Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

12 sie 2007, 11:27

eve81
Masz śliczny brzusio wogóle jesteś laska
A jesli chodzi o włoski to tez wygladasz super
Fajnie tak popatrzec na te wasze brzuszki :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 sie 2007, 13:09

Agnieszka, moze powoli Ci czop odchodzi? Niektorym odchodzi tuz przed porodem (na raz) a niektorym po troszke przez dlugi czas. Ja przy Zuzi nie zauwazylam w ogole kiedy odszedl.... A kiedy masz termin i kiedy Cie badal ostatnio jakis lekarz? Moze warto by bylo aby ktos Twoja szyjke obejrzal?

Ja mam koszmarna wydzieline, jest bezwonna i bezbarwna, ale jest jej strasznie duzo, a nie uzywam wkladek (lekarz mi zabronil kiedys ze wzgledu na to ze wtedy jest mniejszy dostep powietrza i wieksza szansa na grzybka) wiec mam calky czas uczucie mokra i wiem ze cala moja bielizna po porodzie i pologu idzie do wymiany bo strasznie te bielizne zajade....
A ja wczoraj polywalam w morzu i dzis :ico_szoking: taki bol w kroczu ze szok :ico_szoking: _Fakt poplywalam spokojnie zabka i chyba ruszylam te miesnie i stawy ktorych dawno nie uzywalam. wiec nie dosc ze rwa to jeszcze krocze... masakra :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 sie 2007, 14:15

Witam po przerwie! Ależ dużo u Was zmian! Fajnie znów być na tt! Normalnie się stęskniłam!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

12 sie 2007, 14:46

Dzieki za komplementy dla brzusia :-)
Eve moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz, a to prawda że z czasem to ten blond zżółknie i nie będzie taki platynowy,uwierz mi bo ja już od 5 lat farbuje na jasno :-D
Agnieszka te skurcze powodują że robi się rozwarcie,więc może rzeczywiście to czop powoli odchodzi.JA wczoraj nie wzięłam tabletki wieczorem i w nocy miałam takie skurcze :ico_olaboga: że nie mogłam przez nie spać i czułam jak mały pcha się w dół,teraz też jeszcze troszkę twardnieje mi brzuch.Agnieszka ja myślę żebyś zadzwoniła do lekarza i mu o tym powiedziała.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

12 sie 2007, 14:48

Witamy witamy Kocura! Nie wiem jak u was ale u mnie dzis zero słonca a taka duchota że nie ma czym oddychać, momentami aż sie słabo robi.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

12 sie 2007, 15:33

dzięki dziewczynki za opinie odnośnie mojego blondu :ico_oczko: już powoli się przyzwyczajam więc nie będe nic sama kombinować.

ja dzisiaj już o 5.00 jadłam śniadanie, później się położyłam za 1,5 godz. wstałam na mierzenie cukru znów poszłam na łóżko i tak w kółko do 10.30

dzisiaj u nas chłodek nawet deszczyk popadał :-) mimo tego że nie ma upału moje stopy są napuchnięte i teraz widze że cały czas mam spuchnięty wierzch stopy, ledwo klapki po domu zakładam a jak zdejmuje to mam odciśnięte zapięcia :ico_olaboga: już się zastanawiam w jakich ja butach pójde w środe na to wesele, ale chyba nie pozostanie mi nic innego jak paradowanie w klapkach :ico_haha_01: dobrze że mam takie czarne z cekinkami może nie będą aż tak źle wyglądać :ico_noniewiem: w sumie to najważniejsza moja wygoda :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 sie 2007, 15:41

Kiciu ty lepiej bierz te tableki chyba ze lekarz inaczej mowi bo sierpnioweczka zostaniesz jeszcze. A Ty nos-pe lykasz czy fenoterol?
Kocura witamy znowu!! :ico_haha_01:
Eve, ja mysle ze czarne klapeczki to jest dobry pomysl, Twoja wygoda powinna byc najwazniejsza a kazdy chyba zrozumie ze nie w szpilkach przyszlas :ico_haha_01:
Do mnie zaraz kuzynka na kawke przychodzi wiec uciekam bo jescze obiadek musze zjesc (tortilla plus sosik Mexicana, chce ktoras :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

12 sie 2007, 15:49

Mamo Zuzi ja biorę fenoterol,tylko że wczoraj późno wzięłam drugą tabletek i wogóle wyjątkowo wczoraj bardzo źle się po nich czułam a że wcześniej przestały mi te skurcze dokuczać to pomyślałam że nic się niestanie jak nie wezmę jednej,no ale się myliłam.A ja za tortille dziękuje,właśnie przed chwilą zjadłam pyszny schab w sosie pieczarkowym,ziemniaczki i buraczki :-D
Eve ja też myślę że klapeczki czarne będą jak najbardziej odpowiednie!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

12 sie 2007, 15:52

mama_zuzi1980, a ja chętnie się skuszę na tą tortille :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 sie 2007, 18:31

a ja pojawiam sie dopiero teraz, bo faceci siedzieli do 1 w nocy, potem spalam do 11, no i jakis obiadek trzeba bylo zrobic i do centrum sie wybralismy do kosciola. Ja dzis dziwnie sie czuje, w glowie sie mi kreci, a od wczoraj mam jeszcze taka dziwna galaretowata, zielona wydzieline i to strasznie duzo... leeeee.... Chyba juz troszke zmeczona jestem ta ciaza :ico_placzek:

Eve super wygladasz z jasnymi wloskami, nawet moj maz sie dolacza do mojej opini :-D

Mamo Zuzi dla mnie tez mozesz podeslas troszke pysznego jedzonka!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość