Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 sie 2007, 20:51

Ewcik studia skończyłam w czerwcu 2006 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sie 2007, 20:54

szkoli - jest trenerem - psycholog biznesowy

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 sie 2007, 21:31

i ja na dobranoc cos klikne

dzieki wszystkim za pocieszenie, ale i tak jestem załamana, tak mi jej szkoda, bo nie dosc ze pieluchowana przez tyle czasu, tylko odparzen sie bidula doczekała i ciezko było wyleczyc to teraz jeszcze w jakims plastiku bedzie chodzic??szkoda słów, miejmy nadzieje ze to szybko minie :ico_olaboga: :ico_placzek:

była u mnie fryzjerka i jednak obciełam włosy, nie tak krótko jak zbora :ico_oczko: ale z mojej długości nieźle się ucieło, wkleje jakies zdjecie z wesela, to ocenicie, ja jestem zadowolona :ico_oczko:

jeszcze zostało mi poprasowac ciuchy na jutro i moge isc spac, wiec zycze wszytkim upojnych nocy i do " zobaczenia " moze w poniedziałek, mam nadzieje ze dam rade "was" poczytac :ico_oczko:

:516:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sie 2007, 21:43

gadam z muka :-D pamiętacie ja? jej synek ma na imię Antek :-D
ma jakies sprawy sadowe i zabiegana ...powiedział, ze wpadnie :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sie 2007, 21:57

Pewnie ze pamietamy muke :-D

Ja ogladam wlasnie supernianie..i dreszcze mnie przechodza i niedowierzanie ze dzieci mogą byc takie niegrzeczne...nie widze mojej Mayi w roli diabelka...jeszcze nie widze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

10 sie 2007, 22:02

Witam Majówki :) w sumie nie zaglądałam tu dłuuugo dłuuugo ale zostałam doprowadzona do porządku przez Gosię :) Więc razem z moim synkiem Antosiem mówimy dzień dobry (a właściwie to dobranoc!!)

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 22:15

no mukaa witamy !!!!!!!!!
ostatnio sie własnie zastanawiałam co tam i gdzie tam Was wywiało ........

jeszcze jaszczurka nam gdzies uciekła .. hm...........
bąki spią wiec mam chwile dla siebie ........

Gocha ... no to całkiem nie zła praca......... tylko pracochłonna .......

ja przed Filipem pracowałam jako Terapeuta i tez zero wolnego czasu............

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sie 2007, 22:19

KUlka, - no niezła ... ma własna firmę ..ale nie ma go w domu!!!!!!! prawie zawsze .... wcześniej ja tez szkoliłam ..ale teraz nie..to ten sie przejął rolą i ...zapier... ale ja mam dość wolę zeby troche w domu był ... bo sie wykoncze .. ty jak ty psycholog tez??? aa i massumi - hyhyh - mam pomysła..ale to póżniej :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sie 2007, 22:32

Jestem wreszcie...moja roczna bratanica wyłączyła se kompa jak byłam zalogowana...bo przecież 4dorosłe osoby nie mogą dziecka upilnować :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i potem się nie mogłam zalogować i musiałam resetować... ale już ok!

Glizduniawielkie brawa dla Majeczki! zdolna laska!!!
My wreszcie dostaliśmy w spadku kolorową matę i Hania nawet chętnie leżała i się zajmowała. Nawet grzechotkę trzymala w rączce! może się uspołeczni z zabawkami, to mama bedzie miała więcej luzu!

Ladybird23 udanej zabawy! a nóżkami się nie stresuj, będzie ok. Tylko wiem....przykro tak patrzeć na dziecko...A my jutro USG...aż się boję, jak się to skończy...

Mukaa witaj! i ucałowania dla Antosia!

Ja dziś zostałam sama na bolu bitwy pod tytułem kąpiel! J na tenisie :ico_puknij: I w sumie nie jest mi potrzebny, bo my z Hanią sobie świetnie radzimy. Tylko już marudziła, bo 3godziny prawie nie spała no i potem już sama nie wiedziała ,czemu płacze...Ale usnęła ok. 20z minutami i śpi. A ja też zaraz spadam, bo jutro od rana przygotowania do wyjazdu, bo musimy ponad 50km jechać!!!ciekawe jaka pogoda będzie...żebyśmy się nie udusili w aucie...No i cały majdan trzeba spoakować :ico_olaboga: J w najlepsze siedzi z resztą rodzinki i pije...a ja?ja mam dość...wszystkiego...i w ogóle
chyba dobranoc

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 22:46

ja jestem Gosiu psychoterpeutą ... hehe ....... isntruktorem terapi uzaleznien ...... i jeszcze terapi zajęciowej heheh .......a tak ogolnie to po resocjalizacii.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość