Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

11 sie 2007, 10:24

ja siedzę jeszcze na www.e-mama.pl ale nie na majówkach bo tam za duży ruch i za cholerę nadążyć się nie da - czasem tam coś skrobnę! głównie siedzę na "sama przez ciążę" choć już dawno brzucha nie mam :-D ale jakoś tak z przyzwyczajenia. Tam jest bardziej kameralnie, wiemy co u kogo i nie zlewamy się w jedną masę ;)

A u Was? Dużo osób pisze na tym wątku?

Widzę że tu psychologia króluje hehe :)

Antosia rano bąki męczyły. Wiercił się i spać przez to nie mógł (niestety ja też :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sie 2007, 10:30

Hejkaaaaa!dziecko jeszcze nie chce mi spac....chyba znow pojdzie z ciocią przed blok na 10minut :-D

Massumi...najlepsze zyczonka dla Miloszka...torcik pychota...mniam mniam...
Muka....kurdi...z tymi bioderkami na pazdziernik-chyba przesada co nie?Maya mnie tezza wlosy ciagnie tak masakrycznie..ale sutka jeszcze nie probowala :ico_haha_01:

Chcialam rozglosic kolejny postep w sprawie psczółki..a wiec dzis wyladowala w obslinionej buzi Mayi...ale sie wycwanila....hehe,i juz chyba jestesmy blisko pelnego odracania sie z pleckow na brzuszek....zarzuca nogami tylko nie w te strone co nalezy..hihi ale to chyba kwestia kilku dni....a i powiem Wam ze ta 3-miesiecznic to jakis wielki rozwojowy czas w zyciu naszych pociech..tylu nowych rzeczy sie uczą...super,sama radosc...

[ Dodano: 2007-08-11, 11:49 ]
Mukaa...ja jestem z gornego slaska...ale zamieszkuje obecnie ziemie UK :ico_oczko:

Moja pociecha juz spi...juz albo dopiero :ico_noniewiem: zasnela tatusiowi na rekach i teraz razem spią w sypialni na duzym lozku...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 sie 2007, 13:16

Witam się i ja, ale tak szybko, mały dziś juz tylko łapie drzemki półgodzinne, a ja w tym czasie i obiad i pranie pościeli i dalszy ciąg porządków w szafach. A popołudniu pewnie na działeczkę :-D
Widzę, że albo wszyscy powyjeżdżali, albo w gronie rodzinnym weekend spędzają. No to do miłego :-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

11 sie 2007, 13:26

no tak - jak nareszcie mogę w dzień popisać to tutaj pustki :ico_oczko:

a ja dzisisaj pospałam razem z Igą prawie do 12 :ico_szoking:
tylko koło 9 wstałam umyłam się i stwierdziłam, że co ja tak sama będę siedzieć i poszłam spać dalej :-D
taaa a potem się dziwię że się z niczym nie wyrabiam... :ico_noniewiem:
ale ja zawsze taki śpioch a w ciąży :ico_olaboga: to codziennie do 12 spałam... mmmmm to były czasy :ico_haha_01:

mukaa, u nas to tak jak widać, chyba w sam raz nas jest tzn. są dziewczyny bardziej i mniej (np. tak jak ja) systematycznie piszące, ale da się ogarnąć wszystkie i w ten sposób chyba wszystkie się znamy i wiemy co i jak u której... :-D co nie zmienia faktu, że nowe osoby są baaaaardzo mile widziane :ico_brawa_01: bo czasami to tu z kolei pusto np. w weekendy :ico_oczko: ale tylko przez chwilkę bo potem jak się rozpiszemy to trudno nadążyć.......

u nas dziś pochmurno i nie wiadomo kiedy zacznie padać i jak tu wyjść na spacer... :(

no dobra idę zrobić kawkę i jak wrócę to chętnie bym z kimś pogadała :-)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 sie 2007, 13:39

Dzień dobry-witam wszystkie mamusie :-D Mój synek poszedł właśnie na spacer z ciocią i babcią a aj nie wiem, za co mam się najpierw zabrać ha ha- makijaż (żeby nie straszyć innych), prasowanie (buuuuu), suszenie wlosów (później uciążliwe prostowanie), pedicure...Dużo tego, a nie wiem ile Wiktorek dał mi wolnego ha ha.

U nas dzisiaj jak na razie pogoda dopisuje choć niewykluczone, że po południu popada (wczoraj mieliśmy burzę :ico_haha_02: ).

Pisałam, że jadę na zakupki-ano byłam i się obkupiłam. Od razu humorek mi się poprawił.

Ale ... zaczynają się pojawiać odznaki mojego uzależnienia-kupiłam wczoraj dwie gazetki, te "mamusine" :ico_oczko: , a dzisiaj kolejną !!!

Życzę miłego dzionka i do usłyszenia :ico_spanko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sie 2007, 14:05

Hejka...
pisalam ze moi domownicy spią...a co tam-polozylam sie do nich..i pospalam troche bo jak widac juz 13.00 wiec czas sie za jakims obiadem rozejrzec :ico_haha_01:

Anza...hehe-widzisz sama nie jestes-ja tez dopiero co wstalam :ico_oczko:

Kamizela....oj no to gratuluje udanych zakupkow :ico_brawa_01: Ja jeszcze mamusinej gazetki zadnej nie mam,ale jak bylam w ciazy to stosy sie pietrzyly wiec pewnie to kwestia czasu :ico_oczko:

zmykam obiad robic...wpadne pozniej

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

11 sie 2007, 14:06

kamizela, heheehe ja też miałam tak z gazetkami ale jak byłam w ciąży bo teraz to i tak nie mam kiedy czytać i kupuję tylko jedną moją ulubioną
zazdroszczę tego wolnego też bym chciała żeby mi ktoś dziecko na spacerek zabral tylko kto? :ico_noniewiem: no bo pedicure czeka od dawna :/
gratuluję zakupów

ja z :ico_kawa: siedzę ale Iga już nie śpi więc muszę być zwarta i gotowa na posterunku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 sie 2007, 14:21

Anza ja też popijam :ico_kawa:

Wlosy zrobione, makijaż też, teraz biorę się za prasowanko.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 sie 2007, 14:58

O Boziu droga...co za ruch!!! :ico_olaboga:
Ja dziś średnio...Hania wczoraj dała czadu...Oczywiście J siedział z rodzinką nie wiem do której,...a ja na posterunku. Hania jeszce o 23 i po 2 darła się do cyca! już miałam :ico_zly: ale nie było wyjścia. Potem spała do 6.30...no a później to już działania podróżowe były, pakowanie itp. Do tamtąd luzik Hania spała, pogoda w miarę. W poradni nawet szybko szło, jeszcze przed nami babka karmiła, więc przepuścili nas w kolejce. No i mieliśmy być na 11.25, a już o 11.33 wychodziliśmy po badaniu, nakarmiona i wybawiona...Bioderka w porządku, kontrola za 8tygodni! :ico_brawa_01: ale super! no tylko jak zobaczyłam jak gość małą łapie... :ico_olaboga: niby za nogi podnosić nie wolno przy przewijaniu, a on ją za nogi :ico_zly: a potem jak ją przenosił do badania, to tak ją złapał :ico_placzek: za nogę i jakoś dziwnie pod rękę... :ico_placzek:
Pojechaliśmy na szybkie zakupy pampersowe no i Hani się udało, bo dostała bluzkę :-D Chciałam jej zafundować dżinsy, ale 59zł? :ico_szoking: to przesada...
A w samochodzie już żar...skwar i w ogóle...zaczęła popłakiwać, więc na stacji benzynowej ją wyjęłam...ale jeść nie chciała, to pofikała troszkę i ruszyliśmy. Ale jak zaczęła się drzeć to :ico_olaboga: Mówię J że chyba ją wyjmę z fotelika, to się zaczął drzeć, że nie, że ma ryczeeć. No dobra, jak ona by sobie popłakiwała to luz, ale ona tak wrzeszczała, że aż się zanosiła, i ja miałam tak 50km jechać???? wyzwałam go od chu... skur...itp. itd...wyjęłam ją i z 10minut uspokajałam...Usnęła mi na poduszcze i tak jechaliśmy do domu. J oczywiście ma focha, bo jakby się coś stało...No rozumiem, ale miałam pozwolić, żeby moje dziecko tak cierpiało???w życiu!!!
Dobra, lecę pranko szybkie zrobić, bo zamoczone Hani ciuszki od 2dni...J się nie kwapi do prania...A potem prysznic, bo normalnie się kleje..Nienawidzę tego upału!
A potem chyba drzemka...jak się uda oczywiście...

Wszystkim miłego dnia!!!
Sorki, ale jakoś weny nie mam na odpisywanie. Tylko tak...Kamizela gratuluję zakupów, Glizdunia faktycznie coś w tym 3miesiącu jest...Buziaki!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 sie 2007, 14:59

no hejka ......
ja od rana wielkie sprzatanie 2x szorowanie łazienek .... 2 razy odkurzanie na gorze i na dole i mysie podłóg mozna sie zmeczyc ...... wykąpana juz jestem :)

a moj Jakub spał od 20 do 7 a pozniej od 9 do 13 hehehe ale to chyba po szczepieniu ......

zrobiłam tez pranko reczne , powiesiłam i bach!!! urwanie chmury ...... :ico_olaboga: :ico_olaboga: trudna drugi raz prac nie bede .......

no i standart ........... krew http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994



dla dzieci www.pajacyk.pl

no i bardzo mocno prosze o klikniecie http://blog.niemowle.onet.pl/?click=0d1 ... df14adb7aa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość