Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 sie 2007, 10:36

witam Was!
Kurcze nie zaglądać na forum jeden dzień i półtorej godziny czytania. Jak zwykle nie pamiętam co która pisała. :ico_wstydzioch:
My dziś wyspane i szczęśliwe. Ala spała od 22 do 6.20. Ale wczoraj prawie cały dzień nie spała. Gościłyśmy się to znaczy rozwoziiśmy z Mariuszem zaproszenia na ślub i u każdego trzeba było na chwilę przysiąść wypić herbatkę zjeść kawałek ciasta. Skończyło się na tym że dziś walczę z bólem mojego żołądka. Ale wszystko rozwiezione. Któraś sie pytała kiedy ten ślub, więc odpowiadzm 22 września o godz. 15. Godzinę później będzie chrzest Aluni.

Kamizela napewno się mijałyśmy na korytarzu. Miałam sporo znajomych na IP więc często tam przebywałam. No i we wnęce się siedziałao koło automatu ze słodyczami.....

My dziś w planach mamy leniuchowanie, ładnie słoneczko nam świeci, wiec moze poopalać sie da.

A coś było o drugim pierwszym razie. My też jeszcze przed. Ja jakoś się boję.

Postaram się dziś częściej zaglądać.
Buziole

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 sie 2007, 11:02

Ewcik...to wy jeszcze macie okazje miec prawdziwą noc poslubną skoro pierwszego drugiego razu jeszcze nie bylo....ale to romantyczne..hihihi :ico_brawa_01:

Moje slonko juz zasnelo...wiec mam wolneeeee...do czasu jej pobudki :ico_noniewiem: ,pogoda nijaka z przewagąchmur wiec z opalania nici....

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 sie 2007, 11:08

witamy :-D :ico_brawa_01: u nas chyba to juz norma - spanie od 19.30 do 5.30 :-D i młody szykuje sie do siadania :ico_szoking: jak jest w pozycji pół lezacej głowe ciagnie do przodu - jak go chwycic za rece - i podciagnac t siedzi i sie cieszy i patrzy nan nogi zdziwiony :-D i je zaczyna chwytac :-D lece ..wpadne pozniej

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 sie 2007, 11:38

Jestem i ja...Nocka luzik, pobudka o 6! potem o 8...mama mnie wyrolowala i stwierdziła, że nigdzie nie jedzie! :ico_zly: aż się poryczałam ze złości, bo z moją bratową ostatnio pojechała...Więc wziełam się w garść, obmyśliłam plan...i J zaniósł jej Hanię, a ja z nim pojechałam, a potem mnie odwiózł do domu. Niestety dziś się niebo sprzysiegło przeciw mnie... :ico_zly: nie było nowego towaru!!! ale udało mi się dla Hani upolować 2p spodni na szelkach, sztuksowe bojówki, czapeczkę taką cieńszą i śliniak. Po powrocie znów super :ico_zly: Przy karmieniu Hania zrobiła już 2kupę! a jak ją nosiłam do odbicia, to ta jej kupa cała wyleciała na mnie... :ico_zly: tak jej babcia pieluszkę założyła!!! :ico_brawa_01: i cały mój świeżo ubrany, biały stanik był w żółtym g.... :ico_zly: nawet wkładki laktacyjne były w kupie! ależ miałam nerwa!!! poszłam się umyć i zaprać stanik, a babcia ją przebierała. I zamiast zacząć od pieluchy, to po zmaganiach z body...(zanim znalazła co i jak... :-D ) zabiera się za pampersa, a Hania :ico_szoking: ma oszczane wszystko dookoła! :ico_nienie: to już przesada...bo właśnie skończyły się prać jej ciuchy, a tu już niezły stos się uzbierał! :ico_zly: Teraz chyba śpi...choć coś popłakiwała, a jak ją chciałam dokarmić, to znów atak histerii... :ico_olaboga: co z niej wyrośnie???

Glizdunia ja szczuplutka...a Ty niby co???laska jak nie wiem...

Massumi a Ty coś tu robiła :-D wiesz jak miło...no zaglądaj, bo nie nadrobisz zaleglości...hehehe.Wypoczywaj

Kamizela nauczy się spania...jeszce wszystko przed nami...

Ewcik słuchaj Glizduni! mądrze prawi...ale będziecie mieli noc poślubną!!!

Gosiuno ja wiem, że mój zięciunio mocny chłopak...ale wiecie co...ja tam jestem przeciwniczką pozwalania na siadanie takim maluszkom. Spoko, podciągania głowy niech się uczy, bo on już jest kawał chłopa...ale siadanie to nic dobrego...przecież kręgosłup to jeszcze nie to..

U nas pogoda ponura...nie pada, ale na pewno będzie...Lecę powiesić pranie i doprać resztę ręcznie...i zajrzeć do niuni bo nie odbiła po jedzeniu...

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

13 sie 2007, 12:11

zborra niezły dzień!! coś w tym jest że nieszczęścia lubią chodzić parami ;)

gosia mój synuś też głowę targa i uwielbia podciągać się za rączki, on wogóle to jest wiercipięta i wiecznie czymś macha, kręci, potrząsa! Przewraca się z brzucha na plecy odkąd dwa miesiące skończył :ico_szoking:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 sie 2007, 12:45

Hejka-witajcie!!

W koncu u siebie...jestem w trakcie czytania ( dopiero 138 str) ale daje rade, wiec jak doczytam to cos poklikam.
A póki co relacja z wesela - było fajnie, nie rewelacyjnie, ale fajnie - mozna to tak określic. Poznaliśmy dużo fajnych ludzi. Tomek - pan młody - słabo słyszy i na weselu było kilka par niesłyszących, ale jak sie bawili :ico_brawa_01: kurcze nie umię tego pojac, jak ludzie, którzy nie słyszą mają wyczucie rytmu i normalnie tańczą... :ico_brawa_01: Zabawa była udana, potańczyłam za wszystkie czasy, ale w niedziele taka niedospana jechałam, bo przyjechalismy o 3:20 do domu,a o 3:30 mała na mleczko sie obudziła, a potem o 6:30 juz pobudka, bo trzeba było znów karmic i szykowac sie na kolejny dzien balangi :-)
Dwa dni bez księżniczki były trudne do zniesienia, nie wiedziełam ze mozna tak za dzieckiem tesknić.
W sobote mama miała ponoc spokój, bo nie kolkowała, za to w niedziele w kosciele dała jej popis, wiec wróciła szybko do domciu.
Uff ... na szczescie juz do nastepnej soboty, nie musze rozstawac sie z mała :ico_nienie: :-D bo 18.08 kolejne wesele mnie czeka.

Jak uporządkuje zdjecia, to może wkleję jakieś, ale z tego co przejżałam na każdym kiepsko sie prezentuje :ico_oczko:

To teraz lece dlaej czytac...

[ Dodano: 2007-08-13, 13:48 ]
o..zdążyłam poczytac a tu dalej nikogo...

kamizela zabiegi pielęgnacyjnie...obowiązkowo!! paznokcie u rąk maluje tylko jak gdzies wychodzimy, po co je obciażac, u nóg muszą byc pomalowane, bo jak to w sandałach i nie pomalowanych paznokciach? fe..depilacja..gorzej, bo nie ma czasu na depilator, zostaje jednorazówka,a to nie to samo niestety..włosy...no ba..fryzjer musi być..makijaż..nie koniecznie, chyba ze wychodze do ludzi...

ide karmic małą, za chwile ciag dalszy

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

13 sie 2007, 14:00

no hej hej!!!
ja tylko na chwilkę bo R dzisiaj ma wolne to muszę korzystać że mam męża w domu :-D
zborra, laska z Ciebie a ogniska zazdroszczę!!! echhhh
Gosia A, :ico_brawa_01: dla Hubcia - no super - qrcze wy mnie w kompleksy wpędzicie!!!
ladybird23, no to chyba trochę się zrelaksowaliście na imprezie? czy myślałaś o dzidzi i nici z zabawy? ja to się zastanawiam jak to będzie zostawić Igę na dłużej :ico_noniewiem:
Massumi ale fajnie że wpadłaś :ico_brawa_01: , brakuje tu Ciebie!!! to wypoczywaj kobieto daj luz z internetem :-D :ico_oczko:
a my wczoraj o tym drugim pierwszym razie - no i przeszłam od słów do czynów :-D :ico_oczko:
hehehe
Ewcik ja to się przed pierwszym razem tak nie bałam jak teraz :ico_olaboga: ale to chyba przez to że byłam bardzo pozszywana po porodzie i nawet lekarka kazała dwa mieś czekać... no i trochę to bolało :ico_wstydzioch: i miałam wrażenie że te szwy mi popękają ale teraz to już chyba niemożliwe :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
no dobra lecę papa :ico_papa:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 sie 2007, 14:08

mukaa to ty pisałaś skąd jesteśmy??ja jestem z Gornego ślaska- Rybnik dokładnie..

anza ty to masz poczucie humoru, ząbki trzeba myć masz racje!! :-D

i co tam jeszcze??

my juz tez po drugim " pierwszym razie" i było super, najpierw troche cieżko wychodziło, ale jak juz sie rozbrykalismy - sama rozkosz, mi sie wydaje ze jakos wzrosła moja chec na seks, praktycznie mogłabym codziennie... :-D

miesiączkę też juz dostałam, bezbolasna o dziwo, ale mam problem, bo zaczęłam brac tabletki i plamenie mam do dziś,a to juz prawie całe opakowanie juz zeżarłam, przy poprzednich tabletkach takie cos sie nie zdażało i nie teraz nie wiem :ico_noniewiem: czy cos jest nie tak??na innym wątku nikt mi nie odpowiadał... :(

dobra teraz znów spadam, bo jeszcze zaprosili nas na poprawinowa kawke...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 sie 2007, 14:30

i ja jestem ubranko do chrztu mam - białe sztruskowe spodenki i kurtałka - biała - cienka i juz :-D co do siadania - to nie tak. ze go sadzam - nie..ale sam ciagnie głowe - i czasami mu pozwole to sie cieszy :-D ale tez nie jestem za tym , zeby za szybko .. po co? kregosłup jeszcze nie ten ..tylko on duży ..to i silny .... :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 sie 2007, 14:51

krde co święty biurokracy to świety..... próbowaliśmy dzisiaj z Mariuszem załatwić w końcu to bełcikowe (całe szczęśćie że 12 miesięcy mamy na to) i okazało się że nie ważne że jestem zameldowana czasowo u teściów i tu oficjalnie mieszkamy, muszę mieć zaświadczenie z Wielunia (czyli tam gdzie jestem na stałe zameldowana) że nie pobrałam żadneja kasy........ masakra. Ciekawe kiedy uda mi się to pozałatwiać. Mam nadzieję że do ślubu się uda bo to zawsze trochę kasy.
Idę na dwór, bo teściowa Alę wystawiła a sama przyszła obiad gotować a z prababcią wolę małej nie zostawiać.
Zajrzę później. nie piszcie za dużo :-D
buziole

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość