Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 sie 2007, 16:46

lulu dobrze ze jestes! napisz co u Was i nie opuszczaj nas na tak długo

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

13 sie 2007, 18:24

lulu
witaj i pisz co u was słychać

Małgorzatka
Super że wszystko dobrze się ułożyło

A moja córunia dzisiaj marudna i dalej malutko je, zupki to nawet dzisiaj nie tkneła a jutro mamy szczepienie i jak będzie taka maruda to chyba jej nie zaszczepie

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 sie 2007, 18:43

hej Dziewczyny dopiero zdołałam do was dotrzeć po weekendzie ufff, goście z Poznania już pojechali, byli tydzień. Wczoraj byliśmy razem na rejsie po Wiśle, potem na spacerku do Syrenki i na końcu w muzeum. Joasia dzielnie nam towarzyszyła, nic nie płakała, a wmuzeum jak jej się podobało hihi. To było Muzeum Powstania Warszawskiego i myślałam, że będzie się bała strzałów i wybuchów bomb a ona się uśmiechała cały czas!!! Wieczorem pojechaliśmy jeszcze na grilla do teściowej i zrobiło sie tak późno, że nie wróciliśmy wczoraj do domu i dziś do pracy jechałam od teściowej.
Martwiłam się, bo nie miałam laktatora i myślałam, że cycki mi eksplodują :-D ok 17-tej, na szczęście mój mąż przywiózł mi Joasię na chwilę i już jest ok hihihi

Tak więc mieliśmy weekend pełen wrażeń i jak tylko dotrę do domu i mała zaśnie powklejem trochę fotek.

Małgorzatka dobrze, że już wiesz na czym stoisz i już się nie zamartwiasz i nie zastanawiasz :ico_brawa_01:

madzia22, kelly, Dorotka śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

lulu81 witaj! :ico_buziaczki_big: strasznie długo cię nie było, mam nadzieję, że teraz będziesz mogła częściej z nami pisać :ico_oczko: Co tam u ciebie i Filipka?????
Ostatnio zmieniony 13 sie 2007, 20:19 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 sie 2007, 18:44

Małgorzatka, nie,nic innego nie jadl,na razie tylko jablko,marchew i ziemniak.
madzia22, mleka modyf. nie daje,bo nie chce, a chyba za wczesnie to nie wprowadzalam bo po skonczeniu 5 m-cy,to wydaje mi sie ze w sam raz.

Małgorzatka, madzia22, on na policzkach to nic nie ma,tylko na klatce takie jakby otarcia leciutkie ale szybko zeszly a na plecach takie trzy spore plamki jakby od ukaszenia owada ale tez zeszly i nie byly szorstkie.
Dzis juz nic nie ma wiec nawet do lekarza nie mam z czym isc. Na razie wczoraj i dzis nie podalam marchwii, moze to jednak to.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 sie 2007, 20:02

Magdzinka, no to rzeczywiscie mialas bogaty weekend, no wlasnie jak laktatora niewzielas to przez ten czas napewno ci duuuuuzo mleczka nazbieralo hihihi a dzieciaczki teraz coraz bardziej patrza na rzeczy wkolo, szkoda ze niewidzialas Julci w sobote w zoo ! szok normalnie, tak sie cieszyla do zwierzat! szczegolnie do fok i pingwinow bo mozna bylo zejsc na dol i ogladac zbiornik z bliska a pinginy podchodzily do szyby i jakby chcialy zjadac raczki Julci hihihi a ona calkiem rozradowana :ico_brawa_01: a w muzeum oczywiscie jest kolorowo , dlatego dla Joasi to byla ciekawa wyprawa, no i te efekty dzwiekowe, a jak ona sobie radzi jak ty jestes w domciu? kto sie ja opiekuje? za trzy tygodnie Julcia idzie do opiekunki i strasznie sie boje co to bedzie.... :ico_noniewiem: jak Joasia zasypia i je w ciagu dnia? jak sie przyzwyczaila do twojej nieobecnosci?? sorki za tyle pytan ale tak sie denerwuje...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 sie 2007, 20:32

MamciaKochana, pytaj,pytaj hihi jak mogę pomóc to się cieszę. Wcale ci się nie dziwię, że się denerwujesz, bo ja myślałam,że zawału dostanę w pierwsze dni po moim powrocie do pracy, ryczałam i Joaś też przez 3 dni, nic nie jadła a potem jakoś wszystko się ułożyło więc i u ciebie też będzie ok. :ico_oczko:
Z Joasią zostaje mój mąż jak ja jestem w pracy. On ma swoją firmę więc może pracować w swobodnych godzinach no i pracuje rano a potem mnie zmienia ok 12 w południe bo ja chodzę na 13. Przed wyjściem karmię małą cycem, a potem jak mnie nie ma to je obiadek (ostatnio nawet wreszcie całą porcję), potem deserek lub mleko i w między czasie popija sobie herbatkę tak dziennie ok 300ml. A zasypia przeważnie po tym jak ją nakarmię, a potem drugi raz albo w wózku na spacerze albo w domu w foteliku - bo musi być bujana. Na szczęśie wieczorem na noc ładnie zasypia bez żadnych takich ceregieli.
Myślę, że Julcia świetnie sobie poradzi za te 3 tygodnie i będzie zadowolona, że się cośnowego dzieje :-)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 sie 2007, 21:46

Magdzinka, a jak tam zabki?

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

13 sie 2007, 21:47

Magdzinka
Jaką podajesz Joasi herbatkę bo ja do tej pory dawałam do picia wodę z witaminkami
Fajnie sie Wam ułożyło że możecie z mężem na zmiane zostawać z córunią i

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 sie 2007, 21:52

Oj, kochane, fajnie ze mnie pamietacie :-D
mialam ciezki okres w zyciu, ale wracam do "rzeczywistosci" :ico_oczko:
Ale slicznutkie Wasze dzieciaczki, usciskalabym ich wszystkie
Ania0807, nie moge sie napatrzec na wloski wloski Twojej ksiezniczki, sliczne

Fillipek jeszcze niema ząbków, wazy ok. 9-10 kilo, jest zdrowutki i grzecznutki
Martwi mnie tylko ze malo mleczka je, 90-120 ml.,co 3-4 godziny, ale noc calą przesypia od 20-21 do 6 rano, zje i znow spi 2-3 godziny

mialam w lipcu sie obraniac w szkole, ale nie zdazylam pracy dokąnczyc, tzn zrobilam na czas, ale promotor caly 3 rozdial powiedzial przerabiac i nie zdazylam, moze we wrzesniu :ico_zly:
no juz bede raczej caly czas na tt, ale mam internet bezprzewodowy i tak wolno chodzi brrrr

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 sie 2007, 23:11

lulu81 Ładny chłopak z tego Filipka ... :ico_brawa_01: Pewnie po mamuni co ?? :-D

Iwona77 Hm, no to może faktycznie ta marchewka ? Musisz znów podać i zobaczyć czy znów sie coś niepokojącego pojawi ...

Lece spać, dobranoc ...papap

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość