Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sie 2007, 10:36

Witam z rańca:)
A co tu puściutko...
No właśnie Kamilko jak tam urodzinki się udały?

Madziu brawa dla Marcinka :ico_brawa_01: Moja dzisiaj o 2.30 i o 5 wołała jeść, a potem o 7 zaalarmowała, to ją wzięłam do siebie trochę zjadła i zasnęła, widocznie poprostru potrzebowała ciepła mamusi :-)

My dzisiaj mamy drugą rocznicę wspólnego bycia :-D a Kocur tak daleko... :ico_placzek: wróci za tydzień echhh ale jak go dorwę to nie puszczę przez dwie noce hehe to sobie odbijemy zaległości :ico_oczko:

Mała od rana takimi ślicznymi uśmiechami mnie obdarowuje, ze szok :-) pewno wie ze rodzice dzisiaj maja święto - od niej prezent juz dostałam :-D Ale oczywiście jak chwyciałam aparat robiła starsznie powazne miny , cwaniara :-D zrobiłam z 50 zdjęć, parę uśmiechów udało się uwiecznić :-D Teraz mamusia siedzi przy komputerze, a ona szuszy dziąsła do karuzelki :ico_noniewiem: no jasne... aparat schowany ;)

Mam tylko cichą nadzieję, ze będzie miała dzisiaj lepszy dzień i nie będzie wymiotować... Wczoraj w dzień ile zjadła tyle "oddała" nie wiem co to było, napewno nie była przejedzona, bo normalnie były godziny jedzenia. Na szczęście dobrze się najadła z rańca i potem przed snem :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 11:02

[center][size=200]acha!!! stawiamy na Luścyne dwa miesiace:[/center][/size]

[size=150][center]dla maluchow dwa torty
:ico_tort: :ico_tort:

dla mniejszych maluchow dwa buziaczki, bo mleczka na ikonkach nie ma
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dla mamus karmiacych dwie kawki
:ico_kawusia: :ico_kawusia:

a dla calej normalnej reszty mama Luski po prostu stawia
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:[
[/size][/center]

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 sie 2007, 11:27

No to imprezujemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2007, 11:32

LUSKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a dla rodzicow :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :564:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sie 2007, 12:37

LUSKA :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: kochane zegnam sie bede we wtorek wieczorkiem dzis urodzinki u bratowej a pozniej wyjezdzamy na swieze powietrze na wies nasza hi hi wracamy we wtorek to do zobaczenia :607: :607: :607: :607: :607: :607: :607: :516: :516: :516: :516: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sie 2007, 12:49

Dominiczko wszystkiego najlepsego dla Lusiaczka !!!!!!!!!!!!!!!!! Ucałuj ją od nas ;))

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2007, 13:22

frydza wypoczywajcie i wdychajcie swieze powietrze... do wtorku hihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 sie 2007, 14:41

Witam w słoneczną sobotę

Madziu to Marcinek miał dziś spanie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aż wam zazdroszcze bo Emi poszła spać dopiero przed 24ta, potem przed 4 pobódka, a potem znów ok. 7ej

Alinko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na pewno nadrobicie jak mężulek wróci. No i trzymam kciuki aby Wanesce przeszły te wymioty.

Jaśnie pani :ico_tort: dla Lusi z okazji 2 miesięcy

Frydza bawcie się dobrze i wypoczywajcie

My byliśmy dziś na badaniu USG brzuszka, w sumie wszystko w porządku ale za 3 miesiące musimy znów skontrolować nerkę Emilce czy aby na pewno jest ok. No i biedulka strasznie dużo gazów ma w jelitkach, nic więc dziwnego że wzdęcia ją męczą

Mamy dziś iść do szwagierki na impręzkę ale jestem pokłócona z mężem i wcale mi się nie chce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: poprostu wczoraj przegią, nie dość że nie byo go cały dzień to wróćił dopiero po 22ej a małą trzeba przecież wykąpać. W końcu się wkurzyłąm i sama ją wykąpałąm. To była moja pierwsza samodzielna kąpiel. Teraz się do mnie nie odzywa bo mu wygarnęłam. W sumie przeprosiłąm go dziś rano ale znowu się pożarliśmy. I teraz żałuję że go przeprosiłąm bo on sobie w najlepsze przed kopmpem do tej pory siedział, a ja sama robiłam obiad, sprzątałam i jescze małą pilnowałam. Przegiął na maźa. A ja jestem padnięta, wściekła i nie chce mi się nigdzie iść.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sie 2007, 14:55

Asiulka gratu;luję pierwszej samodzielnej kąpieli, okoliczności niezbyt miłe, ale za to jaki wyczyn!!!!! brawo ;) Bałaś się? Ja jak pierwszy raz miałam wykąpać miałam cykora ze hej, ale poradziłąm sobie, innego wyjścia nie miałam :D
Dzięki za gratulacje ;)

Frydzuniu wypoczywaj na maksa ;)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 sie 2007, 15:00

Asiu gratulacje za kapiel ja musialam od pierwszego dnia w domu malego kapac i jakos pooszlo gladko :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości