Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

03 sie 2007, 12:31

lucy23, oilatum jest do calegociala takze do buzi tu nie ma podzialow, ma lekka konzystencje i super sie rozprowadza, ja Natiemu czesto smaruje

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 sie 2007, 13:29

Gosiaczku! :ico_zakochani: jesteś niezastąpiona!!! :ico_brawa_01: zapomniałam, ze Tomuś ma ten jeździk, ale może rzecxzywiście walne jej ten prezent na roczek, teraz chyba kupie ten łańcuszek i ten smoczek, bo mi sie spodobał, ale jeszcze kube zapytam :ico_oczko: dzięki wielkie, jesteś kochana! :ico_oczko:
Jaśnie Pani no prosze, z dnia na dzień bogatsza jesteś :ico_brawa_01: gratuluje ziemi :ico_brawa_01: grila na działce robisz zaraz po Gosi :ico_haha_01:
Lucy ładnie juz zrzuciałś kilogramy :ico_brawa_01: a do rozstępów trzeba mieć przyjazne podejście :ico_oczko: ja moich nawet nie zauważam, a wyglądam jakby mnie tygrys napadł :-D
Emilka dziękuję, właśnie tego mi bylo potrzeba, rad mamusi po chrzcinach :ico_brawa_01: :ico_oczko: kase sobie odpuszcze, pamiątke na pewno jaką dam i jeszcze pomyśle czy zabawke czy łańcuszek....zabawka tańsza :-D to był oczywiście żart SKARPETY :ico_sorki: :ico_oczko:
Madziorka trzymam kciuki, żeby szybciutko twarzyczka Leosia sie zagoiła :ico_oczko: może rzeczywiście ta woda pomoże :ico_oczko: kiedy mama wraca do domku? pewnie nie wytrzyma bez wnusia długo :ico_oczko:

a ja znowu sama w domu, po południu jedziemy do sulejowa, ale nie wiem, czy zabierzemy lenkie, jak jej tam tak dobrze. kuba chcial ją pokazać temu koledze, jeszcze zobaczymy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 sie 2007, 13:46

o własnie Jaśnie Pani zapomnialam pogratulowac dzialki. U nas tez sie zaczelo od prezentu w postaci działki, a potem jakos juz poszlo. Nawet nie wiem kiedy, a kredytow tez sie strasznie balam a teraz juz nie na wiosne chce wziac 150tys zeby sie juz wprowadzic na gotowe.
kaasiaa79 pisze:dzięki wielkie, jesteś kochana

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

A gdzie Ilonka???? Cos sie ostatnio obija.

[ Dodano: 2007-08-03 ]
smoczek tez mi sie podoba. Na chrzciny poza pieniedzmi Tomek dostal łancuszek (Pawel sobie w nim chodzi bo mu sie podoba) oraz kamere. I tak mysle ze gdyby dostal smoczek lub lyzeczke to by fajniej bylo taka pamiątka na lata.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 sie 2007, 15:11

hej laski !!!!!!
dzieki ze sie zamartwiacie :ico_oczko: jestescie kochane :ico_brawa_01:
po pierwsze : foty dysko wkleje jak mój mi wklei wszystko do kompa bo gdzies w aparacie sie błąkają, a ja nie mam czasu, ale dzis go poprosze :ico_oczko:
no wczoraj byłam u lekarza i co????
jaka ja głupia byłam przeciez to takie oczywiste co powinnam zrobic jak kupy nie moze mój Franio : pamietacie jak polozna mówiła ze mam mu dac soku pomaranczowego z woda???? to było 10 soku i 90 wody a lekarz co powiedział: ze mam spróbowac 20 do 80 soku :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: mówił ze na razie nic mu nie chce dac bo wszystko sie unormuje :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: debilizm :ico_puknij:
ale od dzis mi zaczał kupkac: powodów sa dwa: nie dałąm mu wczoraj butli, i nie jadłąm bananów, wiec mysle ze jedno z dwoch, o i widze ze on za łąpczywie pije, moze sie nałyka powietrza :ico_szoking:
ale jestem dobrej mysli :-)
odpisze Wam popołudniu mam nadzieje, bo mój kosmita woła : jeść!!! wiec pędze z cycami na góre

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 sie 2007, 15:19

martuchafrost, :ico_puknij: :ico_puknij: ale ja glupia jestem :ico_puknij: :ico_puknij: myslalam ze ty tylko cycem karmisz :ico_puknij: :ico_puknij: , a jak sie mleko modyfikowane wlacza do diety dziecka to wtedy normalne, ze nawet co dwa dni kupka sie zdarza

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 sie 2007, 16:17

Gosia no właśnie Lenka też dostała sporo kasy i teraz to juz sama nie wiem :ico_noniewiem: może ten smoczek i 200zł? :ico_noniewiem: nie chce wyjsć na skarpete :ico_haha_01: już wystarczy, że pół Polski i połowa Polonii w UK o tym wie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-03, 16:20 ]
Martusia bardzo sie ciesze, ze kupka sie pojawiła :ico_brawa_01: to pewnie od mleka modyfikowanego :ico_noniewiem: bananów nie podejrzewam :ico_oczko: a ty juz jadłaś jabłka? bo teraz mi sie tak przypomnialo, ze jak karmilam piersią i lenka nie mogła nic z siebie wydusić to lekarz mi kazał zjeść jabłka ze dwa, tzn. najpierw spróbować ćwiartke, czy nie będzie jej po tym źle, a potem już wcinać ile sie da, w końcu posżło, ale ja tez sie do kibelka nabiegałam :-D
czekamy na zdjęcia :ico_oczko:
Jasnie Pani :), a ta ziemia to gdzie? dawaj jakies szczegóły :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 sie 2007, 16:46

martucha ja gdzies czytalam ze od bananow dzieci maja ztwardzenie...tak wiec wcinaj jablka bo ponich to napewno lekkie sr...... :ico_szoking:

kasia Jestem przeciwniczka pieniędzy, bo to ma być prezent dla dziecka a nie pieniądze dla rodziców.
a co powiesz na bransoletke i w srodku wygraweruj date chrztu ,miejscei ze od chrzestnej kasi.....chrzest jest tak waznym wydarzeniem w zyciu a wiele z nas poprostu nie wie kiedy to bylo i gdzie.tylko patrz zeby mozna bylo regulowac ta bransoletke zeby mogla nosic ja jak dorosnie.Widziałam raz taką malutką dziewczynke ze złotą bransoleteczką - ale to słodko wygądało!!
konrad tez dostal taka bransoletke ale taka jak lancuszek i wygrawerowali na niej tylko jego imie i nie mozna jej regulowac....szkoda.
a poza bransoletka dokup jakas zabawke.

jasnie pani no to bedziemy grilowac...zdradzaj gdzie to jest i kiedy namiot rozbijasz??? :ico_oczko:

lucy oilatum krem jest do calego cialka.idz do gp niech ci daje recepte na mydelko i krem.wejdz na ich stronke to poczytasz sobie jakie maja produkty.

marciano w koncu franio zaczal kupkac ...teraz to sie trzymaj bo nogawkami zacznie mu wyplywac :-D

tez ostatnio myslalam o fittney...ciekawe co u niej????

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 sie 2007, 17:15

fela, a tewn smoczek widziałaś? http://www.allegro.pl/item221412685_smo ... aniej.html
bo mi sie podoba, ale ja to jestem taka, że jak ktoś mi nie powie, że fajne to za chiny ludowe nie kupie :ico_oczko:
a pomysł z barnsoletką tez mi sie podoba, tylko czy znajde taką? :ico_noniewiem: zaraz pogrzebe na alegro... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-03, 18:25 ]
a takie zdjęcia mojej córy znalazłam na kompie :-D Kuba ją kąpie i zawsze mówi: "Lenosława do prania :ico_haha_01: " a Lenusia sie wygłupia :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/115139.jpg[/img][/img]
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/115141.jpg[/img][/img]

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 sie 2007, 18:33

kasia widzialam smoczek...fajny.kurcze teraz to juz sama zglupialam co ci doradzic :ico_oczko: obie rzeczy fajne, co nie wybierzesz bedzie super.

[ Dodano: 2007-08-03, 18:34 ]
ale czyscioch synowka mi rosnie :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 sie 2007, 20:19

dziewczyny dzieki za słowa otuchy, buziam Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Jasnie Pani no to wszystko jasne!!! czyli od tego mleka :ico_olaboga:
Fela i Kasiu pije dwa litry soku jabłkowego i jem jabłka
Kasia padam z fotek !!!!! nonono, buziaki dla Lenki od ciotki pierdzącej :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość