Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 sie 2007, 22:49

ladybird23, udanej zabawy i nie martw się, wiem to się łatwo mówi, ale ja sama jestem dowodem, że dysplazja to nie koniec świata, z opowiadań tylko wiem, że nosiłam specjalistyczną poduszkę freiki (nie wiem jak to się pisze) i dziś musze powiedzieć, że nogi mam niczego sobie, a Sikor potwierdzi, bo na te nogi poleciał :ico_oczko:

Ewcik ta twoja szwagierka to ostro przegina, ja bym chyba nie wytrzymała :ico_zly:

Mukaa witaj po długiej nieobecności i nie zapominaj o nas, wpadaj częściej!!!

Mój Karol też łapie już zabawkę wiszącą na łóżeczku, takie jakieś zwierzątko, no ale mama nie wpadła na to żeby zrobić fotkę, jakoś mi się to takie oczywiste wydało, no ale to moje drugie dziecię więc chyba jednak inaczej na to patrzę :-D Ale z dźwigania głowy jestem bardzo dumna, Kacper wcale nie chciał dźwigać, a ten to sobie tak poprostu leży, opiera się na przedramionach i obserwuje cały pokój. A wiecie co jeszcze zaczął dziś robić, śpiewa sobie do snu, to znaczy tak fajnie mruczy, sama nie wiem jak to określić, chyba dlatego że ja mu zawsze śpiewam i mruczę to i on zaczął i łatwiej mu się zasypia.
A ja teraz też idę już spać, może jeszcze Sikorowi do ucha pomruczę :ico_oczko:
Dobranoc. I wiecie co, strasznie się cieszę, że Was mam, bo inaczej to bym tu oszalała cały dzień sama w domu( z Karolem oczywiście, a Kacpra to mi już tak brakuje), a tak czuję się jakbym codziennie spotykała się z najlepszymi kumpelami pod słońcem.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 22:53

:ico_buziaczki_big:

bardzo mocno prosze o klikniecie http://blog.niemowle.onet.pl/?click=0d1 ... df14adb7aa

moze cosik wygram

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 sie 2007, 22:55

o rany wcięło mi wszystko

[ Dodano: 2007-08-10, 22:57 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 sie 2007, 22:57

KUlka, czy to tak można kilkać ile kto chce i im więcej kliknięć tym większe masz szanse wygranej??? Bo jak tak to posiedze i poklikam :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 sie 2007, 23:00

Nie mam siły juz pisać...
Stawiam wam torta bo jutro o 19.20 Miłoszek końcy 2 latka...
Innego forum (dla 2latków nie odwiedzam, więc was podtuczę...)
Usłyszymy :-) :ico_oczko: tzn poczytam was dopiero ok 20 sierpnia :ico_noniewiem:
Uważajcie na siebie i maluchy !!!

[ Dodano: 2007-08-10, 23:01 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-10, 23:03 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 23:05

mozna chyba raz dziennie heheh .

massumi piekny toecik i Dla Miłosza :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
no i udanych wakacii..........

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

10 sie 2007, 23:14

dzięki za takie miłe przywitanie :) już siedzę na innym forum - jak jeszcze tu będę pisać to chyba na amen się do komputera przykleję ;) Mam nadzieję że nie piszecie za dużo!!

Moj synuś też coś tam z bioderkami ma - dostałam skierowanie na usg a termin... na koniec października... Zastanawiam się czy pójść prywatnie ale to koszt 150zł czyli niezbyt fajnie...


hmm resocjalizacja... może uda ci się naprostawać "tatuśka" mojego dziecka :P choć takiemu to nawet palnięcie w łeb już chyba nie pomoże!
ja też jestem "dziedzina pokrewna" - pedagogika specjalna - zostały mi jeszcze dwa lata...

a tak przy okazji = jest ktoś z górnego śląska lub krakowa?

na koniec wam napiszę co moje diablęcie zrobiło! nauczył się chwytać a właściwie to trzymać i jak mnie za sutka złapał i przekręcił to na dwa metry w górę skoczyłam! Najgorsze jest to że puszczać jeszcze nie umie :P Trauma mówię wam ';)

dobranoc kobitki!

wogóle coś mi kiepsko działa to forum! co chwila jakiś błąd wyskakuje i muszę po dwa razy uruchamiać każdą stronę

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 sie 2007, 23:17

a na jakim innnym ?

[ Dodano: 2007-08-10, 23:19 ]
no i poszła spac :ico_oczko: :ico_oczko:
to ja tez ide :ico_spanko: :ico_spanko: bo cos chyba wszystkie jz odpadły ........
znajac swiat to Anza po połnocy uderzy hehe ......... papa

[ Dodano: 2007-08-10, 23:22 ]
ja to przepraszam za moje błedy ortograficzne ..... naprawde sorki hihihh

dobranoc

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

11 sie 2007, 00:15

KUlka, Ty to mnie znasz hehehehe :-D :ico_brawa_01:
klikam na wszystko co podajesz :-D

buziaki dla wszystkich :-)

ja to jakoś wcześniej nie daję rady - chyba że sama w domu siedzę to tak , ale jak R ma wolne to już koniec z kompem :ico_nienie: mamy tyle innych planów że nie wyrabiam ...

KUlka, o błędy się nie martw bo ja też robię - a nie powinnam :ico_wstydzioch:
i tu się wygadam skoro tyle z Was się ujawniło z zawodami - ja też psycholog :-D tylko, że z dziećmi w poradni psychologiczno-pedagogicznej pracuję... no i badania na dysleksję robię... a byki sadzę ... wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

co do pakowania na wakacje to my seiczento (nie pamiętam jak się pisze...) i wszystko Idze wzięłam co miała :ico_olaboga: no bo dwa tygodnie nie wiadomo jaka pogoda itd. wózek i się zmieściliśmy :ico_brawa_01: .....jakoś :-D

mukaa, witaj!!! :ico_smiechbig: niezła jazda z tym łapaniem, moja mnie tak za włosy ciągnie... mnie też tt działa bez sensu :ico_zly:

massumi, gratuluję kiecki i czekam na wizję :-D no i życzę udanego urlopowania i oczwiście :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: WIELKI BUZIAK DLA MIŁOSZA OD IGI :-D :ico_oczko: - stanęło ostatnio na dwóch zięciach i nie potrafimy się zdecydować na jednego z nich więc chcemy ich obu :-D Filipa i Miłosza o!!!! :ico_brawa_01:

Zbora super wyglądasz w takich włoskach i znowu mi chętki na krótkie narobiłaś, ale sama nie wiem... :ico_noniewiem:

no i już nie wiem co to ja jeszcze chciałam napisać :ico_olaboga:
acha Gosia trzymaj się dzielnie, mój też dużo pracuje do 21 ale na szczęście nie wyjeżdza uff no ale i tak całe dnie czasem sama siedzę i wiem że można mieć tego dosyć :ico_zly: na dodatek kasy wcale z tego nie ma jakiejś dużej :(

Ewcik z tą szwagierką to Ty masz niezłe cyrki :ico_olaboga: ja to bym jej nagadała normalnie :ico_zly: współczuję

Glizdunia gratulacje dla Mayeczki :ico_brawa_01: :-D

uff mam nadzieję że o nikim nie zapomnałam...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 sie 2007, 08:49

HOLA HOLA KOLEżANKI :-D ja tu sniadanko wcinam - kawusię popijam - a wy gdzie???
młody spi - 2 drzemka ... Duzy przyjechał 0 1.30 :ico_olaboga: i tez spi - niech spi ... sie wytłumaczył :-D - Kulka - zazdrosna ?? hyhyyhh jasne!!!!! nie , że mu nie ufam :-D ufam - ale zazdrosna jestem :-D
lecę poczytać co i jak i do .. dziewczynki ( hmm ... jak to napisałam, to mi sie żle skojarzyło :-D kobitki niech bedzie :-D )

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość