kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 lip 2007, 14:59

Skarpeta sie melduje :-D
Jasnie Pani już sie obawiałm, ze tu pół wątku na mnie naskoczy, jak napisałaś, ze w UK źle :-D ale mi chodziło o to, ze ty chcesz wyjechać :ico_placzek: serce mi pęknie :ico_placzek: mam nadzieje, ze tam wam sie uda. a jeszcze mi napisz, czy na stałe emigrujecie, czy tylko do uzbierania 1000000 funtów? :-D
Kasia ale byłoby super gdybyśmy sie zobaczyły w PL, ja jestem chętna i dyspozycyjna, dziecię mam odchowane, więc na weekend moge gdzies skoczyć, u mnie to w 5 minut sie podejmuje decyzje o :ico_zdrowko: Spokojnego lotu !!!!!!!!! :ico_oczko:
Felunia :ico_haha_01: polówke, czyli koszulke :ico_haha_01: a te szablony naprawde fajne, ale takie pracochlonne, ze nadal mamy tylko jednen na scianie :ico_noniewiem:
Sandrusia ale ty jesteś młodziutka :ico_oczko: ja przy tobie jestem jak stary pryk :-D po prasowaniu wklej jakies zdjęcia, musimy obejrzec rodzinke, a ja będę sie gapić i zazdrościć ci grzywki, bo wlasnie taką chcaiłam, ale mi nie wyszła :ico_oczko:
Gosia lence też sie kręcą włoski i nie mam pojęcia po kim...znałam kiedyś jednego takiego z lokami, ale to było dawno :-D
Lucy a nie mozesz sama zostac troszke dłużej w PL? chociaz z drugiej strony, jeśli jest podobny do mojego kuby to umarłby sam z głodu :ico_oczko:
Emilka stanowczo tez radze, zeby te antybiotyki odstawic :ico_nienie: ciesze sie, ze udalo ci sie zamowic wizyte w pl, ale mam nadzieje, ze to jednak nie astma, moze jakas nie doleczona choroba :ico_chory: ?
Maggie witaj serdecznie! :ico_oczko:
Ilonuś dopiero teraz dziewczyny mi pokazały ile Vinee ma kapeluszy i innych nakryć głowy :ico_brawa_01: wygląda rewleacyjnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Martusia, oj jak mi szkoda maluszka, mam nadzieje, ze szybko wróci do zdrówka i nie roziwnie sie z tego żadne choróbsko :ico_chory: :ico_noniewiem: jak takie maleństwa chorują to naprawde to przykre :ico_noniewiem:

fajne wyszly imieniny, siedzielismy do 11, bo potem juz lenka marudziła, dobrze zrobiłam z tą pizzą-dzięki wróżko Małgorzato :-D - bo wszyscy sie najedli, a ja mialam malo sprzątania i jeszcze na dzis mi troche zostało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

26 lip 2007, 15:58

martuchafrost czytalam o twoim porodzie. Ja mialam to samo, rodzilam 30 godz i epidural na mnie nie dzialal 3 razy mi wyciagali igle i wkladali do dzis czuje bol w krzyzu, porod mial sie skonczyc cesarka ale wyciagneli go kleszczami. Teraz tego drugiego porodu sie boje ale mam zamiar wytrzymac bez epiduralu.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 lip 2007, 16:36

wiec wklejam pare fotek
to bylo jak u mamy mojej bylismy w niemczech 2 tyg temu
Obrazek
a tu mama i tata na placu zabaw :-D
Obrazek
Obrazek
a tu moj mezus z dziecmi mojej siostry :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek
a tu nasze slonko w naszym luzku :-D Obrazek
ja chce jesc!!!
Obrazek
kapiel :ico_haha_02:
Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 lip 2007, 16:43

Sandrusia super zdjecia, sprawdza sie to siedzonko do kąpieli? Widać że szczesliwa rodzinka :ico_haha_02: A po Tobie nic nie widac ze rodzilas, super figura.
Beatka co tak rzadko zagladasz do nas??? Synka pierwszy raz widze ale on duzy

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 lip 2007, 16:59

gosiaa wlasnie bilety zabukowalam na 17 sierpnia :ico_brawa_01:
kasiaa zostalabym dluzej w polandzie ,ale T nie chce sie z oliverem rozstac,taki dobry tatus z niego :ico_oczko: marta wspolczuje?> a jak poznalas,ze on chory ?bo moj kicha,ale odkad sieurodzil i podobno jest zdrowy :ico_noniewiem: ale juz sama nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-26, 17:01 ]
beatka ja tez mialam porod kleszczowy :ico_olaboga: i teraz boje sie miec dzieci :ico_haha_01:
sandrusia sliczne zdjecia,rzeczywiscie masz super grzywke :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lip 2007, 17:21

Gosia szukam pracy , wysyłam co jakiś czas CV i papierki, ale narazie czekam :ico_oczko:
Samopoczucie już lepiej, dziękuję
Emilka fajnie że się jeszcze do PL wybieracie...my strasznie długo czekaliśmy na paszport, ale już jest, więc możemy jechać, jeszcze mnie tylko czeka w Polsce wymiana dowodu :ico_zly:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

26 lip 2007, 17:29

kasia to jednak o koszulke chodzilo. :-D :-D

sandrusia a w jakiej miejscowosci mieszka twoja mama...bo my jak bylismy w niemczech u siostry pawla to tez takie lody wcinalismy i moze to w tym samym miejscu...mniam mniam,pyszne sa i tyle tych owocow zmrozonych az mi slinka cieknie.i jak patrze na twego meza to kogos mi przypomina,albo gdzies go widzilam...skad z polski pochodzicie????

lucy super ze do pl jedziecie,dobry i tydzien. :ico_haha_01:

jasnie pani to macie przygode z pradem. :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

26 lip 2007, 19:33

Lucy23 Po tym moim porodzie kleszczowym tez nabilam sobie glowe ze cos z Oscarkiem moze byc nie tak ale na szczescie rozwija sie prawidlowo, Teraz tez sie boje porodu ale moja GP zaznaczyla mi w karcie ze w razie komplikacji prosze o cc juz zadnych kleszczy i proznociagu, bo najpierw probowali proznociagiem ale im uciekl wiec uzyli kleszczy,

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 lip 2007, 20:26

heloł mamuśki :-D
byliśmy u rodziców, dostałam ser i wędline, więc plan Skarpety wykonany :ico_haha_01:
mój mąż łaskawie mnie poinformował, ze jutro z Londonu przylatuje do łodzi jego kolega i u nas zatrzyma sie na weekend...musze rozmrozić moje mięcho na czarną godzinę :-D czyli weekend mam załatwiony, będę usługiwać dwóm samcom :ico_oczko:
Beatka78, porodu nie zazdroszcze :ico_oczko: wcześniej nie wklejałaś nam zdjęć swojego przystojniaka :ico_oczko: zdradź nam, jeśli wiesz, kogo tym razem nosisz w brzuszku? :ico_ciezarowka:
Maggie, no nbareszcie macie ten paszport :ico_brawa_01: a pracą sie nie przejmuj, ważne,ze zaczęłaś szukać, ja będzie właściwy moment to sama cie znajdzie :ico_oczko:
fela pisze:to jednak o koszulke chodzilo

jednak tak, chociaż z takiej polówki do spania też by sie kuba cieszyl, bo by sobie na rybach drzemał, a tak wygina śmiało ciało na leżaku :-D
Lucy dobry i tydzien na ziemi polskiej :ico_oczko: a o mężu to wspaniale świadczy, że tak by tęsknił za synusiem :ico_brawa_01:

czas zrobić lence kolacje, dziś łatwizna, bo mleko i kulki :ico_oczko:

gdzie ta nasza Madziorka?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

26 lip 2007, 20:30

prawdopodobnie drugi chlopczyk ale mam nadzieje ze sie pomylili na usg i bedzie dziewczynka :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość