Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 sie 2007, 23:20

Kolka, nie moglam go znalesc wcale :ico_placzek: :-D :-D :-D
katrin, witaj po dlugiej przerwie :-D jak zyjecie??

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 sie 2007, 23:20

Kolka-caluski dla Twojej Julci z okazji 4 miesiecznicy
Mam tyle nadrabiania, ze szok :ico_szoking: , choc pewnie ponad trzytygodniowa przerwa jak bylysmy w ciazy bylaby nie do nadrobienia-teraz jakby mniej tworcze jestesmy
A moze ktos mi stresci co sie dzialo?

Ja spotkalam sie z Kasikiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bylo fantastycznie-Kasia i jej Wiktoria to urocze kobiety.

[ Dodano: 2007-08-07, 23:26 ]
Kolka, dzieki, fajnie jest spotkac sie w tzw realu, jednak kontakt bezposredni nie zastapi internet
Musze sie pochwalic, ze moja synowa ma najpiekniejsze oczy na swiecie(po mamusi-z tym, ze Kasia ma je koloru miodowo bursztynowego a Wikusia blekit)
Kolka nie napalaj Mordeczki na pocztowych cieciow-przeciez to najczesciej panowie w wieku mocno emerytalnym , a nasza Marzenka potrzebuje konkretnego ciacha.
Mordeczka-gratuluje zamiany na wieksze mieszkanko!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-08-07, 23:30 ]
I dla Eryczka Mroweczki z okazji chrztu sw. wszystkiego co najpiekniejsze.

Kasik-ja wierze, ze Wikusia szybko powroci do pelnego zdrowia.Nie przejmuj sie tym wszystkim co doktorzy wygaduja-wiesz, ze czasem wyolbrzymiaja.Masz wspaniala, dobrze rozwijajaca sie pogodna coreczke i jak tylko pokonacie alergie to wszystko inn bedzie oki.Glowa do gory.Bardzo sie ciesze, ze moglam sie z Wami spotkac

[ Dodano: 2007-08-07, 23:42 ]
Wrocilismy do domu w niedziele nad ranem.Od wczoraj piore, piore i piore na zmiane z zaprawa ogorkow-jak to wszystko dzielnie znosi Antos to sama nie wiem.Ja na jego miejscu ryczalabym z nudow w nieboglosy-kochany dzieciak.W Polsce bylo fajne, tylko jedzenie za dobre :ico_haha_02: , chyba wrocilam z przynajmniej 5 kilo na plusie-pisze chyba bo boje sie wejsc na wage a poza tym brak czasu na takie bzdury :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 sie 2007, 11:52

Witaj Katrin kochana!!!!!!!!! To teraz po urlopie masz rece pełne roboty, a tymi kilogramami to się nie przejmuj, nie ma to jak dobre jedzenie!!!!!!!!!

Kolka dużo zdrówka dla córci z okazji urodzin!!!!!!!!!!

Wiecie co dziewczyny teraz jak mały coraz większy to mam coraz mniej czasu, bo tylko by an mamę patrzal i się ze mną bawił, jestem najlepszą jego zabawką!!!!!!!!!
Mój synuś też się rwię do siadania, tylko dać mu ręce do podciągnięcia to już cyk i siedzi, a jak go kładę to krzyk, lament i zgrzytanie zębami!!!!!! W wózku też juz mu podwyższyłam oparcie o jeden stopień, bo tak tylko chce jeżdzić, a jak zasypia to mu obnizam!!!!!!!!
Wogóle teraz śmieje się od ucha do ucha, tak jak Anrzejek świadomie się śmieje!!!!!!!!
Teraz to dopiero się frajda zaczyna, jak tylko podchodzę do niego, to on juz łapkami macha i się śmieje do mamy!!!!!!!!!

Aj nie wiem już co miałam napisać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

U nas ciepło jak cholera!!!!!!

A byliśmy w poniedziałek na bioderkach, wszystko w porządku, mamy przyjść jeszcze raz jak skończy 6 miesięcy!!!!!!!!!!

Aha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Andrzejka za wagę

[ Dodano: 2007-08-08, 12:10 ]
A oto mój szkrabek.................

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-08, 12:11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-08, 12:14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-08, 12:15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-08, 12:18 ]
Obrazek

a teraz spadamy na spacer!!!!!!!!!

Pa pa kwietniówki

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

08 sie 2007, 15:26

mam dzis w domu szósteczke dzieci i ... nudzi mi sie :-D Blizniaki mojej siostrzyczki przyjechaly na wakacje :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 sie 2007, 16:21

witam

Wczoraj miałam ochotę posiedzie sobie wieczorkiem na tt a tt padło :ico_zly: .
Katrin witja kochana, ja nigdzie nie wyjeżdżałam a prania mam :ico_szoking: . Od kąd dokarmiam mojego Talibka to codziennie sterta prania bo jakoś nie umie jeśc butelką nie zalewając się :-D
Caro ale mój zięciunio to przystojniak :-D :ico_brawa_01: .
Mordeczko 6 dzieci :ico_szoking: i nudzisz się ? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: , ja z moim Talbkiem nieraz nie daje rady a co mówi 6 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 sie 2007, 18:12

I ja już jestem...

Mordeczka, masz szczęście, że Cię lubię, bo podesłałabym Ci te czorty co mnie od poniedziałku gnębią... wtedy bym zapomniała o nudzie! Dziś już myślałam, że mi psycha na maxa siądzie... Nie dość, że musiałam opieprzać za czytanie moich sms'ów, sprawdzanie szafek to jeszcze darły się między sobą o to, która będzie prowadzić wózek... I o to, że jedna drugiej zjadła jednego cukierka...
Może dla innych to normalne, ale ja już od dawna nie miałam do czynienia z dziećmi. poza Julką, ale ona mi jeszcze kłopotów nie sprawia. No i brak mi cierpliwości, bo ja zawsze miałam spokój. No, ale wszystko przede mną...
A jak ich rodzice odbierali dziś ode mnie, to zapowiedzieli sie na dziś wieczór w odwiedziny. Z dziewczynkami...
Pierdolnę na łupież.... Sorrki za wyrażonko, ale jakoś nie umiem używać innych słów kiedy o nich myślę...

już zapomniałam co miałam napisać... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

08 sie 2007, 21:05

Witajcie

miałam kompa tylko przez krotkie momenty bo mi mąż pracował zawzięcie... :/ i nie moglam Was nawet poczytać...

Jagódce w sobotę wyszły 2 ząbki.
ja kupuję spacerówkę juz, bo mój wózek to porażka... mam upatrzonego maclarena techno za 700 zl. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-08, 21:07 ]
Katrin witaj !!!!!!

a widze ze juz wiecie o naszych ząbalach!!!! dziekujemy za gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-08-08, 21:12 ]
MróweczkoGratulujemy!!!!! jak było na chrzcinach????? wklejaj zdjątka!!!!!!

Kamelek gratuluje stópek w bużce!!!!! :ico_szoking: moja na razie tylko łapie i sie klepie po nogach, przezabawna jest :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-08, 21:28 ]
ło matko kiedy sie skonczą problemy z tym tt... :ico_olaboga: :/

[ Dodano: 2007-08-08, 21:31 ]
słuchajcie
dzis jak tylko Jagódka znalazła sie na rączkach u dziadka był ryk i pisk! u Was tez juz dzieci chcą być tylko u rodziców na rączkach??????????????????????????/

[ Dodano: 2007-08-08, 21:33 ]
Mordeczko Gratuluję mieszkanka!!!!!! napisz coś więcej. a jak z ceną? gdzie bedziesz wózek trzymac? jak dojazd do szkoły?

[ Dodano: 2007-08-08, 22:19 ]
Kolka i jak wizytacja?

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

08 sie 2007, 22:27

haloo jest tu ktos!!

Witamy wszystkich :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

08 sie 2007, 22:29

cześć Dagles
O ząbkach oczywiście wiemy :ico_haha_02: Naszej uwadze nic nie umknie :-D
Moja Julka poszłaby nawet z cyganem... Tylko u kilku osób ma obiekcje. Nie wiem czy to dobrze, czy to źle :ico_noniewiem:
Wózeczek bardzo fajny. Ja mam wózek wielofunkcyjny, więc ten wydatek mi odejdzie, na szczęście.

Julka jadła dziś prawdziwą marchewkę z ziemniakiem i kawałkiem kalafiora wyłowionymi prosto z dorosłej, normalnej zupy! Lekko słonawe to było, ale jadła aż jej się uszy trzęsły. Dobrze to zniosła, więc super. Teraz częściej będziemy jej takie jadła serwować :-)

[ Dodano: 2007-08-08 ]
Ojjj, na szczęście obyło się bez :-D jedna zostawiła swoją komórkę u nas i R postanowił ją odwieźć. ja mu wcześniej nic nie wspominałam, że oni mają jeszcze wpaść, bo by dał sobie spokój. Jutro mam od nich spokój- muszę iść na ten zabieg. Kilka osób mówi, mi, że lekarz, który ma go wykonać to rzeźnik, który do niczego sie nie nadaje :ico_noniewiem: :ico_olaboga: Nie wiem... W sumie to nie jest nic poważnego, taki tam zabieg kosmetyczny, ale troszkę się boję

Witaj Justynat :-D

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

08 sie 2007, 22:37

Kolka, na jaki zabieg idziesz bo ja nie w temacie dopiero nadrabiam!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości