Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

27 lip 2007, 22:52

Maggie pisze:ale jak mam gdzieś dalej iść to w dalszym cągu biorę Go jeszcze do wózeczka.

też bym tak chciała, ale chyba bym musiała go przykuć kajdankami chyba, nie usiedziw wózku dalej niż od mieszkania do piaskownicy :-D , nauczył się nawet wychodzić z szelek wózkowych - a takie miały byc skuteczne :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lip 2007, 00:47

bozenka74 pisze:nauczył się nawet wychodzić z szelek wózkowych - a takie miały byc skuteczne :-D

oj te Antki :ico_brawa_01: :ico_oczko: :DD

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 lip 2007, 08:07

Witam!
U nas z chodzeniem za rękę nie jest źle,ale chodzi tylko w mieście,bo np w parku chce sam i zabiera ręke,a tak w mieście,gdfzie ulice to nie ma raczej problemu,czasem próbuje zabrac,ale to rzadko :ico_oczko:

Lece sie robić na bóstwo hihi bo dziś balujemy na weselu papa :-D

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

28 lip 2007, 08:33

Natalka od poczatku nie dawala brac sie za reke. Czy to na ulicy czy w sklepie, nigdzie nie poda reki, a jak chce ja za nia wziasc to ucieka od razu i krzyczy. A szkoda bo tak to bym z nia na spacer chodzila za reke a tak to musze zawsze brac wozek

kasiekk na pewno bedziesz wygladala olsniewajaco :) i baw sie dobrze

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lip 2007, 08:56

Witam :-D

kasiekk, baw się dobrze !!!
Oj też bym poszła na wesele :ico_oczko:

A u nas dzisiaj wyjątkowo cudna pogoda, na niebie ani jednej chmurki :527: :528: :524:
Zaraz się zabieramy na długi spacerek.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 lip 2007, 11:39

kasiekk, baw sie dobrze i wyszalej sie!!!!

u nas ze spacerkami jest róznie....jedziemy w wozku..mati raczej jest grzeczny..idziemy na jakis plac i wypuszczam go z wozka....i sam sobie biega..w zyciu nie poda mi rączki..najczesniej tez idzie w przeciwną stronę ca ja i musze go gonic :-D taki mały rozrabiak!!!
milego dnia wam zycze!!!

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

28 lip 2007, 12:00

Hej witam Cie Izo z Mateuszkiem na naszym watku :ico_brawa_01: A zdjecie jest rzeczywiscie SUPEROWE-a najlepsze są te 2 zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiecie co Kochane to rzeczywiscie sie powstrzymam jeszcze z tym nocnikiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Może chciałam go tak szybko nauczyć jak Kasię ,bo Kasia miała 1,5 roku i juz sama siadała i robiła siku i kupkę w nocnik.Ale niestety każde dziecko jest inne,co nie znaczy ,że nocnik nie bedzie stał,a ja mu nie będę pokazywać ,co trzeba robić w tym nocniczku :-D :-D Mam nadzieję ,że niedługo zakuma co i jak :-D :-D
Jezeli chodzi o spacerek mojego Bartosza ,to jest podobnie jak u większości z Was :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Niestety Bartosz spokojnie nie umie isć koło mnie ,więc tez musze brac wózek jak gdzieś wychodzimy,bo zawsze jest tak ,że on w przeciwna strone ,a ja w przeciwną :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Kasiekk miłej zabawy ,i czekamy na zdjecia :-) :-)
Meggie miłego spacerku i oby juz świeciło słoneczko tam u Was bez przerwy :-)
Marzenko zdrówka dla Natalki i napisz czy schodzi jej ta wysypka.A ona jest uczulona na coś?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lip 2007, 14:07

Marzenko nie martw się, wysypka na pewno zejdzie;) :ico_haha_02:

Iza witamy Ciebie i Mateuszka imiennika:) :ico_haha_01:

U nas dziś pochmurno, ale jeden spacerek udało nam się zaliczyć. Mamuśka dziś w kuchni bo jutro mamy gości. Przyjeżdża koleżanka Matiego starsza o 2 dni:) upiekłam skubańca i ciasteczka ryżowe dla szkrabów:)

Kasiekk udanej zabawy, wyszalejcie się za wszystkie czasy:) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

28 lip 2007, 15:36

Hej,ale u nas sie pochmurno zrobilo dobrz4e ze zdazylam wyjsc przed deszczem z Adrianem
jak ide gdzies daleko to tez biore wozek i musze go w pasy zapinac bo juz raz stal we wozku ale sie przestraszylam wtedy :ico_noniewiem: za dlugo tez w nim nie wysiedzi musze zabierac cos do jedzenia zeby w nim wysiedzial :-D a jak idziemy do piaskownicy to bez wozka idzie kolo mnie ladnie za reke nie chce ale jak jest duzy kraweznik to podaje mi lapke ale tylko wtedy jak nie moze sam przejsc madrala jeden :ico_oczko: teraz trzyma miotle i zamiata przynajmiej ja nie musze juz sprzatac :ico_oczko: :ico_haha_01: cmokaja wasze maluchy jeszcze smoczek bo moj jak mial 12 mies.to juz go odstawil naciagalo go
Pozdrawiam wszystkie mamusie :-D :-) :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lip 2007, 19:00

Ja w ogóle jestem antysmoczkowa od początku. Jakoś tak się ułożyło, że jak po odstawieniu od piersi Mati z nim zasypiał w dzień i tak zostało. Do 6 miesiąca nie wiedział co to smok:) już chciałam go od tego oduczyć, ale mi tu mąż i mama wskoczyli, że on jeszcze malutki:) tak myślę, ze po wakacjach kategorycznie się za to wezmę. Tym bardziej, że Mati ani go nie woła, ani się nie upomina przed snem. Po prostu dostaje by szybciej usnąć, a to już przegięcie:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość