mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 sie 2007, 11:19

JA cale szczescie z opuchliznami sie nie znam: w poprzedniej ciazy tez nosilam pierscionki do konca, teraz widze tak samo jest. Przez te zmiany pogody glowa mnie pobolewa... a deszczyk juz do Was posylam bo mnie on wcale nie odpowiada :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-08-16, 11:20 ]
Eve, ale masz sliczna sukieneczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

16 sie 2007, 11:31

Eve bardzo ładnie wyglądacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Z fryzurką bardzo jest Ci do twarzy :-)
Ja myślałam że mnie ominą opuchnięte stópki,a może to tylko dziś i jutro już nie będzie :-)
Eska twarda kobieta z Ciebie jak jeszcze do pracy chodzisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 sie 2007, 14:28

Mi glowa odpada... a dodatkowo dostalam pismo od adwokatki bylego i sama na gwalt musze wynajac adwokata bo czeka mnie rozprawa widocznie..... Akurat jak trzeba myslec o dzidzi to ja mysle o Sadach..... Szlag by go trafil.....

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 sie 2007, 14:31

Czesc dziewczyny własnie wrociłam ze szpitala, lezełam od 1.08 bo bąbel się pchał na świat za wcześnie, cały czas pod fenotrolem i do poniedziałku na tabletkach (też fenetrol) no i leżonko
pozdrawiam i ide leżeć :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

16 sie 2007, 16:33

Czesc dziewczynki! Pewno sobie pomyslicie ze zapomnialam o zdjeciach, ale nie ma mowy :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Po prostu od wczorajszego wieczora do teraz nie moglam wejsc na TT, nie mam pojecia czemu, ciagle mi jakis blad wyskakiwal, ale juz jestem i wklejam zdjecia :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lozeczko przystrojone specjalnie dla was do zdjecia, mam jeszcze baldachim :) No i na przewijaku jest mnostwo pudeleczek a nie sam przewijak, bo nie chcialam go jeszcze rozkladac. Jak przyniose z piwnicy to wkleje Wam jeszcze zdjecia wozka i fotelika!

Ewasiek dbaj o siebie Skarbie, jak tak sie wlasnie ostatnio zastanawialam co sie z Toba dzieje! Odpoczywaj i trzymaj Bobaska w brzuszku jak najdluzej!

[ Dodano: 2007-08-16, 16:39 ]
Tak sie zastanawiam dlaczego na zdjeciach wyszlo ze mam zolte sciany, jak w rzeczywistosci sa zielone :-D

Mamo Zuzi nie dziwie sie wcale ze rozbolala Cie glowa... Kurde w sumie o co chodzi temu Twojemu eks??

Eve wygladalas super, sukieneczka bombowa!!

A ja wczoraj mialam dziwna rozmowe z Krzyskiem, zapytal sie czy dam mu pieniadze z becikowego zeby mogl zainwestowac w firme... Kurde, porabalo go czy jak?? Ja wiem ze inwestycje sa wazne, szczegolnie nie poczatku dzialalnosci, ale zeby inwestowac w to pieniazki naszego Dziecka?? Mamy jeszcze troszke dlugow i ja najpierw z tym wolalabym sie uporac, a on moze inwestowac powoli a nie tak wszystko od razu... Kurde ja nie rozumiem facetow! I jeszcze sie zdziwil jak mu powiedzialam, ze chyba sni! A teraz ja jak to zwykla ja, zastanawiam sie czy mialam racje...

[ Dodano: 2007-08-16, 17:05 ]
No i zapomnialam, ze bylam dzis u lekarza. Przez cala ciaze mam infekcje drog moczowych, ale nic z tym nie robia :ico_zly: Nie wspominajac juz o czyms innym... Kolejna wizyta, jezli sie do tego czasu nie rozpakuje za miesiac, a myslalam, ze teraz bedzie czesciej! 10 kilo na plusie, nikt nie sprawdza jak Maluch jest ulozony, co to kurde za kraj?? Na dodatek dzwonilam do szpitala, bo myslalam, ze mozna sie umowic i przyjsc obejrzec jak wygladaja sale, zapytac sie o niektore rzeczy a okazuje sie ze nie mozna! Ale jestem wsciekla :ico_zly: Nie ma szans nastepny Bobas przyjdzie na swiat w Polsce, bo ja tu z sluzba zdrowia mam zdecydowanie za duzo stresu... Albo w Szwecji :) Juz nie wspomne o tym ze dzis w laboratorium zgubili moje siki, i chciali mnie po 5 minutach jeszcze raz wyslac do kibla, porabani... A lekarzowi powiedzialam, ze do mnie nie zadzwonil, a on stwierdzil, ze mu pielegniarka nie przekazala wiadomosci, super... Wydfaje co miesiac 250 zlotych a oni mnie tak traktuja, juz nie dam sie wrobic w porod w Norwegii!

Ale sie rozpisalam i wyzalilam, ale co tam, tak mnie wkurwi....

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 sie 2007, 18:26

DOMINISIA chyba faktycznie wściekła jesteś, co? ta służba zdrowia w Norwegii faktycznie dziwna, chociaż może dlatego ,że jesteśmy przyzwyczajone do innej opieki :ico_noniewiem:
a wyprawka śliczna, faktycznie ściany wyszły żółciutkie :ico_szoking: :-D jedynie zielona na tym ostatnim z tygryskiem :ico_oczko:
EWASIEK ale już wszystko dobrze? zmartwiłam się :ico_olaboga: i właśnie dlatego musimy mieć swoje telefony, ja dziś wyślę także :-)
EVE wyglądałaś świetnie, sukienka extra i fryzurka też :ico_brawa_01:
MAMOZUZI to :ico_brawa_01: dla twojego faceta nawet za ten jeden raz, ale to twoja zasługa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja też nie mogłam wejść na forum :ico_zly: co oni mają za serwer :ico_zly: a pogoda dziś dołująca, od rana leje i duszno :ico_noniewiem: i nic mi się nie chce znowu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

16 sie 2007, 18:31

No Dominisia to rzeczywiście niefajnie masz tam z tymi lekarzami,to naprawdę dziwne że nie sprawdzają ułożenia dzidzi :ico_olaboga:
Mamo Zuzi nie daj sie jemu,wszystko będzie oki,trzymam kciuki.
Ewasiek witaj z powrotem,ja tez nadal na fenoterolu :ico_placzek: !
A wiecie co?Ja powoli już bym chciała urodzić,mam dość,ciągle mnie coś boli,wszystko mnie drażni,wiem że jeszcze nie czas,ale przynajmniej mam nadzieje że sie nie przeterminuję bo chyba wtedy to już będę największa maruda na świecie.

[ Dodano: 2007-08-16, 18:35 ]
A Dominisia wyprawka super,jak wszystko ładnie poukładane :ico_brawa_01: To jeszcze czekamy na zdjęcia brzuszka.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 sie 2007, 18:58

Dominisia, super fotki, wszystko tak pięknie wygląda, tylko czekać na maluszka :-) a z tymi lekarzami to rzeczywiście straszne :ico_zly: ja bym chyba zwariowała z nerwów jakbym tyle nie wiedziała ile maluch waży itp. ale może jestem bardzo przewrażliwiona.

dziewczynki dziękuje za komplementy, a w sukieneczce naprawde dobrze sie czułam, nawet jak pojadłam to nie uciskała :ico_brawa_01:

mnie dziś strasznie spuchły stopy i ręce, normalnie nawet palce u nóg jak baloniki :ico_szoking: smaruje kremem ale to niewiele daje, a spać z nogami w górze to troche niewygodne bo już próbowałam :ico_olaboga: wolałabym żeby było chłodno na dworze, no ale cóż w końcu mamy lato.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 sie 2007, 19:52

A ja juz sie uspokoilam, i nawet posmialam z kolezanka na plotach... A co tam, i tak bylemu nosa utre, jutro bede sie umawiac z adwokatka i na pewno da sie wszystko tak zalatwic aby bylo dobrze. W koncu to wlasnie Szwecja slynie z tego ze dzieci sa tutaj jak swiete krowy.

Skonczylam porzadki w garderobie :ico_brawa_01: 3 wielkie wory do wyrzucenia, wieszaczki nawet kolorami poukladalam, tylko jeszcze jutro tam odkurze i umyje podloge i czesc. Mezu obiecal ze mi skreci lozeczko w sobote, to specjalnie dla Was przystroje i zrobie fotki. :-)
Dominisiu, nie denerwuj sie, bo to nic nie da. Wiadomo ze byloby lepiej abys wiecej wiedziala ale w sumie teraz to juz nic nie zmienisz. A nie moglabys zrobic prywatnie USG? U nas kosztuje miedzy 300 a 500 koron i w kazdej chwili mozna je zrobic. Wtedy bys sie dowiedziala jak dzidzius lezy, jak szyjka, lozysko i uspokoilabys sie. Albo pojedz na izbe przyjec i sklam ze maluch sie nie rusza od doby, na pewno Cie zbadaja i zrobia usg od reki :-) Ja bym tam sie nie szczypala :-)

Kiciu, wiesz ja juz tez chcialabym urodzic i utulic malenstwo. Tym bardziej ze wszystko juz jest gotowe i coraz mniej wygodnie sie robi i w dzien i w nocy. Ale wiecie, wyspijmy sie teraz bo naprawde sen to bedzie pierwsza rzecz ktorej nam bedzie brakowalo :ico_olaboga:

Mi tez wyskakuje ciagle jakis blad i sie wsciekam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

16 sie 2007, 20:05

Ciesze sie dziewczyny, ze sie Wam podoba!
Ja rzeczywiscie cos bede musiala wymyslic, bo troche sie niepokoje... Musze jeszcze dzis pogadac o tym z Krzyskiem. Chociaz jego opinie na pewne tematy to czasami mnie przerazaja :-D
Eve ja spie z nogami w gorze i nie jest najgorzej, zdemontowalam siedzenie od fotela bo sztywne jest, a jak kladlam nogi na poduszce albo koldrze to nie czulam roznicy i w nocy ladowaly na ziemi, a takie oparcie to ciezko przestawic :) Dobrze sie mi spi na lewym boku, jak mam cos wlozone miedzy nogi, np.podusie, albo podwinieta koldre, sprobuj moze tak??
Mamo Zuzi Ty jestes silna kobietka i nie raz Cie podziwiam za Twoja odwage i determinacje, wiec jestem w stu procentach pewna ze dasz popalic bylemu! Niech wie, ze kobiety to wcale nie taka slaba plec!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość