Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 lip 2007, 17:03

SANDRUSIA)), dołączam się do zyczeń dla Kubusia!
katelajdka, na zdjęciach Bartus nie wygląda na bardzo dużego, jest proporcjonalny

Ale dziś pogoda, nudzi nam się w domku...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 lip 2007, 17:11

Hekkate co tam u ciebie i Danielka słychać! Mam nadzieję, że już ci minął smutny nastrój i szybko nam coś napiszesz :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

31 lip 2007, 17:14

qunick, masz rację, Bartuś jest właśnie proporcjonalny. Przy swoich 80 cm wzrostu nie moze mniej ważyć, tzn moze mniej ważyć, ale byłby bardzo szczuplutki, a on wląda tak "męsko", nie jest z niego lebiodka!!
Mnie też sie nudzi w domku, zastanawiam sie właśnie czy nie wyjść na chwilke z wózkiem, bo Bartusiowi się nudzi, ale nie chce mi się z bardzo... Taki ten dzień senny...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 lip 2007, 17:24

Nina się zachwyca swoja nową "zabawką" - reklamówką z biedronki...
A mnie zaraz się zrobi niedobrze od orzeszków pistacjowych...
Magdzinka, ale fajne zdjęcie z wiewiórką!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

31 lip 2007, 17:27

katelajdka rzeczywiście przy takim wzroście jak u Bartusia, to jakby ważył tyle co nasze dzieci to wyglądałby jak szczypiorek...
Oj mnie strasznie podniecają i uszczęśliwiają zakupy, tak dawno ich nie robilam że szczerze mówiąc nie wiedziałam w pierwszej chwili co jest teraz modne a co już wyszło z mody...obeszłam kilkanaście sklepów i już zauważyłam co się teraz nosi :-)
No i co z tego wynika - mamy kochajacych meżów hihih

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 lip 2007, 17:29

katelajdka, Kubus wazy jeszcze wiecej a tez nie jest gruby ! jest duzy nie jest tez chudy ale taki normalny bobosek :-D :ico_brawa_01: wiec nie przejmuj sie facet musi byc duzy zeby kobietka miala sie do czego przytulic i czula sie bezpiecznie :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 lip 2007, 17:32

qunick kurczę , za każdym razem jak idziemy do Łazienek to dopiero jak przekroczymy bramę przypomina mi się, że znowu nie zabrałam orzeszków dla wiewiórek :ico_puknij: a one nie chcą za bardzo podchodzić jak nie ma orzeszków hihi. Następnym razem muszę o tym pamiętać i może będę miała fajniejsze fotki :-)

[ Dodano: 2007-07-31, 17:33 ]
SANDRUSIA)), 100 LAT DLA KUBUSIA Z OKAZJI PÓŁ ROCZKU :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

31 lip 2007, 18:08

HEJ DZIEWCZYNY!
Dzieki za odpowiedz w sprawie sinlaca.Jesli chodzi o moje ksztalty to wazylam mniej niz przed ciaza jak karmilam , a jak zaczelam jesc wszystko to waze tak jak przed ciaza, wchodze we wszytskie rzeczy tylko piersi mi zmalalyi sa bardziej wiotkie i mniej jedrne niestety!dodatkowo pojawily sie rozstepy nie piersiach, a i brzuszek mam chyba bardziej wypukly.Tak to juz jest chyba na brzuszek to najlepsze sa cwiczenia bo od samej diety faldka nie spadnie, ale nie zawsze wychodzi zeby isc na aerobic.Dziewczyny a Wy cos stosujecie jesli macie rozstepy na piersiach?Jesli tak to napiszcie co jest dobre.ja w sumie chcialam kupic sobie preparat dr Tołpy ale ciagle czekam az bedzie w sklepie.

[ Dodano: 2007-07-31, 18:12 ]
Kelly dzieki za pocieszenie wsprawie wagi Miloszka, jutro idziemy do szczepienia narazie ostatniego, pozniej dopiero jak bedzie mial 1,5 roku, to dowiemy sie jaka ma wage.Przy okazji oslucha go lekarka bo ostatniotak jakby kaszle troszke ale ktoras z was pisala ze dzieci czasem tak kaszla jak kwicza i to od tego.Mam taka nadzieje ze nic mu nie jest bo innych objawow ne ma zeby byl chory.Musze mu jednak jutro dac po szczepieniu na noc czopek bo ostatnio mial goraczke.
Malgorzatka czekamy na zdjecia z wesela i koloru wlosow, na pewno super!
Hekatte odezwij sie!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-31, 18:13 ]
Magdzinka super zdjecia z wiewiorka!Mala reaguje juz nie zwierzatak bo moj Miloszek juz np. do piskow wyciaga raczke

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

31 lip 2007, 19:08

katelajdka, - mój Tobiś waży 8kg i ma 71 cm wzrostu, jest też proporcjonalnie zbudowany a wszyscy mi mówią " OOOO jaki on duży, wygląda na 8 albo 9 miesięcy" i nie chcą uwieżyć, że on ma 5,5 miesiąca. A lekarka mi mówiła, że wszystko jest ok i wszystko jest w normie - wzrost ma duży więc waga nie może być mała bo byłby jak patyczek.

Dzisiaj byliśmy w żłobku na odwiedzinach. A jutro już od samego rana TObiś tam będzie chodził. Nie powem było bardzo przyjemnie. Pokazano nam cały żłobek - nowe ciocie zaraz zaczęły zagadywać do Tobiaszka a u jednej wylądował nawet na rączkach i był bardzo zadowolony.
tak więc muszę myśleć pozytywnie i wszystko będzie OK. trzymajcie za na kciuki dziewczyny bo jutro chyba będzie dla nas obojga najgorsz dzień.
Opiszę po powrocie z pracy i żłobka.

Pozdrwaiam wszystkich gorąco i caluski dla wszystkich dzieciaczkółw.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 lip 2007, 19:26

ML, trzymaj się !

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość