Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 mar 2007, 11:30

hello, witam wszytskie wyczekujące mamusie :-D czy mogę się tu dosiąsc bo razem tak raxniej i szybciej się odlicza :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 13:43

abegano i ULA_TOMEK juz jesteście dodane do listy :-D Witam serdecznie wśród odliczających :ico_prezent:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 mar 2007, 17:17

iw-rybka hihihih no nalogowicz z ciebie, ja tez nieraz na tt calymi dniami przesiadywalam ciagle i ciagle na TT a teraz mam wlaczone od rana do wieczora ale zadko kiedy masz czas cos napisac hihihihi

dzis niezle sie wkurzylam bo mi moj A. powiedzial ze zeszlym razem jak bylismy u prababki to jego siostra co jest w 10 miesiacu ciazy powiedziala ze ja leniwa jestem :ico_szoking: bo A. stwierdzil ze jej maz moglby zrozumiec ze A. nie ma zawsze czasu bo musi mi tez pomoc, ja tego nieslyszalam a zaraz wszystkie kobity zaczely gadac ze one to mialy czworke dzieci i caly dom i farme i jeszcze sasiadow oporzadzily :ico_zly: TAAAAA a jak ja sie pytalam mojej matki: czemu Julcia placze?? przeciez ty czworke dzieci urodzilas, to ona do mnie ze NIEWIE bo jak plakalismy to sie do wozka wstawialo dziecko i sie niepatrzalo czemu palcze, nakarmione, przewiniete, to dowidzenia, bo ona miala pelno w domu roboty z gotowaniem i sprzataniem, no matko boska to o co im chodzi, ja tez bym miala czas na zmywanie i gotowanie jakby moje biedne dziecko zostawila jak placze, a ona jest taka ze lubi kontakt ze mna i zawsze na mnie popatrzec, a
a ta siostra jego to :ico_zly: sama zoabczy jak to jest spac 2 godiznki w nocy i caly dzien zasuwac dalej i w nocy nastepnej niemozna sie polozyc bo neistety raz stuprocentowo sie dzidzia obudzi ja jej wtedy tez powiem, ze leniwa jest bo niektorym wcale ciezko neijest pracowac 24 godzin na dobe, PRALOCHOLICZKA hihihihihih

ale sie wyrzylam........hihihihi :-D :-D ale swoje jej wygarne jak ja zobacze szkoda ze ja tego tekstu nieslyszalam wrrrrrr

uuuupssss z wrazenia napisalam ze jego siostra jest w 10 MIESIACU ciazy hihihi :ico_puknij: oczywiscie chodzilo mi o tygodnie ;D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 19:09

Mamciu Kochana najpierw musze napisac najwazniejsze, czyli... Julie jest taka sliczna i słodziutka :ico_brawa: a zdjęcia wspaniałe :ico_brawa:

A co do opinii siostry męża... olej durnego babsztyla i reszte tez, bo g... wiedza i się znają :ico_zly: To nie te czasy kiedy zona była od robienia wszystkiego w domu, opieki nad dzieckiem itd. a mąz leżał na kanapie, popijał piwko i bawił sie pilotem od TV :ico_nienie: Małą Julie zrobiliście oboje i teraz oboje powinniście się nią opiekować i ponosić odpowiedzialnośc za to małe cudo...
I najważniejsze, ze twoj mąz ci pomaga... wtedy to co inni gadaja nie powinno cię wzruszac, bo to tylko puste słowa zazdrosnic co ich sz... trafia, że one tak nie mają i miec nie będa...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2007, 19:33

mamciaKochana - dokladnie tak jak pisze Kasi.k. Teraz sa takie czasy,ze dzieciatko "robi" oboje rodzicow i oboje sie nim opiekuja, to nie te czasy,ze kobieta oderwana od pluga urodzila i zaraz wracala do roboty. Nie pozwol zeby sie ktos do was wtracal :ico_zly: A ta siostrunia jeszcze sie przekona jak to jest byc mama na pelnych obrotach :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 mar 2007, 21:06

kasi.k, iw_rybka, rzeczywisicie macie racje, tylko ze mnie taka glupia wrazliwa kobieta ze sobie do serca wszystkie uwagi biore hihihihihi ale co tam, mam moja kruszynke i sie nia cieszyc bede a puki A. mi pomaga to mam w nosie co inni mysla :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 mar 2007, 21:12

mamciu ja tez jestem zdania ze facet powinien pomagac a po co my ich mamy zeby im uslogiwac ?? nie nie :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
moj L mi pomaga i jestem z tego dumna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 mar 2007, 21:41

ja tez nastawiam sie na pomoc :ico_wstydzioch: A co :-D
Puki co Łukasz sam deklaruje,ze kapal i opatulal do snu bedzie on :ico_oczko: pepuszek to tez jego dzialka :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 mar 2007, 21:44

hi hi u nas tez pepuszkiem sie L zajmowal ja sie balam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 mar 2007, 23:08

Dzięki za dopisanie do listy :-D :-D
Dziewczynki moje faceci to są takie dziwne stworzenia które trzeba wszystkiego uczyć i pokazywać im paluszkiem co trzeba zrobić, ale jak się już przez to przebrnie to robią wszystko jak należy. Przynajmniej w moim przypadku tak właśnie jest :-D :-D
MamciaKochana, Sandrusia pięęęęękne dzieciątka!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość