Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 lip 2007, 16:13

Edi, przeslalam ci maila od lady na adres o2. Mam nadzieje ze jest czytelny :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

31 lip 2007, 17:31

musze dopiero sciągnąc korela bo nie mam a potem sprobuje cos z tym zrobic.dzieki

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 lip 2007, 17:55

osita pisze:Edi pole orze a ty Kasiek???

ja też orałam w kuchni, potem Lenke wziełam do spożywczaka, potem usypianko, gotowanko, no, a od rana byłam w tej swietlicy środowiskowej, już mnie ta praca męczy, bo musze lenke do babci wozić, a tak mi sie nie chce :ico_noniewiem:
edi, ciekawe jakie są ceny u tych chinoli?
osita pisze:ja musze szafe Ksiezniczki przejrzec

ja też mam takie plany, bo mi już ciuchy z szuflad wyłażą :ico_oczko: powinnam to komuś dać, ale mi jakoś szkoda :ico_noniewiem: na razie składuje w garażu, a niektóre ubranka mam naprawde ładne, a taka skąpa jakaś jestem :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

01 sie 2007, 07:31

jesli chodzi o ciuchy karolka to tylko pare zostawiałm dla nastepnego dziecka w rodzinie(chyba siostra R) a tak to do PCK pomoc spłeczna.pare sprzedałam.ale mało bo to sie do niczego nie nadaje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 sie 2007, 08:32

A ja ciuchy Carmen wyeksportowalam (w duzej czesci :ico_oczko: ) do Polski, foty porobione, bedzie trzeba to wystawic. Druga czesc zabierze tata teraz :ico_oczko: Carmen miala tyle ciuchow, ze wielu z nich prawie nie nosila :ico_noniewiem: A z niemowlecych to mam kilka kompletow nowych, raz upranych czekajac na dziecko i nigdy nie zalozonych :ico_szoking: Lipiec 2005 byl tak goracy ze malutka nie majac miesiaca spala tylko w pieluszce i przykryta tetrowa :ico_szoking:
Dowiedzialam sie, ze bedziemy mieli gosci w sierpniu :ico_zly: I jestem zla, bo mieli przyjechac albo nie, ale to dopiero kolo 15... Mala przylatuje z 13 na 14... No to luzik, weekend na przygotowanie domku i oki. A oni przyjada w piatek i wszystko mi schrzania. To malzenstwo z chlopcem z poczatku lipca, mniej wiecej w wieku Karola. Mialam nadzieje, ze dzieciaki soba by sie zajely a tu lipa. Poza tym malutka nie jest przyzwyczajona do "obcych" w domu, przyjedzie, a tu cale tlumy zajmujace jej "krolestwo". Niespodoba jej sie to, mi tez by sie nie spodobalo, bo maly bedzie juz oswojony z naszym mieszkaniem a ona bedzie obca we wlasnym pokoju :ico_noniewiem:
Sie wyzalilam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-01 ]
nic nie piszecie :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 sie 2007, 13:00

edi pisze:tak to do PCK pomoc spłeczna

może też cos zaniose, ale mi to szkoda, skąpa sie na starość robie niestety :ico_puknij:
osita, GOŚĆ W DOM BÓG W DOM :-D ja to właściwie nie lubie jak mi sie ktoś po mieszkaniu plącze, woel gdzieś wyjść na miasto i tam sie spotakć, a jak przyjeżdża ktoś do nas na dłużej to już nic sobie nie odpoczne tylko zasuwam z talerzami :ico_zly: potem zmywam, gotuje i jeszcez musze gości zabawiać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 sie 2007, 13:04

kaasiaa79 pisze:a jak przyjeżdża ktoś do nas na dłużej to już nic sobie nie odpoczne tylko zasuwam z talerzami :ico_zly: potem zmywam, gotuje i jeszcez musze gości zabawiać :ico_oczko:

a ja mam ich w ... powazaniu :ico_zly: Niech mezu skacze, jego znajomi :ico_oczko: Poza tym, pracuje! Mnie to wkurza jak obcy ludzie sa w domu sami... Poza tym, ja nie z tych co z talerzami lataja, oni tez nie z tych co przy stole tylko siedza :ico_oczko: Ale mialam nadzieje na weekend z mezem, a tu lipa. Poza tym, lubie miec wszystko przygotowane, a oni mi plany zmienili... No nic, jak przyjada to bede sie cieszyc, ale teraz to psy wieszam :ico_haha_01:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

01 sie 2007, 13:21

osita ty nietowarzyska istoto :ico_oczko: jak mozesz :ico_nienie: dobrze ze do nas nikt nie przyjezdza bo pewnie tez bym psy wieszała :ico_haha_01:
ale ja juz wole kogos przyjmowac niz do kogos jezdzic.
kurcze ja dalej nie sciągnełam tego programu.a ty osita juz wiesz jak sie go obsługuje.faktycznie wrto sciągac?
kasia sknerusie to jak ciuszki zbiersza to marsz do łózka męzowi d..y dac :ico_oczko: niech pozytek bedzie z tego chomikowania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 sie 2007, 16:01

edi pisze:kasia sknerusie to jak ciuszki zbiersza to marsz do łózka męzowi d..y dac :ico_oczko: niech pozytek bedzie z tego chomikowania :ico_oczko:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Ja tez??? :ico_smiechbig:
edi pisze:faktycznie wrto sciągac?

no nie wiem, na gimpie mi nie wychodzi, tu wycinam ubranko w 15 sekund... :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

01 sie 2007, 19:55

edi pisze:to marsz do łózka męzowi d..y dac
:ico_smiechbig:
to już wole na PCK zanieść i to na własnych plecach niż nogi rozłożyć :ico_haha_01:
osita pisze:ja nie z tych co z talerzami lataja, oni tez nie z tych co przy stole tylko siedza

my tarfaimy na takich co tyłki sadzją i gadają, zreszta kuba tez lubi referaty wygłaszać :-D
ja wole gdzies wyjść pojeść i sie napić, a potem wrócic do spokojnego, w miare posprzątanego i pustego mieszkanka :ico_oczko:

mnie jakaś mogiła dopadła :ico_noniewiem: co sobie pomyśle o podpisaniu tej umowy w przedszkolu to mnie czarne myśli nachodzą...podpale ta bude jak mi nie wyjdzie z tą parcą :ico_noniewiem:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości