Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

27 lip 2007, 21:10

ML mój Gagatek też już śpi, nauczyła się ostatnio że kapiel o 19:00 i przychodzi 19:30 a mała już śpi no i rano około 8:00 pobódka...
Ja też jak wychodzę czasami do pracy pomóc teściowej...to tak po 4-5 godzinach to już tylko o małej myśle, a jak wrócę to bym mogła ją wycałować, a wycałować :ico_haha_01:
Agatka dziś wypiła rekordową ilość kaszki na noc 220ml :ico_szoking: (tak mi się nalało i mówie najwyżej zostanie i ... nie zostało)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

27 lip 2007, 21:13

Iwona77 dzieki za zyczenia ale nasze dzieci skonczyly juz 5 miesiecy :)


Lutowki jak to jest z tym jedzeniem waszych dzieci. czy sa tylko na piersi lub butli i jak wprowadzacie im obiadki i inne gotowe dania. Bo Tymek jest na karmieiu mieszanym (dostaje 3 butle dziennie, a reszta to piers + warzywko na obiadek) i sie zastanawiam czy moge mu juz cos innego dodac. W sumie dopiero wczoraj skonczyl piec miesiecy. jak to u was wygladalo?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

27 lip 2007, 21:15

Hej mamuśki!!! :ico_oczko:
Magdzinka - rozumiem Twoje poczucie winy, ja 2 tygodnie temu miałam podobną sytuację z Milką, otóż zleciała mi z fotelika samochodowego, w którym ją usypiam w domku. Jejciu jak sobie przypomnę to aż mam dreszcze. Malutka okropnie płakała a ja byłam niemiłosiernie zła na siebie g:( Płakałam razem z nią, normalnie nie mogłam się uspokoić, cała byłam rozdygotana!! Na szczęście nic jej się nie stało, tylko się przestraszyła. Naprawdę teraz z maluszkami tzreba uważać, moja teraz taka zwinna że szok!! Przewraca się w mgnieniu oka z plecków na brzuszek, nie wiadomo kiedy zmienia pozycje itp. Chyba muszę zrobić tak jak piszą dziewczyny np. Iza@, żeby dać kocyk na ziemię bo mała w łóżeczku szybko się nudzi (musi wszystko i wszystkich widzieć) a kanapę mam na dzień rozłożoną ale łatwo jej się przesunąć i spaść. Pozbyłam się też już przewijaka bo mała odwracała się na brzusio i nóżkę "zakladała" o krawędź :ico_nienie:
Hekkate i MamciaKochana, napiszcie że już okej :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Milka codziennie je dania z mięskiem, potem pod wieczór daję jej kaszkę mleczno - ryżową smaczny sen, ale i tak do snu musi mieć cycolka!! Ostatnio jakoś mi nie chciała z piersi pić i już zastanawiałam się nad sztucznym mleczkiem ale pediatra radził by jak najdłużej się da na piersi :ico_haha_01: Więc w nocy dalej pobódki!!
Życzę Wam wszystkim udanego weekendu, my jutro ruszamy do moich rodziców + do pradziadków małej na grilla, wracamy w niedzielę , może w poniedziałek :ico_haha_02: .
Ale się rozpisałam ajajajaj!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-27, 21:18 ]
kelly - moja ciągle na piersi, rano około 9tej zawsze daję jej lekkostrawny (gotowy) deserek, potem 12-13ta obiadek z mięskiem, a około 16tej kaszkę mleczno ryżową. To wszystko między karmieniami piersią :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

27 lip 2007, 21:26

iza ja również bawię się z Agatką na podłodze, rozkładam kocyk, wokoło wiele zabawek i kulamy się, bawimy - Agatka aż kwiczy z radości :-)
Magdzinka Na szczęście Joasi nic sie nie stało... Taki już los matki, nie możemy nawet na chwilkę spuścić naszych pociech z oka :-)

Zastanawiam się nad kupnem "śpiworka" do spania, noce już chłodne, a moja mała to non stop się odkrywa, ale czy ona by chciała w czymś takim spać??

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

27 lip 2007, 21:34

Mirelka zasnęła mam nadzieje ze prześpi noc chodź do 5 :00 strasznie meczące jest to przedszymywanie ja na wieczór taka marudna płaczliwa a inaczej to by mi sie obudziła o 3 i zero spania do 7 :ico_olaboga:

Ja tez zaraz uciekam spać dobranoc lutówki :ico_haha_02: A i aj tez jestem za spotkaniem chodź bardziej wolałabym w to lato albo w we wrzesniu bo później juz może mnie nie być.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 lip 2007, 22:16

LUTOWKI,QUNICK słuchajcie dziewczyny te które z was karmia i piersia i modyfikowanym, jak wy to zrobiłyscie kurcze ze wasze dzieci chcą pic modyfikowane????
Amelce chciałabym podawac chociaz raz dziennie na wieczor kaszke na jakims mleku ale ona nie chce pic :(
a w ogóle cos jej sie stało niewiem czy to moze ze ząbki sie zaczynaja ale jest niespokojna w dzien mało spi dzis zaledwie 2 godziny przez cały dzien za to zrobia dzis pierwszy raz numer ze az musze wam napisac, zasnęła u męża na przedramieniu o godz. 19.00 i kimneła sie do 19.30 więc nie mogłam jej wybudzic sobie wyobrazcie nawet przyszli znajomi do nas z córeczką w wieku kacperka oni szaleli a Amela nic zero reakcji, w koncu o 19.50 ja obudziłam no i ta drzemka 45 minutowa wystarczyła zeby nabrac sił do zabawy i zasneła dosłownie o 22.00 dziś-szok tak pozno nie szła spac od czasu narodzin, co jej sie stało to pojecia nie mam.
A ja taki nerw przy tym maksymalny, bo ja nie cierpie zmian u dzieci, lubie jak juz wszystko jest poukładane i biegnie swoim torem, a u dzieciaczkow tak własnie nie jest kolorowo. No i mam cichą nadzieje ze dzis w nocy bedzie ładnie spac bo wczoraj ją tez cos pikło i wybudzała sie co 1,5 godz. nie mam pojęcia po co, moze za ciepło jej było albo co, albo faktycznie żabkowanie gdzies tam sie zaczeło bo dziś slinotoki maksymalne ale po dziąsełkach nic tam nie widze, zadnych większych zmian narazie.
Musze wam dokleic dwie fotki ze spotknia z Dorotą bo bardzo mi sie podobaja, jedno to własnie na nim Amelka próbuje sie wkulnać na Agatkę ;)
No ale to raczej juz jutro spróbuje wkleic bo dzis znow nie moge bo serwer obciążony apaski do juterka
Acha jutro bede ostatni dzien i zmykamy na tydzien nad morze :)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

27 lip 2007, 22:27

karolas Tymek dostal pierwsza butle dosc wczesnie, bo ma ten swoj refluks i czasami jak go nakarmilam z piersi i prawie wszystko ulal to zaraz krzyczal ze znowu glodny, a cycki puste. wiec wprowadzilismy mleczko modyfikowane. troche sie balam jak to przyjmie bo dostaje nutramigen , ktory jest strasznie niedobry. "pachnie" jak pokarm dla rybek. ale wciagnal pierwsza butle bez problemu. i tak jest do dzisiaj. wie ze jak jest cycek to cycek a jak butla to butla. ale moze to tez dlatego ze juz w pierwszym tyg. dostal herbatke i od malutkiego poznal i butelke i cycka.
w ogole to moj synek jest bezproblemowy. zgadza sie na wszystko co mama mu da lub zrobi. ufa mi:)
dobranoc. kolorowych snow i malo pobudek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 lip 2007, 22:29

Witam!

Nie było mnie, bo net mi nawalił i dopiero godzinę temu mąż i mój tata zdołali naprawić …

Biorę się za czytanie …ufff…trochę tego jest …

Iza – SZOK – jak mógł Cię tak Oskar potraktować… masakra, o co mu chodzi tak w ogóle …Przez kolano i lać po dupce ile wlezie, może takie zachowanie i głupoty mu z głowy trzeba wybić?!
Czy on myśli, że kwiatuszki załatwią sprawę, macie problem a w sumie to on ma ..trzeba go załatwić wspólnie, bo inaczej nie dacie rady …trudna sprawa…

arcia GRATULACJE Z OKAZJI ZĄBKA

Mój Wojtuś bardzo ładnie trzyma się już w „pionie” siedzi tez już dość ładnie, ale przytrzymywany. Przekręca się z brzuszka na plecki i z pleców na brzuś … Ale najfajniej jest, że już nie musze zmieniać mu pozycji raz na jeden boczek raz na drugi czy na plecy- bo robi to już sam- umie zmienić swoją pozycje, tak jak mu jest wygodnie!!!!

Dorotko Brawo, brawo .. GRATULACJE … Pierwszy ząbek już na świecie !!

Mamcia Oj nieładnie tak krytykować … nie ładnie! Jeśli Hekkate chce sobie takie foteczki pstrykać to ma prawo … A tak na marginesie … Ja nawet nie zwróciłam uwagi, że te zdjęcia są jakieś niestosowane.. Mi się podobają … I nie wiedze w nich nic złego!
Uśmiechnij się.. Nie złość, Przecież nikt nic złego nie robi, nie męczy i nie znęca sie! Tylko się nie pokłóćcie moje kochane… Proszę, nie złośccie się!

Dorota, Karolas Bardzo się cieszę, że udało się Wasze spotkanie! Zdjęcia cudowne!

Magdzinka Oj oj ..jak ładnie Twoja córeczka siedzi …Jestem w szoku, pozytywnym, śliczne!

Qunick, Hekkate No widze, że i tutaj wyszło co wyjść miało … Cieszę się, że chociaż kilka z nas się może spotkać!

Mamcia Nie poznaje cię, co cię ugryzło? Dlaczego się aż tak zmieniłaś? Nigdy nikt się tutaj nie kłócił i nie prowokował do tego innych … Proszę, przestań! Zasmuciłaś mnie tym bardzo, nie podoba mi się Twoje zachowanie!
Przywitałaś nas wszystkich „bardzo ładnie” a w szczególności Hekkate!

Tęskniłam za Wami!

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

27 lip 2007, 22:31

HEJ DZIEWCZYNY!
Magdzinka ja doradzalabym Ci isc do okulisty wczesniej juz kiedys o tym pisalam chyba Izie o mojej kolezanki synku.Idz skonsultuj to z okulista lepiej wczesniej niz pozniej.
Karolas to udanego wypoczynku!ja ostatnio tez mialam cala noc zarwana bo Miloszek byl tak niespokojny i budzil sie prawie caly czas ale na szczescie nie plakal tylko byl niespokojny
Dorota ja tez myslalam o spiworku bo mam ten sam problem, Miloszek potem rano jest zimny i wydaje mi sie ze marznie
Ktoras z Was pytala sie co mozna dawac naszym malenstwom ja daje Miloszkowi rano o 6.30 mleko modyfikowane samo, potem o 10 je kaszke na gesto z deserkiem pomieszana, na spacerku soczek albo herbatka, choc zauwazylam ze po sokach mocniej ulewa nie wiemczy nie toleruje?potem o 14 je obiadek caly sloiczek i o 17 pije kleik z mlekiem na polplynno a o 19.40 a 20 pije kaszke na polplynno i spi cala noc do rana.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 lip 2007, 22:44

Witam wszystkie mamuśie, weszłam tu do was gdyż chce wam zadać pytanko, bo napewno któraś z was przeszła na wychowawczy. Powiedzcie mi ile przysługuje mi urlopu wypoczynkowego po macieżyńskim, za ten rok. A kamyka urodziłam w marcu, mam jeszcze do wykożystania zaległy urlop, ale czy za ten rok coś się nalzy, bo w mojej firmie nikt nic nie wie i sama musze sie dowiedziec. Prosze o pomoc. Całuski dla was i dzieciaczków

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości