Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

15 mar 2007, 13:05

FELICITY skarbie masz w 100% rację. Tylko tu nikt nie napisał że jak ktoś kupuje tani fotelik to nie kocha swojego dziecka. Ja pierwszy kupiłam nowy za 115zł i jest super. Teraz zamierzam nie przekroczyć 400zł.

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

15 mar 2007, 13:08

Jolus -> jak Hubcio? Co to za wysypka godopadła? dawaj szybciutko znać.
Wydaje mi się, że jak dziecko zaczyna chorować, to potem już inne choróbska czepiają się takiego maluszka bardzo szybko :ico_placzek: jedno się kończy a drugie zaczyna - biedna chorowitki.

Julka kaszle jak oszalała :ico_chory: ale nie widać po niej że chora. Z oczkami nieco lepiej. Tak mi jej szkoda, bo ona w ogóle nie traci humoru, kaszle i się śmieje jednocześnie :ico_noniewiem:

Włąśnie widzę, że odebrali mi punkty za pomoc - no trudno - miłe to bardzo ale jakos to przeżyję.

Aniu29 -> fotelik ten ostatni podoba mi się najbardziej. Ja też nie jestem za tym żeby kupować te najdroższe foteliki, bo przeważnie płaci się za nazwę firmy. Skoro wszystkie mają atesty to po co przepąłcać? Tu się zgadzam z Felicity. Też kupię jakiś ze "średniej półki" zwłaszcza, że przy tym tempie wzrostu to Julka wyrośnie z niego za pół roku ;-)

Kasiulka -> ja chyba od razu przejdę na takie majonezowe słoiki, nie będe się rozdrabniać na gerberki :ico_haha_01: Jakby co to poproszę o przesyłkę.

Aniak -> weź Ty mnie dziewczyno walnij w łeb, juz dawno temu miaąłm Ci puszkę wysłać, a zawsze zapomne o niej. :ico_sorki: PRzepraszam za tą moją sklerozę, ale to chyba wszystko przez brak snu i te wszystkie choroby wokół :ico_olaboga:
Twój Dominiś to silny chłopak, też bym się go nie bała dawac do chodzika :-)

Asia - nie wyjeżdżaj, od soboty ma być załamanie pogody, znów ma być zimno. Zostań z nami.

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Chloe - napisz coś bliżej odnośnie szkodliwości chodzików.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 mar 2007, 13:15

gosiu, z dziećmi to tak jest. Ja też byłam zdziwiona, że Maciuś chory na zastrzykach a uśmiecha się od ucha do ucha i ciągle gaworzy. A ty byłaś ze sobą u lekarza???
Z tym załamaniem pogody to prawda. Ja w sobotę będę sama z dzieckiem, bo mój mężuś wyjeżdża na mecz. :ico_olaboga: nigdy nie zrozumiem tej jego fascynacji!! Mam nadzieję, że nas rodzice odwiedzą, bo uschnę z nudów. Ile można siedzieć tylko z dzieckiem??
Dziś dzwonił do mnie szef :ico_haha_01: , mam przyjść (znowu) do pracy, to mi wyliczą, kiedy mam wrócić. Wg moich obliczeń to 30 kwietnia ale zobaczymy...

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

15 mar 2007, 13:15

Mk22, mi się też tak wydaje, podobnood 36,6 do 37 to normalna temperatura ale ostatnio mi go nie zaszczepili, a miał 37,3 wieczorem spłakany, może dlatego. Boję się że mi go znowu nie zaszczepią. Tym razem idziemy rano.
Akna, to rzeczywiście wysoka temperatura, dużo zdrówka życzę.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 mar 2007, 13:21

Już jestem :-)

Przede wszystkim NAJLEPSZE ŻYCZENIA I DUŻO ZDRÓWKA DLA JOACHIMKA :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki
Gapa jestem i rano nie złożyłam życzeń :ico_wstydzioch:

Bylismy u lekarza.....
Zapalenie oskrzeli wyleczone, zmian już nie ma :ico_brawa_01: .Co do krostek, to lekarz jak go tylko zobaczył zrobił bardzo zmartwioną minę ale ni cnie powiedział, potem obadał i
stwierdził OSPĘ WIETRZNĄ. Mówi, że jest jeszcze za malutki na te chorobę, ale nic nie zrobimy. Ponoć teraz panuje epidemia ospy. Najprawdopodobniej Hubert zaraził się na spacerze, albo w poczekalni u lekarza (najbardziej prawdopodobne).Znowu mamy mnóstwo leków. Ja się zastrzelę normalnie. Oczywiście znów zakaz wychodzenia z domu przez conajmniej 7 dni, potem kontrola.
Wyobrażacie sobie co by było, gdybym pracowała? Już 4 tygodnie byłabym na
zwolnieniu, a to jeszcze pewnie nie koniec :ico_olaboga:

Idę posmarować świństwami mojego biedaczka, a później poczytam co dzisiaj napisałyście
Ostatnio zmieniony 15 mar 2007, 13:23 przez Kocica_26, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

15 mar 2007, 13:22

zapomniałam co miałam napisać :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-15 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ospa :shock: :shock: :shock: :558: :558: :558: :559: :559: :559: :zdziw: g:o :680:

jak widać jestem w szoku

[ Dodano: 2007-03-15 ]
aa Gosiu, nie martw się jakoś nadrobimy te pkty. :)

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

15 mar 2007, 13:27

Renii nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że szczepinia juz sa za mną--to wasze ostnie? nie?

Gosiu ucałuj Julkę odemnie i Otka;). Biedna jest z tym kaszlem i oczętami:(

Asiu a Twoja Wiki nadal jest na Nutrmigenie? Robiliście jej badanie krwi na alergię? bo Oskarek dalej ma tego liszajka na policzku ale lekarz na razie kazał nam czekac zobaczymy co powie w przyszłym tygodniu.....:(mam nadziję, że to nie skaza:(

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Kociczko, jejku współczuję:( Ospa u takiego maluszka:(
Wspołczuję hobciowi: :ico_placzek: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

15 mar 2007, 13:30

MK, Oskarek już wie jak na tatę wpłynąć. trzeba staremu z głowy bzdury powybijać ;-)

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

15 mar 2007, 13:30

Hubciowi

[ Dodano: 2007-03-15 ]
sosenko dokładnie:) co se stary wyobraża:) że cały czas szlajac się bedzie:) W domu z dzieckiem siedzieć:)
Heheh jakby nie było mam juz małego obrońcę:d

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

15 mar 2007, 13:33

JOLA przestań kobieto chodzić do lekarza bo ciągle tam będziecie wracać. Te poczekalnie są najgorsze!!! Przecież na spacerze tego nie złapał bidulcio nasz słodki. Dla Hubcia :ico_buziaczki_big:

SOSNA podwajam Twój szok g:galy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość