Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

Obfita miesiaczka

07 sie 2007, 14:52

i ja postanowilam cos napisac. mianowicie bralam cillest przez prawie pol roku i mialam bardzo obfite miesiaczki i ciagnely sie bardzo dlugo przez 4 a nawet 5 dni mocno lecialo, tak ze musialam brac tabletki na zatrzymane krwawienia. teraz od miesiaca biore triqilar to sa tabletki trojfazowe i znow jest baaardzo obfita miesiaczka. czy ktora z Was brala ktorys z tyh dwoch srodkow????? jezeli tak to jak wygladaly miesiaczki, bo ja mam juz dosc. praktycznie od czasu porodu nie bylo miesiaca bez stresu, ze znow bedzie trzeba brac na zatrzymanie.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

07 sie 2007, 16:28

Aniu ja biore cilest od grudnia ... nigdy nie miałam problemu z miesiączką... jak nie zarzywałam zadnych tabletek antykoncepcyjnych to moj okres trwał z 5 dni.. troche bolał mnie brzuch... przez pierwsze dwa dni mocno krwawiłam.. pozniej już mniej.
Po Cilest... nadal troche boli mnie brzuch, miesiaczka trwa nadal z 5 dni... jedyna zmiana to chyba taka, ze krwawienia mam mniej.... nie wiem co ci doradzic.. moze zawitaj u ginekologa i powiedz mu ze po tych tabletkach nadal mocno krwawisz i moze sprobuje dobrać ci jeszcze inne...
a moze niech ci zrobi jakies badania, bo podobno jak sie ma obfite miesiaczki to może masz torbiela gdzies tam.. nie wiem dokładnie, wiec nie chce cie straszyc.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość