kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 lip 2007, 15:03

hektorka, witaj serdecznie, no nareszcie :ico_brawa_01:
ivon ma racje, wykapany tatuś :ico_oczko:
hektorka pisze:jak go wziełam do odbicia tak głosno beknął a wtedy była cisza, a echo poniosło jego bekniencie ludzi obok zaczeli chichotać i on tez zaczoł się śmiać

będziesz mu miała co opowiadac jak dorośnie :ico_haha_01:
zdjęcia super, bardzo ładnie wyglądałaś :ico_brawa_01:

a my planujemy wyjechac na weekend, bo dzis zrobiło sie ładnie, ale nie wiem czy ta pogoda nie jest zdradliwa :ico_noniewiem:
co rzadko sie zdarza, lenka zasnęła mi juz w wózku, więc teraz mam w domu błogi spokój :ico_oczko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

26 lip 2007, 21:25

kaasiaa79,
kaasiaa79 pisze: bardzo ładnie wyglądałaś
po ciąży wyszły mi jakieś plamy i piegi na buzi , myślałam że to może hormony, ale jeszcze do tej pory nie znikły. ( Na tym pierwszym zdjęciu widać. Nigdy nie urzywałam żadnego pudru ani podkładów a teraz to musze bo nie moge patrzeć na siebie. No i te kilogramy, ale tym już się nie przejmuje. :-D

JA planuje również zrobić wypad nad morze tak chociaż na jeden dzień, tylko obawiam się jak mały będzie się zachowywał, no i ten wiatr aby go nie przeziębić. Troche się obawiam że Kamyk jeszcze jest za malutki, no ale jeszcze zobaczymy jak z tą pogodą bedzie, bo teraz to ona fiksuje, raz jest zimno raz gorąco

[ Dodano: 2007-07-27, 14:19 ]
Ale tu spokój, wszystkie laseczki sie wszasują lub przetwory robią, Ja dopiero zrobiłam ogórasy, a reszte to nie wiem kiedy zrobie.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 16:03

hektorka pisze:No i te kilogramy

jakie kilogramy???? bradzo ładnie wyglądasz!!!!!!!
rzeczywiscie na tym pierwszym zdjęciu coś tam widać, zle ja myslałam, ze to piegi i tez mi sie podobałaś :ico_oczko: jak nie znikną to może spróbuj u dermatologa zapytać, może jakieś maści są na takie przebarwienia?
hektorka pisze:dopiero zrobiłam ogórasy

no nie, następna :ico_oczko: chyba też coś włoże, że niedługo sie okaże, że tylko ja na wątku żadnego słoika nie zrobiłam :-D

a daleko macie nad morze/ bo my to jakies 8 godzin, więc na jeden dzień na pewno nie zdołamy sie wyrwać :ico_noniewiem:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 lip 2007, 20:45

kaasiaa79, nad morze mam ok 150 km, do Pobierowa mam najblizej no i miejscowość bardzo ładna. Za tydzień mój mąż ma urlop więc chyba się wybierzemy chociaż na ten jeden dzień. Mężuś to nie może przezyć że nigdzie z małym nie wyjechaliśmy, zawsze co roku przynajmniej na tydzień pojechaliśmy wdychać jod z nad morza, a w tym roku mały się urodził, i troche nas to wszystko pociągneło, z poddasza mamy mieszkanko dwa pokoje kuchnia ładzienka i przepokój, więc dla nas trójki to wsam raz, i jeszcze zmieniliśmy samochód, bo do starego nie mieścił się wuzek, choć w następnym to roku miało się stać ale od czego są banki, i teraz tylko trzeba spłacać kasiore, a tydzień nad morzem to spory wydatek.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 20:53

hektorka pisze:do Pobierowa mam najblizej no i miejscowość bardzo ładna

potwierdzam, bo byłam tam na koloniach :ico_brawa_01:
oj, na pewno takie wakacje to spory wydatek, na który nas też na razie nie stać, bo jeśli już jechac to chciałabym porządnie wypocząć i nic nie robić, a jedzenie w knajpach doprowadziłoby nas do bankructwa :ico_oczko:
tak więc w tym roku jeździmy do rodziców na działke, jest mały domek, las i rzeka Pilica, kilka barów, prawie jak nad morzem...ale jak wiadomo PRAWIE robi wielką różnicę :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 lip 2007, 22:00

kaasiaa79, ja równiez jeżdze do moich rodziców, raz w miesiacu do nich się wybieram na kilka dni, aby odpocznąc od tej codzienności w domci, ale bardzo mi tęskno za nimi, za ta moją miejcowością, wszystko musiałam zostawić i się przeprowadzic do męzulka.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 lip 2007, 10:01

hektorka, u nas z kolei to kuba porzucił rodzinne miasto, ale chyba nie żałuje, bo nic go tam nie trzymało, z tatą ma kontakt kilka razy w roku, ale facetom to chyba wystarczy :ico_oczko:
ja mieszkam jakieś 20 minut spacerkiem od rodziców i juz sie zastanawim, czy to aby normalne, żeby byc tam codziennie? :ico_puknij: :ico_oczko:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 lip 2007, 12:13

My wyjezdzamy w sobote na dwa tygodnie do Darłówka ale my jetesmy w o tyle dobrej sytuacji,ze pracujemy w firmie ktora pracownikom dofinansowuje ok. 50 % do wczasow... Takze za dwa tygodnie (nocleg, jedzenie, sprzet plazowy) zaplacilibysmy 3tys. a tak zaplacimy 1,5zł...

Ja mieszkam w miescie rodzinnym Piotrka ale do mojej mamy mam 20km... Bylabym bardziej zadowolona gdyby mama Piotka mieszkała na drugim koncu Polski ale niestety mieszka w tym samym miescie :ico_placzek: Wczoraj tak mnie wkurzyla ze aż sie poplakalam, siedzi w domu a nawet nie chciala zostac z Maja( w tym tygodniu nie mamy niani) bo chora(tylko w jej mniemaniu)... Szkoda w ogóle gadać na jej temat...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 17:56

ivon, jak wam zazdroszcze wakacji :ico_brawa_01: super, ze udało wam sie wyrwac nad morze i to za taką kaskę :ico_brawa_01: :ico_oczko:
koniecznie rób zdjęcia!!!!!!!!!!
ja nie mam teściowej, ale kuba ma babcie-mame mamy, długo by pisać, kobieta-koszmar :ico_zly:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 lip 2007, 09:47

Zdjecia beda napewno :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość