Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 sie 2007, 18:56

mambii82, ale śliczne też bym chciała na 100% wiedzieć co będę miała a tu jeden mówi ze syn a drugi ze córa i bądź to mądry :ico_noniewiem:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

08 sie 2007, 19:13

Dziękuję Ika. Obecnie ubranka dla bobasków są tak śliczne, że trudno się powstrzymać, żeby czegoś nie kupić !!!
Ika a nie możesz iść na porządne USG ??? Może Twój lekarz wie gdzie mają dobry aparat i zrobią Ci dobre usg. :-) i będziesz wiedziała na 100%. Ja ostatnio nawet dostałam zdjęcie warg sromowych na pamiątkę.
Umówiłam się już na USG 10 sierpnia. Lekarz mówił mi, że trzeba zrobić usg po30 tg.ciąży ze względu na wykrycie ostatecznych wad. Tylko, że u mnie w mieście nie ma dobrego aparatu USG więc muszę jechać 50km do Rudy śląskiej, ale za to tam maja jeden z najnowszych aparatów do robienia USG. Tam też robiłam USG 3D. http://www.genom.pl/ to jest ich stronka.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 sie 2007, 19:22

mambii82 pisze:Ika a nie możesz iść na porządne USG ???
No byłam na tym USG 4d w 23 tc i wtedy lekarz powiedział że maluszek ma siusiaka ale nawet nie zobaczył że ma pępowinę miedzy nóżkami a teraz niedawno byłam u mojej giny i ona powiedziała że widzi u maluszka pod tą pępowinką wargi sromowe :ico_noniewiem: i sama nie wiem co myśleć chociaż moja gina prowadzi już 3 moja ciąże i jeszcze się nie pomyliła :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-08, 19:25 ]
no teraz otworzyłam tą stonkę i przypomniało mi sie jak znajoma miała u nas w szpitalu robione badania prenatalne i to dość drogo wyszło na 100% syn a ona niedawno rodziła i zamiast Oliwiera urodziła sie Oliwia :-D

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

08 sie 2007, 20:19

Ika powiedz mi czy na usg 3 D nie rozpoznał pępowiny? Ja byłam na usg 3 D w 22 tygodniu i zrobił mi dwa zdjęcia tylko mam je na 2 D uwiecznione jajeczka i coś na jajeczkach stojącego - myślisz, że to też może być pępowinka. Po czym lekarz poznaje, że to siusiaczek a to pępowinka?

Śliczne macie te ubranka dla maluszków co chwilę je oglądam. :-)

Wczoraj po cichu poszłam z koleżanką do sklepu dla dzieci nie chciałam z niego wyjsć tak mi się wszystko podobało :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 sie 2007, 21:05

basiek40, mi moja gina mówiła od początku że moje maleństwo ma pępowinę miedzy nóżkami bo podobno na usg widać że to pępowina bo jest w niej woda i na usg 2d widać cień i że jest tam ta woda chyba po prostu ma inny kolorek dlatego tak to mnie zaciekawiło że jak byłam na tym 3d/4d to lekarz nie widział tej pępowiny a moje dziecko w dalszym ciągu ma ją miedzy nóżkami i tak już raczej zostanie ale moja gina mówiła że kiedy maleństwo rusza nóżkami to pępowianka sie przesuwa i dlatego zobaczyła tam te wargi sromowe ale mówiła że po tym 30 tc przypatrzy sie dokładniej i wiem że jeżeli wtedy ona nadal będzie widziała te wargi sromowe to na pewno będzie córa :ico_brawa_01: a dodam że to dobry gin i też ma swój prywatny gabinet wiec chyba sie nie zmienia to co widzi prywatnie a to co widzi na kasę :ico_noniewiem: a powiem ci Basiu że ten lekarz z usg 3d dał mi też niby zdjęcia siusiaka :ico_noniewiem:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

09 sie 2007, 06:51

basiek co nowego u maluszka koleżanki ??? Dobrze że żyje :-) a dlaczego dostała tych skurczy, nerwy czy nie wiadomo? Mi jak się napina brzuch to też wpadam w panikę.

wczoraj byłam na usg 3D i pani doktor powiedziała że będziemy mieli drugą CÓRECZKĘ :ico_oczko: na 99% , mała waży 636 g i ma się dobrze. Maż mowi że zwariuje, tyle kobiet w domu :-D

Dziewczyny ubranka cudne, ja też musze troszkę dokupić, bo te co dostałam to bardziej dla chłopca, ale potrzebuję kilka kompletow bardziej kobiecych i wyjsciowych.

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 07:36

ania25 pisze:wczoraj byłam na usg 3D i pani doktor powiedziała że będziemy mieli drugą CÓRECZKĘ :ico_oczko: na 99% , mała waży 636 g i ma się dobrze. Maż mowi że zwariuje, tyle kobiet w domu :-D
Gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tyle kobiet to sama radość :-D no i malutka ładnie waży :ico_brawa_01:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

09 sie 2007, 07:43

Hej dziewczyny znów nie mogę spać :ico_placzek:
Aniu gratuluję okazałej dzidzi !!!
Sam się nie mogę już doczekać kiedy będę mogła podejrzeć Julcię. 18 mam wizytę u swojego gin to pewnie coś zobaczę na jego archaicznym usg heheh.
Fajnie, że będzie tyle dziewuch i to już niedługo. :ico_haha_02:
Wczoraj kolega mojego męża opowiadał, o swojej żonie. Niedawno urodziła mu drugiego syna i nie uwierzycie chłopak ważył prawie 5 kg i miał 58cm. Także robili jej cesarkę. To już drugi taki duży syn i druga cesarka. Nieźle co ??? Tatuś ma ponad 2m wzrostu to i dzieci mu się rodzą duże.

Basiek napisz co nowego u maluszka. Jak się czują rodzice i dzidzia.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 07:56

mambii82 pisze:chłopak ważył prawie 5 kg i miał 58cm
:ico_szoking: :ico_szoking: Ale wiesz co ja ostatnio też nie mogę spać ale za to w ciągu dnia bym mogła a tu nie da rady bo dzieci nie chcą iść spać wczoraj do 1:00 oglądałam jakiś fajny film na Polsacie i chyba dopiero koło 3 zasnęłam :ico_olaboga:

madzia-j
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 sie 2007, 07:53

09 sie 2007, 08:13

Miejmy nadzieję że malutka przezyje....

Ej dziewczyny czy wy też się nie możecie doczekać maleństwa?? Mną aż nosi tak by już chciała ją mieć... :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość