Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sie 2007, 20:55

Astrid kochana nie martw sie napewno bedzie silny z niego mezczyzna :-D kazde dziecko jest inne niektore od razu sa silne a inne z czasem nabieraja sil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

13 sie 2007, 23:05

Obrazek

z dzisiaj ;-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 sie 2007, 23:34

madziorka oliver ma taka sucha skore,po bokach ,na raczkach ,taka chropowata skora ,wyglada troche jak skaza,ale to raczej nie jest skaza,bo moj brat mial i ja pamietam,ze skaza byla bardziej zaogniona ...no i najgorzej na kolankach,bo ma skore jakby zdarta ,tak jakby sie wywrocil :ico_noniewiem: nie wyglada to tragicznie,ale widac ,ze cos nie tak ...a t3warz ma ladna,bo mu tym kremem co ci dalam linka smarowalam i naprawde piekna ma teraz buzke ,gladziutka :ico_brawa_01: do ciala dostalam taki emolient 500g ,wiec zobaczymy ....astridpoczekaj do tego 3 miesiaca,bo kazde dziecko ma swoje tempo rozwoju,nie wszystko musi byc jak w ksiazce ....karla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 sie 2007, 00:13

Astrid Frydza ma rację ;) Moja Waneska tez jak ją trzymam do odbicia głowę trzyma sztywno i nawet się nie chwieje, ale jak ją ułozę na brzuszku, to dziobie nosem w prześcieradlo :-D

Karla Jacuś przystojniacha Ci rośnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-14, 00:14 ]
Lucy ja nie mogę oprzeć się wrazeniu, ze Waneska i Oliwierek są sraszecznie do siebie podobni :-D czyz nie?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 sie 2007, 10:07

Witamy u nas od rana piekna pogoda wiec spacerek na bank
Moj P pracuje do 22 ech ale jutro9 caly dzien z nami :ico_oczko: i do tesciowej na obiad :ico_oczko:
Karla dla synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 sie 2007, 10:21

i ja witam w ten dużo łądniejszy dzień niż wczoraj. My zaraz jedziemy do mojej mamy na wieś na cały dzień, także spacerek też będzie na bank.

Emilka spała dzisiaj dość marudnie, poszłą spać o 23 i aż 3 razy budziła się na jedzonko, a teraz śpi sobie w najlepsze :ico_spanko:

Zajrze do was wieczorkiem jak wrócę papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 sie 2007, 10:23

lucy coraz wiecej dzieci upodabnia sie do oliverka.. hihi moze one jednego ojca?? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

z twojego opisu wynika ze leos nie ma egzemy.. on nie ma suchej skorki tylko cos jak wysypka na klatce piersiwej jeszzce i pod brodka.. na buzce ladnie zeszlo prawie. po sudocremie a teraz stosujemy ten krem od lekarza.

ja dzis szybko wstalam zeby zdarzyc przed leosiem .. wziac prysznic zjesc i sie wyszykowac bo idziemy na wazenie hihi a potem jedziemy na lotnisko po moja siostre hihi
pogoda blee
pada :((

karla super jacus wyglada hihi

frydza ja tez trzymam kciuki ..oby maluszek twojego brata rosl zdrowo w brzuszku :ico_brawa_01:

asiula gratuluje powrotu do normalnosc :ico_brawa_01:
ja zabukowalam spotkanie z lekarzem na przyszly tydzien kiedy to skoncze polog. jupi hihi

super foteczki malej hihi sliczna dziewucha ci rosnie.. a ty jak ladnie wygladalas... jak nie po ciazy jak to mowia hihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 sie 2007, 10:27

Dziękuję Madziorka ale jeszcze mam 10 na + jeśli chodzi o kilogramy. Na razie chodzę w spodniach męża :-D :-D :-D no i kupiłam kilka rzeczy bo nie miałam w czym chodzić

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 sie 2007, 10:32

Alineczq pisze:[ Dodano: 2007-08-14, 00:14 ]
Lucy ja nie mogę oprzeć się wrazeniu, ze Waneska i Oliwierek są sraszecznie do siebie podobni :-D czyz nie?


No coś Ty Alinko, zupełnie nie są podobni :ico_noniewiem:

Astrrid mój też nie trzyma głowy jak go za rączki podnoszę. Zupełny bezwład. A chyba jest starszy od Areczka twojego... A na brzuchu to różnie... raz dodnosi nawet do 90 stopni a innym razem ryje przez pięć minut poduchę i nie chce do góry. Na rękach to zupełnie inaczej. Chyba te nsze dzieci ciekawe świata i dlatego tak na rękach się spinają w sobie, żeby cos zobaczyć dookoła :-D

Asiulka to przyjemnego miziania życzę. Nie tak jak u mnie... wciąż boli cholerstwo. Już się zastanawiam co oni mi tam porobili cholerka. A z okresem to się nie ciesz, bo ja też biorę cerazette i dostałam po tygodniu jakoś.

Karla super foteczka Jacusia.

A mój Tomek, jak to Karla pisze, dawał wczoraj ognia. Godzinę ryczał jak bóbr. Dopiero herbatka koperkowa mu posmakowała... później szybko zastąpiona smokiem i wreszcie zasnął zmęczony. Ale widocznie nie aż tak bardzo bo budził się dziś co dwie godz i musiałm go karmić, bo dopiero po cycku usypiał. Ja jestem sztywna ze zmęczenia. Mam momentami dosyć. Oby kolejna noc była lepsza.

Może to dlatego, że on w dzień spi za dużo co? Jak myślicie?

[ Dodano: 2007-08-14, 10:36 ]
Aaa zapomniałam napisać, że wczoraj byliśmy u ortopedy. Wszystko oki i usg bioderek też dobrze.

Frydza na ja też trzymam kciukaski, żebyś nam tu tylko dobre wieści prekazywała od swojej bratowej.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 sie 2007, 10:36

Helooo!
Obrazek

Stawiam na dzien dobry torcik, bo jutro Krzys konczy szczesliwie dwa miesiace!!! A ze wyjezdzamy na dwudniowe wczasy nad jeziorko ze znajomymi, to wlasnie dzis was poczestuje :-) :064:
MAdziu - i dla Twego Marcinka WSZYSTKIEGO NAJ NAJ - zeby na tych naszych butlach rosli silni, zdrowi i szczesliwi :-)

Ja dzis nie moge posiedziec tu z wami i poplotkowac, bo na głowie mam pakowanie, zakupy no i Juniora :-)

Wczoraj pojechalismy z KRzysiami na suuuper zakupy i sprawiłam sobie dwie bluzy z H&Mu :D Ja jak tylko widze znak firmowy to dostaje palpitacji z radosci.. No kocham ten sklep.. i co :P
Poki co, na stan obecny, siedze w gatkach i koszulce do spania, na głowie tsunami, pije sobie zimna herbate i zapycham sie ciachem jogurtowym z nektarynka ktore upiekłam wczoraj wieczorem. Miod malina po prostu.. Rozleniwiam sie z dnia na dzien coraz bardziej.
Ale jakby co - zaczynam cwiczyc i sie odtłuszczac od przyszłego poniedziałku.. ( :ico_szoking: Matko! Poniedziałek juz tak blisko!!! musze sie nafutrowac na zapas.. bo potem pieczywo wasa i gotowane cycki... :-D :ico_noniewiem: )
Misiek padł zmeczony zmaganiami z kupa.. A ja ide zrobic w koncu ze soba porzadek - bo wiadomo - dzis bedzie wczasowanie na ekranie.. I nie chce swiecic nieogolonymi przeszczepami.. wystarczy ze sa blade :-)
BEde pstrykac zdjecia i potem wszystko wam opowiem :-)

!A! Krzys nosi juz huggisy 3! Boze -jak on rosnie. Wczoraj kupiłam pierwsza paczke tych 3 ale sa.. no akurat! A niby taki drobniutki.. i niepozorny.. hihi :-)
Dobra! Uciekam...
Buziaki! Miłego wolnego jutro :064: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość