Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sie 2007, 16:30

Magdzinka, Eva_1977, Dziękuje!

Iwona77 No to Patryczek jest dłuższy 5 cm i nieco szczuplejszy ... Ale obaj są silni i zdrowi!

No to co ta wstrętna małpa mi mąciła w głowie ...przecież nie jest ani za mały ani za mało nie waży ... :ico_olaboga:

Mój mały sie urodził to nie miał nawet 3 kg (2610 g) i 50 cm też nie miał ( 49 cm), więc jaki on ma być do jasnej ciasnej! On jest po prostu drobny!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2007, 17:40

czesc dziewczyny wpadlam was troszke poczytac ale musze leciec sprzatac puki chlopcy spia :-D mamciu czy mogla bys i mi ta ksiazke przeslac plis :ico_sorki: bede ci wdzieczna bardzo :-D

[ Dodano: 2007-08-17, 17:45 ]
aha moj e-mail :ico_puknij: sandra19564@interia.pl :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sie 2007, 18:00

SANDRUSIA)) pisze:czy mogla bys i mi ta ksiazke przeslac plis


Mi też: greeneyyed@interia.pl

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 sie 2007, 18:42

ja Wam wyślę dziewczyny bo akurat mam czas ;)
Oto nasza kąpieluszka (zakryłam to i owo żeby nie być posądzoną o Bóg wie co)
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-17, 18:58 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-17, 18:59 ]
a oto udało mi sie wkleic linka do filmiku z kapieli(marna jakosc bo z komórki)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sie 2007, 20:40

qunick Nincia wygląda jak Ewa z Raju z tym listkiem :-D Ale tak poważnie mówiąc to będzie z niej laska ... ma dłuuugie nogi ...Śliczna dziewczynka!

Filmik :ico_brawa_01: fika w tej wanience... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 sie 2007, 20:59

Witam wieczorkiem
Ale duzo napisaliscie. mialam co do czytania :ico_haha_02:
Małgosiu co to za baba glupia, naopowiadala. Fillipek urodzil sie mial 55cm, teraz go sama mierzylam i ma tak okolo 68cm.
to po ile musza nasze dzieciaki miec po metru :ico_puknij:
a wazy 8600kg, duzy chlopak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 sie 2007, 21:01

A na szczepienie to ja chyba pójdę dopiero jak Zuzi katar całkiem przejdzie.
Karolas super Amelka raczkuje. może jakiś filmik?
Eva dzięki za linka! Już dawno się zastanawiałam jak tu filmik wrzucić

Lutówkiale fajne te nasze dzieci! Komunikatywne już takie! Nina potrafi się już bawić w baran baran tryk i w a ku ku! I pieknie "śpiewa" z moją mamą i Zuzią

Juz w rozwoju Zuzi zauważyłam takie kamienie milowe w rozwoju: to było 3 m-ce kiedy dziecko zaczyna łapać kontakt ze światem, uśmiecha się; potem pół roku (ok) kiedy staje się "interaktywne"; potem rok kiedy zaczyna chodzić i jest prawie komunikatywne a potem półtora jak dostaje pierwszego ataku histerii...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 sie 2007, 21:14

karolas nic sie nie przejmuj Amelce sie to unormuje to od tego ze raczkowac zaczela, jak sie ma duzo wrazen w ciagu dnia to noce sa niespokojne dobrze by bylo jakbys np te ostatnie minuty a nawet godzinke wyciszyla mala, spokojna kapiela, piosenkami masarzem, jak Julcia zaczela rackzowac tez sie budzila po kilka razy ale nie plakala za jedzonkiem tylko dawalam jej smoczka i przytulalam i do lozka z powrotem i tak przez tydzien czasu sie kilka razy budzila w nocy, dlatego juz wieczorem calkiem ja wyciszam, maz musi sciaszyc telewizor a najlepiej sluchawki zalozyc bo my male mieszkanko mamy i wszystko slychac a ja Julcie przytulam masuje, kapie, spiewam i ja tak to wszystko wycisza, wtedy sobie z nia pogadam wiec sie wyrazi co przezyla przez caly dzien i dzieki temu przestala sie budzic w nocy mimo ze nieraz naprawde duzo sie dzieje, a jedzonko swoja droga tyle ze nie na noc bo na noc pije normlanie 220 za to od zuzywania energi w dzien wiecej zaczela wkoncu jesc, znaczy czesciej, wiec moze sproboj z tym wyciszeniem, zanim mala pojdzie spac, zeby wszystcy starali sie byc troche ciszej, zwolnili tempo a bedziesz miala spokojniejsza noc! :ico_oczko: mam nadzieje ze wszystko sie ulozy!
Małgorzatka, co to za glupia baba ci tak nabzdurala w tej przychodni, no przeciez Wojtus urodzil sie naturalnie juz maly 49 cm to ile on mial mierzyc?? urosl 13 cm a Julcia miala rozmiar 54 i teraz ma 68 to jest 14 cm to czego ten babsztyl chce? on ma gigantycznie urosnac?? nie pojmuje takich ludzi co tylko glowe zawracaja i robia matki wystrasznone i dobrze zrobilas ze sie nie zgodzilas na badania bo jak zdrowy ladny chlopczyk to po co? tylko malego meczyc niepotrzebnymi badaniami?? on nawet na szczuplego niewyglada ma fajne puculki i brodke, wiec niech baba spada na drzewo :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 sie 2007, 21:26

A co do budzenia w nocy. Z Fillipkiem tez cos sie stalo zawsze do rana przesypial, a tu 0 2-3 jesc chce. taka polprzytomna to mleczko robi.
Mamciu o to Julka 220 na sen pije, a moj dzis wyjatkowo 150 zjadl, zawsze max 120. ale na wadze przybiera, i to dobrze, to jakos sie nie przyjmuje tym
A co ile wasze dzieciaczki jedza, Fifinek w ciagu dnia co trzy godziny, czy nie powinien juz robic wieksze przerwy?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 sie 2007, 21:35

lulu81, Nina to czasem nawet co 1,5 h tyle ze piersia karmię ....

A Tt znowu coś szwankuje....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości