Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

02 sie 2007, 22:50

jeśli chodzi o bajki to antosia interesują tylko te gdzie sa lalki bo kreskówki wcale, oraz gdzie wystepuja ludzie. Czyli jedyneczka, domisie, teletubisie, miś uszatek, koralgol, pingwin pok, jeszcze kilka.

A za ksiązećzkami przepada, kiedyś nie mogłam mu czytać teraz nawet stoi sobie ładnie w łózeczku i słucha. Lubi też ogladać i robi to pięknie, przewraca kartki i wcale nie niszczy :-D :ico_brawa_01:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

02 sie 2007, 23:19

U nas tez ksiazeczki na topie :)
oglada, gada pokazuje cieszy sie. Za kazdym razem jak widzi ze ksiazeczka jest podarta na jakiejs stronie to mowi "niania" (tak mowi na siebie) co oznacza ze ona to popsula :)
Aaa i jak widzi gdzies w ksiazeczce kotka to od razu go caluje
ubaw z tymi dzieciakami

A tak wogole to Nati jakas dziwna dziewczynka jest bo jak widzi traktor (na punkcie tego ma chyba swira), motor, rower to az pieje a lalka... poprzytula od czasu do czasu i rzuci w kat. Poza tym uwielbia jeszcze jeszcze pieski

U nas ostatnio jest koszmar z kapaniem :ico_placzek: mala nie daje sie wsadzis do wanny. a jak juz ja wsadze to nie daje sie posadzic nie mowiac o myciu glowy. Nie da sie opisac tego ale jest koszmarnie a ja nie wiem co zrobic zeby to zmienic.
Jeszcze niedawno uwielbiala sie kapac i nie chciala wyjsc z wanny. Doadam ze nigdy niczego sie podczas kapieli nie przestraszyla. moze macie jakies pomysly albo doswiadczenia

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

02 sie 2007, 23:22

Radek kocha wręcz potworki z Sezamkowej Ulicy - szczególnie Elmo, książki tylko te ze zwierzątkami, a jeśli chodzi o muzykę to raczej tylko radio wchodzi w gre, bo ja rzadko włączam muzyczne kanały w tv - wole radio :ico_haha_01:

kochane, wielka zmiana! mój synuś śpi w jednym pokoju z córcią na łóżku piętrowym!
dzisiaj chyba bede dyzurowac w przedpokoju czy nie spadnie z tego łóżka mimo ze spi na dole, kupilismy takie łóżko bo i tak mielismy je w planach ale teraz byla promocja w kerfurze (399 zł) i okazało sie że byly tylko 2 takie sztuki, spakowane w kartony do samodzielnego montażu; nawet sie ucieszylam, bo Marzenka miala spac u góry, a Radkowi łóżeczko mielismy wcisnąc pod spód a zmontowac za jakies półtora roku, niestety okazało sie że to łóżeczko ma tylko 150cm wysokosci i młodego musiałabym wkładać w poziomie do łózeczka a do tego tłukjł by głowa o deski :ico_olaboga:
wiec dzisiaj po raz pierwszy spi tam, chociaz łózko stoi od wczoraj, ale dfzisiaj nawet drzemke mial w malym pokoju, jak go wsadzilam do kojca na drzemke to dostal ataku szału, histerii, zanosil sie od placzu i dla swietego spokoju zanioslam go tam, a on od razu zasnął :ico_szoking: cwaniak jeden :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

02 sie 2007, 23:25

Marzena25, przechodziłam to jakiś czas temu z Antkiem, u nas wystarczylo przeczekanie - samo przeszło i znowu uwielbnia sie chlapać ale najczęsciej na stojaco. Z głową jest koszmar, jak tylkko poczuje wodę na głowie, nawet mokrą gąbkę czy rekę to jest koszmar - drze sie jakbym go wrzatkiem polewała. To samo mam przy obcinaniu paznokci u stóp, przy raczkach sobie pozwala a nóżki to się smieję, że pazurki niedługo do piet mu dojdą.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

03 sie 2007, 08:42

Dzień dobry :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Bożenko ,a Ty w ogóle spisz :ico_oczko: :ico_oczko: Dbaj o siebie i o to Twoje maleństwo i kłądź się wcześniekj do łózia :-) :-) Jezeli chodzi o obcinanie paznokci u Bartosza ,to jest tak samo jak i u Bozenki.U rączek obcinam bez problemu ,u nóżek jest juz gorzej :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Zostało mi tylko obcinanie jak spi ,ale czasami trwa to godzine ,bo przy kazdym paznokciu się kreci ,wybudza ,po prostu nasze chłopaki maja łaskotki :ico_oczko: :ico_oczko:
Jezeli chodzi o kąpanie to nie mam problemów-Bartosz uwielbia wode ,a i główke da sobie umyć bez problemów i oby tak dalej :-) :-)
Kasiekk ,a fajne sa te puzzle ,bo ja sie zastanawiałam nad nimi ,ale nie wiedziałam czy je kupić czy nie.Czy Bartosz będzie chciał sie nimi bawić ?A Kacperkowi sie podobają ?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sie 2007, 09:09

Ciesze się, ze napisałam o tych rzeczach z lidla i że Wam się spodobały:)

Mati kąpie się bez problemu. Gorzej jest z wyjściem.
Paznokcie u rąk nawet da sobie obciąć, ale u nóg już nie bardzo:)

A za bajkami w telewizji nie jest prawie w ogóle więc tym lepiej i rzadko mu włączam tv. Jedyne co lubił to teletubisie ale już nie nadają :( Bardziej ma swoje ulubione reklamy i leci i patrzy:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 sie 2007, 12:27

Witam!
Jesli chodzi kąpiel to bez problemu i z myciem głowy też ok.Paznokcie obcianam przy tv bo inaczej sie wierci,ale nie płacze,także i u rak i u nóg ok.

Dora nie kupiłam puzzli,to jest taka drewniana plansza co przedstawia zwierzaki i sa rowki w których umieszczone sa zwierzaki i można je przesuwac i dopasowywać do miejsca w którym są na planszy np na planszy narysowana jest buda z psem i tego przesuwanego psa też trza tam umiescić obok,Kacper cos tam przesuwa,jak to on chwile sie pobawi i tyle.
Puzzle jedne drewniane mam ale to kiedys juz dostał,czasem cos tam próbuje je wkładać ale jeszcze mu nie wychodzi :ico_oczko:
Ta reszta tych drewnianych zabawek też fajna była,ale to jeszcze za szybko bo tam cyferki i takie dla starszych dzieci raczej,nie bede zapasów robić,ale dzis chyba wstapie i jeszcze te pieczątki kupię i moze te klocki z obrazkiem,tak mnie korci hihi

W nocy padało,rano było pochmurno,teraz słońce swieci ,coraz jakas chmura ale nie pada,jak tak dalej bedzie to jak Kacper wstanie pojedziemy do ZOO :509:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

03 sie 2007, 13:48

witam u nas wszytsko po staremu czyli w miare ok :)

Maggie pisze:Abyss myślę że Dorcia ma rację jesli chodzi o Twoją Moniczkę, mój Antek też był dzikusek, ale jak zaczęłam z nim wychodzić do dzieci to zrobił się bardzo kontaktowy i to one mogą mieć Go dosyć, całuje dziewczynki po rękach :-D a ostatnio na Placu zabaw wziął piłeczkę jakiegoś chłopca starszego od Niego i podał mu ją (poturlał) potem bawił się z tym chłopcem. Czasem mnie zadziwia że jest taki smiały.
Trzeba to wykorzystać i duzo z nim wychodzić, niech bedzie wsród dzieci.


wychodzimy duzo ale dzieci jest malo mieszkam na wsi i tu niesttey placow zabaw nie ma :(

kurde Monika sie obudzila a chcialam wiecej popisac no coz moze innym razem papa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sie 2007, 14:40

kasiekk ja kupiłam tą samą planszę:) super jest:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

03 sie 2007, 16:14

oj to ja chyba tez musze do Lidla podjechac albo wyslac tesciową bo ma pod nosem :-D

a jakie zabawki lubią Wasze dzieciaczki? Antos to jest okropny samochodziarz i tylko tym by się bawił. oprócz standardowych: telefon, pilot itp.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość