Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 11:26

Kasiu a ja nie wiemm czy widziałąm Twojego seksownego mężulka wiec wklejaj foty !!!!!

nie widzialas :-D nikt go nie widzial z TT, bo to podobno niezly byczek i Kaska go ukrywa, bo powszechnie wiadomo, ze on zna sie na rzeczy, wiec sie bidula boi o niego, zeby nie zboczyl z drogi wiernosci :-D :-D
fela pisze:oczywiscie ja na chlanie tez sie wkrecam i na spotkanie ukejowskich tt,

proponuje w srodku drogi, czyli w PL :-D
SANDRUSIA)) pisze:debilka ani funcioka ze soba nie wziela a sklepow jej sie chce nich sie ciesz ze ma co jesc

glodem ja wykurz!!! :-D :-D :-D

a moj malzonek byl wczoraj pierwszy dzien w pracy (tak normalnie, bo w poniedzialek mial szkolenie) i tak mu sie spodobalo, ze spodziewajcie sie mnie w UK po nowym roku :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 sie 2007, 11:33

lucy23 pisze:jeszcze chciala isc do lasu szczawiu szukac na zupe
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani masz racje, Kaśka chyba sie boi o swojego mężulka :ico_szoking:
Kasiu ruchy z tymi zdjęciami bo Ilonką postrasze, ale jakos jej nie ma :ico_placzek:
Fela ja proponuje w Polsce sie spotkac :ico_brawa_01: ale by sie alkoholu lało :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 sie 2007, 13:28

Marta, ale ja mam zakaz wklejenia jego zdjeć :ico_puknij: głównie dlatego, ze wszytskie byście sie w nim zakochały :-D
może cos wykombinuje, główka pracuje :ico_haha_01:
Jasnie Pani :) pisze:i tak mu sie spodobalo, ze spodziewajcie sie mnie w UK po nowym roku

to on zostaje w PL czy jak? pewnie sie okaże, ze wszytskie zrozumiały, a Boska Katarzyna nie :ico_haha_01:
lucy23, z tym szczawem to zaszalała :ico_haha_01: mam nadzieje, ze ja na stare lata tak nie zbzikuje :ico_haha_01:
fela, Pl to dobry przystanek na spotkanie :ico_brawa_01: popieram Jaśnie Panią :ico_brawa_01: ...chociaż mi stówe wisi, ale niech jej będzie... :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 13:34

kaasiaa79 pisze:Marta, ale ja mam zakaz wklejenia jego zdjeć głównie dlatego, ze wszytskie byście sie w nim zakochały
może cos wykombinuje, główka pracuje

a nie mowilam? :-D :-D :-D
kaasiaa79 pisze:Jasnie Pani :) napisał/a:
i tak mu sie spodobalo, ze spodziewajcie sie mnie w UK po nowym roku


to on zostaje w PL czy jak? pewnie sie okaże, ze wszytskie zrozumiały, a Boska Katarzyna nie

Boska Kasiu jak po swa Boska urode stalas w kolejce to sobie kolejeczki po rozumek nie zamowilas? :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: . to mialo znaczyc, ze mu sie pracowac w PL nie usmiecha i zaraz jak mi sie macierzynski skonczy to obieramy wszyscy w trojke kierunek -> UK. w zyciu bym moich bidoczkow samych tu nie zostawila, bo by w brudzie i z glodu zgineli :-D
kaasiaa79 pisze:...chociaż mi stówe wisi, ale niech jej będzie...

no to bym ci prawie oddala, a ty bys nam za ta stowe stawiala :-D . cholera jescze troche posiedze w PL to stane sie Skarpeta2, bo juz wczoraj oskarzylam mojego slubnego, ze mnie ze stowy obrabowal :ico_olaboga: potem sobie przypomnialam, ze za ta stowe zatankowalam samochod, ale juz mi bylo sie wstyd przyznac :ico_wstydzioch: i on w tym poczuciiu winy zyje, bo tez nie mogl sobie przypomniec, czy mi ta stowe buchnol, czy nie :ico_wstydzioch: , cholera, akcja o 15 funtow :ico_olaboga: :-D :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 sie 2007, 13:47

hej
jasnie pani wrzucilas link weszlam na allegro i patrze ze nikt nie dal 50 zł i to nie kasia wiec licytuje. Dopiero potem przeczytalam ze to Lucy zalizytowala :ico_wstydzioch: Chyba tez jak boska Katarzyna stałam po urode :-D

Jestem tak zmeczona ze nie mam sily odpisywac juz drugi dzien ciezko pracuje - a dla mnie to stanowczo za duzo :ico_haha_01: Ale za to od przyszlej srody mam wolne, ale super i tak ze w pracy dopiero 27 sierpnia sie pojawie. Przyda mi sie taki odpoczynek.

Kasia79 kradziez skarpet kazdemu sie moze zdarzyc. Ja notorycznie PAwłowi podkradam bo on tez ma takie nowiutkie skarpety - niepoty tylko pozniej sie na mnie drze bo nie mam zwyczaju w kapciach chodzic :-D

Madziorka super ze wam tak dobrze razem. :ico_brawa_01: A kiedy jedziecie do pl lub Towja mama znowu was odwiedzi?

Wszystkim dziewczynom z gory juz wspolczuje tesciowych. To zły gatunek!!!

[ Dodano: 2007-08-09 ]
Dziewczyny wejdzcie na ten link stworzylam filmik o naszej Kasiuli

http://www.grapheine.com/bombaytv/index ... 3fe7e620e8

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 14:21

gosia888, kaska ci tego filmu chyba nie wybaczy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a kuba rzeczywiscie przystojniacha :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzieki za licytacje :ico_sorki: :ico_sorki: musze wam cos za to postawic chyba :ico_oczko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 sie 2007, 14:39

gosia ha ha.... ja juz widzialam inne twoje filmiki na dzieciach 2005 i powiem ci ze masz niezle pomysly...a kasia to napewno ze smiechu posika i kubie pokaze jakie my tu jaja sobie z chlopaka robimy.a to dlatego ze zabronil jej swoje cialo na tt wystawiac... :-D :-D

a co do spotkania to chyba ono nigdy niedojdzie do skutku, bo juz nie raz ktos wspominal i co .......i d..., cisza..... :ico_oczko:
a miejsce ...no coz zobaczmy gdzie nas jest wiecej i tam urzadzimy imprezke i tak:
jasnie pani- pl,ale do nas niedlugo dolaczy
kasia-pl
kasik-pl,ale nie na stale
gosia -pl
fittney-pl
delfina-pl,juz na dniach bedzie w uk
madziorka-uk
lucy-uk
marta- uk
julie-uk,chociaz ja wszedzie ostatnio nosi :ico_haha_01:
fela-uk
ilonka-uk
felicity-uk
emilka-uk
tak wiec poki co i tak uk wygrywa :-D :ico_brawa_01: mam nadzieje ze nikogo nie pominelam...spotykamy sie w uk,teraz tylko gdzie??????

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 sie 2007, 14:56

Jasnie Pani :) pisze: a kuba rzeczywiscie przystojniacha

przystojniacha nonono nawet bandaze nie przycmiły jego urody :ico_smiechbig:

Fela te buty Konrada to Nexta??? Bo widzialam takie w pl ale bylam bez Tomka a rozmiar byl 6 i 7 a ja nie wiem jaki Tomek na angielskie nosi. Na polski to 23 nosi.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 sie 2007, 15:20

gosia888 pisze:przystojniacha nonono nawet bandaze nie przycmiły jego urody


gosia
sikam ze smiechu :ico_smiechbig:
a te buty to fila sa.konrad ma 8 uk to europejski 26 :ico_szoking: .

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 sie 2007, 16:06

dziewczyny to nie moja tesciowa to moja babcia :ico_smiechbig: ale tesciowa mojej mamy hi hi biedna byla moja mamka moja tesciowka jest ok babka nie jest idealem jak nikt z nas ale lubie ja :-D za to babka wystarczy za piec tesciowych :ico_zly: gosia888, filmik pierwsza klasa :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość