Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2007, 20:00

Beatka78, ale synuś do Ciebie podobny :one:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lip 2007, 20:01

z tatusiem,ktory mu dzis w koncu pieluche zmienil (i jaki byl z siebie dumny :ico_haha_01: :ico_haha_01: )
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-29, 20:05 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-29, 20:06 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-29, 20:07 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-29, 20:08 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 lip 2007, 21:04

lucy23 Pamietam dobrze do 2 tygodni to chodzic nie moglam bo bardzo mnie szwy ciagly a wygoilo sie tak ok po 2,5 miesiaca szwy sie wtedy calkowicie rozpuscily i nic mi nie cieklo,Mysle ,ze u ciebie wszystko przebiega w normie bo pamietam ,ze ja tez sie o to martwilam ze cos dlugo.

Malutki cudaczny minki pierwsza klasa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lip 2007, 22:31

kaasiaa79 pisze:oczywiście, że jako GUMOWE UCHO doniose Ilonce brak fotek :-D i jestem dumna z mojej funkcji Jarząbka :ico_haha_01:
a mi sie teraz przypomniało, jak ty sobie kobito poszalałaś, brawo, tak trzymać, mamy te same geny, musimy sie spotkać, tylko jakieś GPSy trzeba załatwić, bo jak pójdziemy w tango... :ico_zdrowko:
martuchafrost pisze:" lubie disko bo sie błysko "

:ico_smiechbig: no leże pod stołem!!!!!!!!!! Marta, w życiu tego nie słyszałam!! :ico_haha_01:

my chyba rzeczywiscie jakimis zaginionymi pociotkami jestesmy, bo ja za tekst marty o disko w łeb dostalam od meza :ico_olaboga: , wlasnie sobie colke pilam i ze smiechu sie nia zakrztusilam i zaplulam jego ukochanego laptopka :ico_olaboga: :-D :-D
a GPSy to ma Jacol w taczce na bank zamontowane :-D
marta gdzie fotki dyskotekowca??!!
lucy dopiero teraz przebral pierwszy raz pieluche??? :ico_szoking: :ico_szoking: ja bym chyba mojemu rece uciela jakby takie nieprzydatne byly :ico_olaboga: , moj robi przy Lusi dokladnie wszystko to samo co ja, tylko kup nienawidzi przebierac :-D ostatnio jak wyszlam do sklepu to dzwonil do mnie o ktorej wroce. powiedzialam, ze za 15 min i uznal, ze ze srajdą w majciochach 15 minut mozna lezec, i tylko ja na brzuch obrucil, zeby kupa nie wyciekla bokami i tak na mnie czekali :-D :-D
jak nastepnym razem pojade do Ukeja to sie do feli i juli zglosze, bo siedzilam tam prawie 2 lata, a tylko big bena i galerie narodowa zaliczylam :ico_wstydzioch: , no i oczywiscie oxford street :-D
beata78 macie z synkiem takie same fryzki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a teraz zeby Jarzabek sie nie czepial:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

a aparat nie byl zepsuty, tylko ja - sierota obżygana robilam zdjecia w najnizszej jakosci :-D
a zauwazcie jeszcze, ze moje dziecie na koszulce ładnie podpisane, bo ona Panna Kwiatkowska jest :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lip 2007, 22:59

lucy dopiero teraz przebral pierwszy raz pieluche??? :ico_szoking: :ico_szoking: ja bym chyba mojemu rece uciela jakby takie nieprzydatne byly
:ico_brawa_01: i tak zrobie :ico_haha_01: :ico_haha_01: dzis go gonilam to gotowal obiad,przebieral pieluchy i kapal ...a co ....i tak2 tyg bedzie,zeby z radoscia mogl isc do pracy :ico_haha_01:
beatka24 strasznie mnie pocieszylas :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: mnie tez bolalo,ale glupia bylam ,bo poszlam chyba na 4 dzien na zakupy ... :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-07-29, 23:00 ]
jasnie pani sliczna ta panna Kwiatkowska :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 lip 2007, 23:07

lucy23 ja zrobilam to samo :ico_puknij: tez jakos po paru dniach poszlam na zakupy a pozniej zwijalam sie z bolu na szczescie Oscarek byl bardzo grzecznym dzieckiem i karmilam go cycem wiec nie musialam za duzo wstawac.

[ Dodano: 2007-07-29, 23:11 ]
co do mojej i Oscarka fryzury to nawet nie zauwazylam ja to bylam u fryzjera a jemu same jakos tak rosly, przynajmniej widac czyj jest :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 09:34

wiecie co - maly mi sie pochorowal totalnie :ico_placzek:
na 11 idziemy do lekarza.. nie moge mu zbic tej temperatury od 2 dni ciagle wraca i kaszle wiec musze go zbadac... i zrobilo mu sie cos w buzi - chyba jakas infekcja :ico_olaboga: musze szybko zobaczyc lekarza :ico_placzek: tak mi go szkoda maly cala noc prawie plakal z bolu :ico_placzek: i wiecie co chyba nastepne zeby ida bo juz w tym wszystkim na gorze kielki sie pokazaly a na dole tez spuchlo wszystko jejku niech te zeby juz sie skoncza bo calkiem mozliwe ze te wszystkie dolegliwosci to ciag dalszy zabkow :ico_placzek: kurde 12 nam zostalo ja zwariuje chyba

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 lip 2007, 10:36

hej dziewczyny
Sliczne wasze niemowlaczki. Franio, Lusia, Olivierek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jaśnie Pani to zabalowalas niezle, korzystaj jak najwiecej bo widzisz jak dziewczyny w uk rzadko wychodzą jak babc nie mają przy sobie.

Maggie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, :ico_prezent: Aby wam sie zawsze super ukladalo.

Julie
duzo zdrowka dla Nathanka. Mam nadzieje ze to nic powaznego i szybko przejdzie.

Kasia79 juz cie chwalilam za piekne mieszkanie wiec nie bede sie powtarzac :-D ale mam tylko pytanie jak ty przezylas tyle kasy co poszlo na mieszkanie, bo na takie slicznosci chyba majątek poszedl co???

Beatka78 ale pierogów duzo :ico_szoking: Jak ci sie chcialo tyle robic. Ja jestem taka lewa do takich robotek. A brzuszek juz sporawy jest. A fryzurki identyczne :ico_haha_01:

Co do basenu wczoraj z Tomkiem bylismy, ale sie wyszalal, zdjec nie ma niestety bo aparatu nie wzielam.

Ilonka strasznie rzadko odwiedzasz nas ostatnio.
Gosia widze,ze Ty to jestes caly szef budowy,ja to sie kompletnie nie znam na tych sprawach,juz sie nie moge doczekac jak bedzie urzadzac domek w srodku..

ja tez sie na tym nie znam ale jak juz zaczelismy to trzeba skonczyc. Co do wykanczania to jeszcze z rok bedzie trzeba poczekac a i tak wtedy bedą pewnie same gole sciany bo chyba nie stac nas bedzie na nic wiecej.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 lip 2007, 10:55

julie wspolczuje.mam nadzieje,ze nic powaznego :ico_olaboga:
Beatka78 pisze:przynajmniej widac czyj jest
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo mi sie podoba Twoj synek :-D
gosia888 pisze:Co do basenu wczoraj z Tomkiem bylismy, ale sie wyszalal, zdjec nie ma niestety bo aparatu nie wzielam.
fajnie,ze Tomus szczesliwy,a mamusi sie nalezy ilonkowy pasek :ico_oczko:

ja dzis ide do gp na 17 ,moze mi cos powie na temat tego krwawienia (ktore dzis ustalo,ale to pewnie na chwile ) hv kazala macice zbadac i ogolnie czy wszystko ok po porodzie.dzis mamy ladna pogode.T spi i pewnie wstanie kolo 11...maly lezy grzecznie w koszyku i macha smiesznie raczkami ...ale chociaz daje posiedziec mamusi przy kompie :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 lip 2007, 10:56

hey kobietki!!!!
Julie zdrowka dla Nathusia i 1000 buziaczkow!!! :ico_buziaczki_big:
Szkoda maluszka,mam nadzieje,ze szybko wyzdrowieje :-)
Kasiula fiu fiu fiu,piekne mieszkanko,urzadzone naprawde z gustem,strasznie mi sie podoba,az sie zapatrzylam na fotki z wrazenia!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pokoj Lenci slodziutki,taki dziewczecy :-) a duzy pokoj tez super i kuchnia,przedpokoj,po prostu wszystko super ze soba wspolgra!!!!! :-D
Lucy[/b] sliczniutki Twoj Oliverek,jakie on ma calusne usteczka,jak dla mnie caly do Ciebie podobny.A jakie minki strzela, brawa dla tatuska za przebranie pampersa...teraz juz bedzie mial z gorki,jak sie wdrozyl a i 2 tygodnie urlopu uczynia z niego mistrza..hihihi
Beatka78tez mi sie wydaje,ze synus do Ciebie podobny!!!Fotki super,brzusio rowniez a na pierogi zrobilas mi niezlego smaka :-D mniam mniam :ico_haha_01:
Ela Ty tez nie masz litosci dla mojego podniebienia,chinskie jedzonko,pamietam jak jeszcze mieszkalismy w Londynie to tez mielismy upatrzona taka chinska restauracje i zarelko bylo przepyszne a porcje wielgachne w sam raz na moja oponke :-D
Koniecznie wklej fotki ze zwiedzania :-D
Jasnie Pani slicznie sie prezentuje Lusia :ico_brawa_01:
Marcia no po prostu plakalam z Twojego tekstu, tylko fotek nie widac,wklejac i to juz wygalantowanego Frania :-D niezle Wam fontanne puscil z grubej rury,ze az dywany do prania.hihihih..... :-D caluski dla pierdzioszka :-D :ico_buziaczki_big:
Maggie szkoda,ze nie wyszlo z tym weekendem,ale coz choroba sila wyzsza,mam nadzieje,ze uda Wam sie gdzies wyskoczyc a najblizszym czasie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-30, 11:16 ]
hey Gosiulko!!!!
Czasami nic nie pisze,ale Was podczytuje,jak Vinee da wolna chwile to wtedy mam czas,zreszta same wiecie jak to jest z maluchami.Teraz zjadla sniadanko i lata jak szalona..wczoraj w nocy przez sen powtarzala miau miau..tak mi sie smiac chcialo,ze nie umialam wytrzymac,bo Bablu myslal,ze to nasz zaprzyjazniony kot za oknem miauczy,a ja mu mowie,ze to jego corka :-D wczoraj caly wieczor siedziala przy oknie i gadala do kota i pewnie dlatego sie jej snilo.. :ico_haha_01:
Lucy mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze z tym krwawieniem!!!!zdaj nam pozniej relacje po wizycie u lekarza.
Dziewczyny martwie sie strasznie o Kasi.k i o Vikusie :ico_noniewiem:
Gosia no jak moglas zapomniec aparatu,nagana Ci sie nalezy,nastepny raz to do majtek wlozyc,zeby fotki byly dla nas!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość