Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 sie 2007, 23:04

Czesc kobietki
nie mam czasu do was wpasc:( pakuje sie pakuje i konca nie widac biore chyba caly dom hehehe juz sie nie moge doczekac wyjezdzam 11,08 i wracam 27.08 ale se odpoczne jeny :):):) juz pieje z zachwytu :) i poprzytulam swojego mezusia z ktorym wogole nie mam czasu siedziec :( ale na wyjezdzie .... :):):):)
jakby co to milych wakacji zycze buziaki

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

09 sie 2007, 23:08

karolina24 baw się dobrze i koniecznie przywieź nam słoneczko nad morze, bo dziś pogoda do bani. Duszno, pochmurnie i deszczowo. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 sie 2007, 11:42

:-)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 11:17 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 sie 2007, 15:14

Aniaaa, myśle że nie masz co panikować tylko spokojnie poczejaj do poniedziałku i idz do pani doktor żeby sie uspokoic ale moim zdaniem oczywiście lekarzem nie jestem ale wystajace zebra nie są oznaką rozpoczynającej sie krzywicy ale sprawdza to sie na ciemionczku jak sie zasklepia
atu masz coś o krzywicy zejć troche naduł tam jest opisane o niemowlętach
http://www.mediweb.pl/nutrition/wyswietl.php?id=1100
karolina27 udanego wypoczynku i jak tylko wrócisz to zamelduj sie na tt


Czy Wy też czasem czujecie się takie bezradne w stosunku do tej skazy białkowej i AZS? Bo ja niestety tak :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:[/quote]

ja też niestety jestem bezsilna jak Juleczke na początku bardzo wysypało to jak ją kąpałam to mi łzy leciały bo wtedy to wszystko sie zaczerwieniało i po prostu strasznie to wyglądało tak mi jej szkoda wszystko bym zrobiła zeby tylko tych zmian nie miała teraz jest odpukać troche lepiej ale nigdy sie nie przyzwyczaje to tych wyskakujacych od czasu do czasu plamek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

10 sie 2007, 15:27

A my już po szczepieniu. Majka była bardzo dzielna. Nawet nie zauważyła jak pielęgniarka ją ukuła i nie pisnęła. Teraz jest troszkę marudna, ale to raczej kwestia pogody, bo nie zachowuje się gorzej niż zwykle.

Następne szczepienie dopiero w październiku. Za to Mikołaj do szczepienia idzie 16 sierpnia. W dniu urodzinek. Mam nadzieję, że weźmie przykład z siostry i też nie zapłacze.

Dziś czeka mnie już praca w kuchni, bo zaczynam pieczenie ciast na niedzielę. No i generalne porządki. Pogoda zapowiada się dobra na te chrzciny, jak będzie tak jak dziś. Słoneczko pięknie świeci i jest gorąco.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 sie 2007, 09:43

ojej ale SUPEROWO Karolinka wygląda na tych zdjęciach a szczególnie podoba mi sie to ostatnie :-D a jaka z niej już duża dziewczynka hoho..a jakie ma długoe włoski Aniaaa, oj będzie ta twoja księżniczka łamać serca :-D :-D
kurcze faktycznie mało tu nas zagląda szkoda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 sie 2007, 11:32

Cześć kochaniutkie. Nie wiem jak u was ale u nas pogoda okropna. Cały weekend lało. Dzisiaj z resztą jest niewiele lepiej :ico_zly:
Aniaaa, śliczna jest Twoja Karolinka. Moja Emi też już nieźle gaworzy. Mówi już ma-ma ba-ba pa-pa, ogólnie strasznie rozgadana się zrobiła :-)
A co do ząbków to właśnie czekamy na pierwszego :ico_oczko: Idzie Emi lewa dolna jedyneczka. Już ją nawet czuć pod palcem. Mam nadzieję że już za niedługo się pokaże :-)
Pochwalę się wam moim maleństwem :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 sie 2007, 12:59

Aga26, u nas pogoda też pod psem pada i pada byr....wygląda na to że dziś też nie pujdziemy na spacerek :ico_zly:
to Super że Emi będzie miała ząbka u nas narazie cisza
a zdjęcia są super :ico_brawa_01: a jak już dorosło wygląda Emi na tym ostatnim zdjęciu a jak ją mamusia ładnie ubiera taka elegancka dziewczynka :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sie 2007, 08:31

Dzięki gozdzik, , faktycznie moja Emi nie wygląda na swój wiek :-)
A dzisiaj w nocy mojej Emi się coś poprzestawiało. Od 3 nad ranem nie spała :ico_noniewiem: Gaworzyła, bawiła się i ani myślała o tym żeby spać. Teraz za to odsypia a ja na rzęsach pewnie będę chodzić cały dzień.

Co do zupek. Emi już wcina zupki na całego. Co prawda tylko domowej roboty :-) Strasznie jej smakują. Potrafi zjeść całą swoją miseczkę :-) Także teraz do codziennej diety oprócz soczku weszły zupki. Ze 3 razy w tygodniu daję jej też deserek.
W związku z tym że rozszerzyłam jej jadłospis :ico_oczko: zmieniły się kupki. Już nie są jak jajecznica. Teraz są dużo gęściejsze a i zapach pozostawia duuuużo do życzenia :ico_noniewiem: ale najważniejsze że Emi smakuje nowe jedzonko :-D

[ Dodano: 2007-08-14, 08:32 ]
Aniaaa, co z Karolinką ? Mam nadzieję że wszystko w porządku i że nie ma żadnej krzywicy ??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sie 2007, 09:33

Aga26, może to tylko jednorazowe u nas też tak było Julcia tak jak twoja Emi obudziła sie o 3 i dawaj nawijać zaczeła ale to było tylko raz hihi i całe szczęście bo w dzień miałam oczy na zapałke
to super że Emi tak ładnie zjada zupki :ico_wstydzioch: a czy moge prosić Cie o przepis

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości