Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

03 sie 2007, 19:21

U nas paznokci nie da rady inaczej obciac jak na spiocha.
Tylko trzbea wyczekac moment zeby sie nie wiercila i miala mocny sen, u nas zawsze jakies 10-15 minut po zasnieciu.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

03 sie 2007, 20:08

Marzena25 pisze:U nas paznokci nie da rady inaczej obciac jak na spiocha.
Tylko trzbea wyczekac moment zeby sie nie wiercila i miala mocny sen, u nas zawsze jakies 10-15 minut po zasnieciu.

Antek nawet z najgłębszegop snu się wybudzi jak tylko dotknę jego stopy, przed chwilą zrobiłam aferę na p[ół osiedla bo złapałam nogę i przytrzymałam. Trochę się bałam, że będzie się wyrywał i mogę mu niechcący krzywdę zrobić ale wzięłam wiekszy obcinacz i jednym cichnięcaim cały pazurek odpadł.

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

03 sie 2007, 20:34

Hej,ale dzis mam lenia nic mi sie nie chce :-D moj troche placze przy myciu glowy ale nie jest najgorzej a paznokcie da sobie obciac nawet u nog troche go to laskocze ale jest grzeczny :-) ostatnio cos placze na widok mojej tesciowej jak przyszla kiedys i sie do niego odezwala to zaczal plakac i do mnie przybiegl chyba ja wyczul hehehe :-D maz poszedl do nich to tez niezbyt do nie szedl musi go przekabacik zeby bylo ok :ico_puknij:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sie 2007, 21:11

Cześć Mamuśki kochane, dzisiaj dzień mam okropny nie mam siły na nic, a do tego Antol dostał gorączki po południu i juz wogóle mnie to dobiło :ico_chory: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_placzek:
Na szczęście już mu spadła ale katarek powrócił, najprawdopodobniej to wszystko naraz zęby+reakcja po szczepieniu (lekarz mówił ze może trwać od 7 do 10 dni) :ico_noniewiem:

jak widzi gdzies w ksiazeczce kotka to od razu go caluje
ubaw z tymi dzieciakami

mój Antoś też przepada wprost za zwierzątkami, mieszkmy na wsi, więc jest ich tu od groma, szczególnie uwielbia krówki, jak wdzi to cmoka do nich, ale robi tak jak widzi wszystkie zwierzątka, uwielbia pieski, kotki, owieczki :ico_haha_02:
kochane, wielka zmiana! mój synuś śpi w jednym pokoju z córcią na łóżku piętrowym!
dzisiaj chyba bede dyzurowac w przedpokoju czy nie spadnie z tego łóżka mimo ze spi na dole, kupilismy takie łóżko bo i tak mielismy je w planach

Ogromne :ico_brawa_01: dla Radka, trzymamy kciukasy :one:

Jeśli chodzi o kapiele to Antoś je uwielbia i nie mamy z tym problemu, ale wychodzić z wanny nie chce :-D
Z myciem głowy jest róznie, ogólnie Antoś trochę pojęczy, ale daje sobie umyć.
Paznokcie u rąk da sobie obciąć nie na śpiącego, więc spoko :one:

a jakie zabawki lubią Wasze dzieciaczki?

Mój też uwielbia samochody, oprócz tego wszelknie narzędzia tatusia...(chociaż trudno to nazwać zabawkami :-D ) no i TELEFONY :DD

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

03 sie 2007, 21:32

Jezeli chodzi o zabawki to mój tez maniak samochodzików ,samolocików i traktorów :ico_haha_02: I wprost uwielbia kucyki Pony mojej Kasi :-) :-) :-) I podobnie jak Antoś Meggie uwielbia siedzieć ze swoim tatą w jego pokoju i cos tam po swojemu majstrować ,a jak ma jeszcze gwoździki i śrubokret to pełnia szczęscia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 sie 2007, 21:47

Dora1 pisze:a jak ma jeszcze gwoździki i śrubokret to pełnia szczęscia

taaak, znam to, jak tylko widzi że mój R bierze jakies swoje narzedzia, to biegusiem do pokoiku po narzedzia zabawki i "pomaga tatusiowi" - ostatnio przy wymianie jakiejś rury w ubikacji próbował pomóc :ico_oczko:

co do naszego nowego spanka dla dzieci: spadł oczywiście, ale ja profilaktycznie poukładałam takie wielkie poduchy na podłodze, żeby sie nie potłukł więc jak tylko słyszałam ze cos sie dzieje od razu go polozylam z powrotem i chyba nawet nie zakumał ze cos nie tak :-D
mam tylko ten problem, ze musze byc w pokoiku jak zasypia :ico_noniewiem: do tej pory zasypial sam w swopim lozeczku i chyba sie dziwnie teraz czuje :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sie 2007, 22:22

matula1 pisze:taaak, znam to, jak tylko widzi że mój R bierze jakies swoje narzedzia, to biegusiem do pokoiku po narzedzia zabawki i "pomaga tatusiowi" - ostatnio przy wymianie jakiejś rury w ubikacji próbował pomóc :ico_oczko:

Jakbym widziała swojego Tośka :-D
matula1 pisze:mam tylko ten problem, ze musze byc w pokoiku jak zasypia :ico_noniewiem: do tej pory zasypial sam w swopim lozeczku i chyba sie dziwnie teraz czuje

Matula to teraz możesz poznać ten smak :DD , ja do tej pory muszę siedzieć w pokoju jak Antoś zasypia, co prawd ajuż go nie noszę, jakoś sam się od tego odzwyczaił, teraz go tylko głaskam po "klacie" i zasypia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

04 sie 2007, 07:28

Ello z raneczka:)
Widze,ze problemy z kapiela sa nie w jednym domu,hehe.Gabi od pewnego czasu tez chce tylko na stojaco,a mycie glowy to katastrofa :ico_olaboga:
Smarkata ostatnio mnie rozwala.Jak zrobi siusiu sama sobie sciaga pieluszke,daje ja mi i mowi be be,heheW efekcie pieluszki znikaja hurtem......

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sie 2007, 14:47

Alka no to masz wesoło :ico_haha_01:
Mój Antek juz całkiem zwariował, do nikogo nie chce przyść do ciągle ja mam go nosić....a on taki juz koń :ico_olaboga:
Moja mama jutro wyjeżdza, więc znowu zostaniemy sami i już tylko ożemy sobie pomarzyć o romantycznym wyjściu we dwoje :ico_noniewiem:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

04 sie 2007, 17:25

Alu u nas to samo z kapiela i pieluchami. Tylko ze kolejnej pieluchy nie daje sobie zalozyc.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość