syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 sie 2007, 15:44

KATRIN dzięki za miłe słowa i życzę zeby Antonio przebrnął przez to jak najszybciej ale po szczepionce może być temperatura byle sie długo nie utrzymywała.
KASIK mam nadzieję że tutaj w polsce wszystko się unormuje z ta alergiąWikusi zycze wam dużo siły .
moja Martynka też nie ma za wysokiej wagi ale mam to gdzieś nie mogę jej wciskać na siłę bo wymiotuje sama sobie reguluje porcje ale teraz lepiej bo obiadek je i deserek a mleko pije tyle ile chce
my do szczepienia 20 idziemy i po raz czwarty do kontroli bioderek bo za każdym razem słyszę to samo jest poprawa ale jeszcze nie do końca i nie wiem czy mnie na kase naciąga czy co?ale co muszę iść.kurcze nakupiłam mleka jedynki a juz powinnam wprowadzać młodej bebilon 2 .mam pytanie która z was już przeszła na 2 i jak to robiła czy stopniowo czy odrazu jeden dzień jedynke a na drugi już tą 2 czy jak???????????????

[ Dodano: 2007-08-15, 15:47 ]
wczoraj tez pisałam posty i mi nie zapisało
MARTYNKA śpi już od 14,30 już dwie i pół godziny

[ Dodano: 2007-08-15, 15:52 ]
ostatnio śpi mi tak: obudzi sie o 7-8 dwie godz. bryka i zaśnie o 10 na 1 godz. potem trzy godz. bryka i zaśnie o14i śpi dwie lub trzy godz.potem znowubryka i raczej do 19 ja przetrzymuję i do spania na noc.i tak wygląda mój dzień aha rano pije kaszkę z butelki potem w śpiku o 11 mleczko potem obiadek o 13 i deser o 15 lub 16 zależy jak sie obudzi potem mleko o17-18 i potem o 22 na śpiku kaszka i nieraz się obudzi w nocy a nieraz niedopiero o 7-8.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 sie 2007, 16:53

Katrin kochana ucałuj ode mnie Antonia niech szybko gorączka przejdzie!!!!!! Na pewno mu się poprawi!!!!!!!! A szczepionki faktycznie są okropne!!!!!!
Kurcze to jak twój synuś ma niedowagę to mój mega niedowagę!!!!!!! Ma 70 cm (rośnie bardzo szybko), a waży 6200!!!!!!!!!!!!!!! A on ile już je dodatkowych rzeczy, ale ogólnie to dla mnie nie wygląda chudo, no fakt tłuścioszkiem nie jest, ale przecież każde dziecko jest inne!!!!!!!!

Gabrysiu twój zięciunio czuje się świetnie, jest bardzo pogodny, uśmiecha się często wyciąga łapki jak mnie zobaczy, ładnie trzyma grzechotki i gryzaczki, ogólnie ostatnio taki fajniutki się zrobił, że sama się dziwię!!!!!! No i bardzo się ślini na widok narzeczonej w monitorze :-D :-D :-D :-D :-D

Syla my już jedziemy na NAN 2 jakoś od 3 tygodni, miałam przechodzić stopniowo, ale jakoś zapomniałam, zużyłam 1 do końca i okazało się, że mam tylko 2, a nie chciało mi się do sklepu lecieć i takim sposobem od razu dostał 2!!!!! Na szczęście obyło się bez rzadnych rewelacji brzuszno-kupkowych!!!!!!!!!

Kasi.k mam nadzieję że córunia zwalczy wkońcu tą przeklętą alergię, że nie będzie musiala się już tak męczyć!!!!!!!!

Ja test robiłam w lipcu pod koniec, a u lekarza byłam 9 sierpnia i potwierdził ciążę, fajny byl tamten okres pełen nadziei i radości!! A na forum trafiłam też jakoś póżno, dokładnie nie pamiętam, ale to było jakoś koniec listopada chyba :ico_olaboga:

Rybko miłego biesiadowania z gośćmi :ico_haha_01: :ico_haha_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 sie 2007, 17:02

caro, dzieki, uspokoilas mnie.Jak twoj ma tez 70 cm i 6200 to Antonio nie jest jedyny wysoki chudzinek-choc tak jak i Twoj na chudziaszka nie wyglada.Tylko nie mieszcza sie w tych jakis wykresach centylowych.Najwazniejsze, ze sa pogodnymi dzieciatkami i dobrze sie rozwijaja.Lekarka nawet dziwila sie, ze umie tak dobrze trzymac glowke i utrzymywac pozycje siedzaca jak go trzymala, bo ponoc takie wysokie maluchy maja przez dlugi kregoslup z tym wielkie problemy.

[ Dodano: 2007-08-15, 17:05 ]
A co z Mordeczka?????

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 sie 2007, 11:21

witam po przerwie...
Nie bylo mnie bo ... jezdzilam nad jeziorko i odpoczywalam :-D Kacpi byl zachwycony ,lezal na łonie natury z otwartym dziobkiem i smial sie do spiewajacch ptaszkow :-D Noale przez te wycieczki mam zaleglosci na TT :ico_olaboga: Przeczytalam wszystko i nic nie pamietam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 sie 2007, 16:38

mam pytanie dziewczyny moj maluch zrobil ziel;ona kupke tzn pocztek okolo 3 cm a potem zolta czy to cos zlego ??

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 sie 2007, 17:31

Witaj Mordko dobrze że odpoczęłaś!!!!!!

Katrin ja się tymi wykresami centylowymi to nie przejmuje, bo jak bym się wszystkim przejmowala to chyba bym zwariowała!!!!!!!!! Bo w wadze to jest na najniższym centylu, a we wzroście prawie na najwyższym i to niby do siebie nie pasuje, a co ja mam niby małemu powiedzieć żeby więcej przybierał na wadze albo mniej przybierał we wzroście- na pewno mnie posłucha!!!!!!!!!! Tak jak mówisz że najważniejsze że są zdrowe i radosne!!!!!!!!

Magda26 u mojego synusia to częśto się zzdarzają zielone kupy, ale u nas to jest przez to że mały jest na sztucznym mleku i ono zawiera dużo żelaza a od niego właśnie są zielone kupy!!!! A jakie mleczko pije Marcinek?

Dziewczyny co to za pustki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 sie 2007, 17:41

NAN 1 od 5 dnia od urodzenia i nic nie bylo w sumie poczatek jest zielony a reszta zolta

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

16 sie 2007, 17:51

magda26, ja mysle, ze jak mu sie jednorazowo zdarza to nie problem.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 sie 2007, 21:00

hej dziewczyny. nie było mnie cały dzień, ale widzę że i wy macie dużo zajęc pozatiktakowych :-D .
u nas dziś strasznie gorąco, a moja Olenia bardzo niespokojna
Byliśmy dziś kupić ubranko na chrzest, bo chrzciny mamy za 2 tygodnie :-)
Mordeczko witaj
katrin, tak jak mówi caro nie przejmuj się tymi centylami, bo przecież każde dziecko rozwija się indywidualnie. najważniejsze, że jest zdrowy i uśmiechnięty :-)
zmykam papa

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

16 sie 2007, 21:48

witajcie kwietnioweczki po urlopie, ja prawie wypoczeta choc srednio...Laura zrobiła sie marudna nie wiem co grane moze caly ten nasz wyjazd ja rozdraznił a moze ząbki idą...

widze ze Wasze pociechy nie marnują czasu i rosną jak typowe drożdze:)

[ Dodano: 2007-08-16, 21:58 ]
p.s syla super schudlas!!!!!na zdjeciach z wakacji wygladasz jakbys dzieci nie rodziła!!!!

a co do długosci to Laura tez spora , ale papulki to ma , w rodzinie wszyscy mowią ze niezły tłuścioszek

[ Dodano: 2007-08-16, 22:12 ]
KARI a na urlopie bylismy na wsi u tescow w domku tzn ich tam nie było , generalnie wiocha zabita dechami ale przy dziecku i tak wiele wiecej mi nie trzeba bylo , raz wyrwalismy sie pod wawel do krakowa , cycem wzbudzalam generalne zainteresowanie nad wisłą...w sumie caly dzien karmic gdzies pod drzewkiem w upale to idylli nie nalezy....


a jak Wy z karmieniem dalej ktos na samej piersi???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości