Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 mar 2007, 21:02

No mama Uli to napewno jeszcze mloda babka! Fajnie masz ula z ta rodzinka! U mnie to kazdy sobie skrobie.... A z mojej strony to juz piaty wnuk, a ze strony meza siodmy, wiec coz nikt sie juz nie zachwyca! A jak mezus mowi, mial pierwsza wnuczke i bedzie mial tez ostatnia! hihihi!!! A tej maciupkiej to nikt sie nie spodziewal! Az tescia zatkalo! Spytal sie nawet czy to nie byla wpadka! No taki wredny, a my tu juz od dwoch latek nad tym pracowalismy!!!!! No ale on to sie juz chyba nie zmieni! Poza duza cora, pozostali to go nie interesuja! Tak to juz jest! A u mnie w domu to go juz chyba od 6lat nie bylo! Wiec swiety spokoj, bo przedtem to doradzal na okraglo.... :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 21:08

Jak to mowia z rodzina najlepiej na zdieciu i jeszcze z boku :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Anulaf ale z tesciem nie zyjesz i co tam nie martw sie :ico_ciezarowka: twoj facet sie liczy :ico_haha_02:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 mar 2007, 21:20

Na zdjeciu i z boku, zeby odciac mozna bylo!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-D :-D :-D :-D
Maz ma na ten temat takie samo zdanie jak ja wiec ok! Raz tescia nawet za drzwi wystawil, jak zaczal mowic dziwne rzeczy na moj temat!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
To sie potem tesciu uspokoil, a podobno to jestem zbyt dobra mama!!! Na wet w prezencie tesc dal mi ksiazke z tytulem: "jak nie byc doskonala matka" !!!!!!!!!! :ico_olaboga:
W tej chwili to sie z tego smieje, czasem to mi tylko z powodu dzieci smutno, bo maja dwoch dziadkow i oboje maja ich w nosie!!!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 21:46

Ale jaja :-D Sorry ale on to naprawde nie jest normalny :ico_puknij: Ale z nim masz :ico_olaboga:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 mar 2007, 21:59

Na dodatek juz ma po 70siatce wiec raczej sie nie zmieni! hihihi!!! Niektorzy ludzie to sa dziwni, zamiast cieszyc sie wnukami to marudza! A przeciez to nie oni wychowuja dzieci! Miec wnukow, to sama przyjemnosc, nie ma juz obowiazku wychowawczego, mozna piescic i piescic i glupoty z nimi wyczyniac! Ja to bede szalona babcia!!! No szalona mama tez jestem, ale czasem to trzeba sie zmuszac do powaznosci... :-D :-D :-D Podobno nienajgorzej mi to wychodzi...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 22:19

No to swietnie :ico_haha_02: powaznym to sie jest podobno w trumnie :ico_haha_02: a on moze sie boi ze mu podrzucisz i bedzie musial sie wnukami zajmowac :ico_olaboga: lub nie lubi dzieci :ico_sorki: Dziwny facet

[ Dodano: 2007-03-14 ]
P.S Jak tam nalesniki? I imieniny cory? Narobilas mi smaku z tymi nalesnikami,ale muj facet nie mial ochoty wiec jedlismy kanapki :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 mar 2007, 22:33

Dobre byly, ja to tylko na slono je lubie! Pychotka!!! A teraz to juz ide sie myjac!!! Do jutra dobranoc!!! :ico_ciezarowka:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2007, 23:05

Ja tez sie zegnam dobranoc :ico_papa:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 mar 2007, 23:23

ale dużo popisałyście od rana :ico_brawa_01: , było co poczytać
ja dopiero teraz wpadam, bo cały dzień byłam w pracce akurat bez komputera
teraz trochę kiepsko się czuję, a na dodatek mój brzuszek poskakuje jak oszlały (może z pozdrowieniami dla was na dobranoc), w każdym razie na wszelki wypadek wzięłam sobie no-spę
po pierwsze dziękuję za miłe słówka o mojej malutkiej
po drugie to strasznie robicie mi smaczki tymi pysznymi przepisami i opowiadaniem o jedzonku
po trzecie to z tymi wózkami naprawdę jest problem i powiem wam, że pomimo iż to będzie już moja 2 taka bryka, to dochodzę do wniosku, że takiego jakbym chciała, to jeszcze nie wyprodukowali (ale jestem wybredna)

byłam dzis na zakupach dla Wiki (ubranka, buciki - no niestety dzieci tak szybko rosna) i jak się pani dowiedziała, że jestem ciężarówką to dostałam a właściwie dzidziuś perwszy prezent, takie malusieńkie buciczki, no są po prostu prześliczne, od razu zrobiło mi się weselej

a co do pokoiku to Wiki od początku miała swój i tam spała a ja do niej chodziłam na karmienia i muszę wam powiedzieć, że świetnie się sprawdził ten sposób jako odchudzanie, bo po 2 miesiącach wróciłam do wagi sprzed ciąży
...
no zmykam, dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 mar 2007, 23:52

Kinga a Tobie troszke brzusio wiecej urosl czy masz taki maly jak na zdjeciu??????
bo mi teraz tak troszke wyskoczyl jak sobie zrobie pare fotek to wam pokaze
buziaczki i do nastepnego klikania
spadam bo jutro do pracy ide gD> :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość