Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 sie 2007, 22:14

MamciaKochana pisze:kasi.k ja sie nie naciesze normalnie twoja mala, i co ja nie powzdycham jaka to ona czarujaca! ale trzeba przyznac ze ja bardzo ladnie upiekszasz ubrankami! jakiej to firmy takie cuda???


hihi, ale to istny diabeł z miną aniołka :-D :ico_noniewiem: charakterna, że hej... niech jej tylko cos nie pasuje albo spóźnię sie minutę z jedzeniem to całe osiedle ją słyszy co o tym myśli :ico_olaboga:
a z ubrankami to głównie H&M, Next i Adams Kids... a w Polsce to z uwielbieniem buszuję w 5-10-15 :-D a akurat mają przeceny i obłowiłam sie w ekstra ubranka dla Vikuli na zime za naprawdę mała kasę (jak przelicze na funciaki) :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 sie 2007, 22:51

kasi.k, ja tez ubieram małą w NEXT fajne mają dresy, w ogóle bardzo dobre jakościowo te ciuszki, ale te ceny :ico_olaboga: zawsze jak jest nowa kolekcja to zostawiam tam ponad 1000zł :ico_puknij: chociaz ta jesienna nie za bardzo przypadła mi do gustu same brązy i szarości...


Obrazek
Obrazek a to moja Mami :*

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 sie 2007, 23:20

Dziewczyny, super dzieciaczki!!! sama radość!
Madziorka, Ty mnie nie szczuj, bo się spakuję i zapukam Wam do drzwi...a tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 sie 2007, 08:39

kasi.k babyboom u nas NEXTu niema, za to jest EXIT ale jak patrzalam na stronek internetowa to podobny styl maja, ja duzo ciuszek dostalam bo u nas w rodzince baby boom byl hihihi ( w doslownym tego slowa znaczeniu ) a kazda kobietka wiadomo - kupuje dla swojego dzieciaczka wiec ja mialam duzo do wyboru, ale tez dokupuje Julci tylko wole na przecenach bo ciuszki trafiaja u nas na przeceny po dwoch miesiacach :ico_szoking: i wlasnie ten EXIT lubie H&M ci to akurat maja fajne ceny wiec nawet ciuszki nie na przecenie sa z ok cena, i potem sa jeszcze inne marki ale nieznane w polsce, a nie, CUBUS tez jest w polsce,
a kasiku tez jak wpadlam do 5-10-15 to kupilam Julci pare ciuszkow tyle ze bylam niezadowolona z tkaniny w sumie takie sztywne troche te ciuszki, i spodenki takie zielone zapinane na pupci caly czas sie odpinaly :ico_olaboga: ale trzeba powiedziec ciuszki maja sliczne tylko czasem nieuzytkowe :ico_noniewiem:

ale wiecie co kobietki my to jestesmy prawdziwe kobietki szopoholiczki, a w dodatku jak mamy dzieciaczki.... :ico_olaboga: nasi mezowie maja przesra....e :-D

[ Dodano: 2007-08-18, 08:39 ]
magdzinka a no Magda mam na imie ana drugie HONORATA hihihihiih

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sie 2007, 09:39

No ja mieszkam w dziurze - next-u nie ma :ico_noniewiem: Ale obkupuję Małą w coccodrillo. Ceny mogłyby być niższe, ale mam pewność przynajmniej co do jakości. W 5-10-15 też kupuję - tutaj ze względu na cenę głównie :ico_oczko: A tak w ogóle to mój ślubny mówi, że te ciuszki wszystkie i moda dziecięca to pic na wodę, bo dla Jagi znaczenia nie ma czy ma sukienka za 10 czy za 100 zł kupiona. Byleby mama była i brzuszek pełen :-D
mamcia masz rację - biedni Ci nasi mężczyźni z tymi naszymi zakupowymi wariacjami :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 sie 2007, 10:48

eve.ok, no ten krokodilo cos tam to naprawde maja ceny troche ten-ten hihihi ale Jaga ma super laleczke hihiihhi Julcia wczoraj Baby Bratz sie bawila u znajomych i tylko za wlosy ja targala hahahaha :ico_brawa_01: mieliscie to widziec...biedna lalka....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2007, 10:56

zakupki to ja uwielbiam. :-D . moj leos prawie codziennie na shoppingu hihi :ico_brawa_01:
adas sie ze mnie smieje ze synus mamusi rosnie.. jak tak dalej pojdzie hihi
a mial z tata w pilke grac a nie z mama po sklepach sie wloczyc.. ale na razie coz...
za cyckiem podaza hihi
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

18 sie 2007, 11:14

dziewczyny bo w polsce jest tylko 1 NEXT od niedawna i to w Warszawie, ja mojej sprowadzam ciuszki z anglii kumpela tam siedzi i zawsze jej kaske podsyłam i ona mi kupuje.
5-10-15 lubię, wczoraj 1 raz w krokodylku byłam jeszcze lubie C&A i Topolino ale Topolino chyba tylko w niemczech jest ja mam tam ojca to zawsze Mai ciuszki śliczne przywozi, ma takie fajne body, które rosną razem z nią hihi.

Jedziemy dzis w nocy na wakacje także nas troszku nie będzie Mamcia w sprawie bloga odezwe się po powrocie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2007, 11:30

w nexcie sa super ubranka... ostatnio byly wyprzedaze i kupilam leosiowi slodkie sliczne rzeczy.. za polowe albo i mniej... uwielbiam takie okazje hihi

babe_boom zycze wspanialych wakacji... czekamy na nowe fotki po powrocie hihi

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 sie 2007, 11:59

babe boom udanego wypoczynku :ico_brawa_01: Wyszalej się kochana i siły zbierz...na starania :-)
mamcia to nie jest Jagi lalka. U znajomych byłyśmy. nawiasem mówiąc - ta lalka 350 zł kosztowała :ico_szoking: ma swoje łóżeczko, swój nocniczek, butelkę, ubranka...jejuś... :ico_szoking: Ale włosów nie miała :-D Zakupowe szaleństwa czyli dopiero przed nami :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość