Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 sie 2007, 15:10

Alinko bałam się ale poszło gładko, mała nie płakała i nawet była zadowolona choć zaskoczona że to nie tata ją trzyma i pewnie dlatego była taka cichutka :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 15:38

asiula26, jak czytalam o twoim mezu to jakbym o moim czytala :ico_zly: :ico_zly: moj mi jeszcze dzis powiedzial, ze "kura domowa" to teraz moja praca i nie powinnam kwekac, bo on pracuje!!!! no cholera jasna, tydzien przepracowal i przemeczony bidoczek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: przedtem od przyjazdu z UK w domu siedzial

Lusia dziekuje cioteczkom za buziaki i usiski :ico_oczko: i rozdaje wam usmieszki. no normalnie ona sie do wszystkich smieje :ico_brawa_01:

a wczoraj mielismy fatalna przygode. auto mi sie zepsulo w trasie jak mialam jeszcze 35 km do domu (z Luska i mama):ico_zly: :ico_zly: na szczescie zadzwonilam po brata a on w warsztacie mech teraz pracuje i w 15 min z mechanikiem przyjechal do nas i okazalo sie, ze dobrze, ze sie gruchot nie zapalil :ico_olaboga: :ico_olaboga: on ma dopiero 13 lat i juz taki grat :ico_olaboga: :ico_olaboga: . powiedzialam, ze nie bede dziecka narazac i przedalam go dzis rano za 1500 zl, a dalam za niego 5000 i jeszcze dolozylam do napraw :ico_olaboga: :ico_olaboga: , no coz strata pieniedzy to moja specjalnosc. teraz nam tylko wozek zostal.... ciesze sie tylko, ze Luska sie nie przytrula spalinami, bo istnialo takie zagrozenie...

Frydza milego wypoczynku!!!

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

18 sie 2007, 21:22

no nieźle macie z tymi męzami ;-)
mój na szczęście nigdy tak nie powiedział... i raczej nie powie (kura domowa itd.) bo wie ile ja pracuję/pracowałam i ile wyrzeczeń kosztowało mnie decyzja o dziecku...

Mój mały "klocek" waży już 6 kg!!
Ma 5 tygodni i wazy 6 kilosów...
fajnie sie śmieje i wydaje dzwięki różne...

oczywiście nadal czesto kolkuje i sie wydziera, ale ogólnie mniej...
skupia już sie na karuzelce czy duperelach przypiętych do wózka...

za to ja dzisiaj śmihgnęłam na zakupy (młody został u teściowej) kupiłam klapki (fajne) oraz spódnice i bluzke... do schudnięcia zostało mi ok 7kg wiec w większość rzeczy nie wchodze!!

Kupiłam rzeczy kompletnie NIE w moim stylu... jakieś "starpobabskie" ale dla takich słoni jak ja teraz NIC nie ma sensownego ;-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sie 2007, 02:54

hej dziewczyny
ja na szybko.. wlasnie wyszli kumple.. oczywiscie imprezowalismy-grillowalismy -smialismy itd hihi
nakarmilam wlasnie leosia i mam chwile przed snem. spac mi sie oczywiscie nie chce ale ide... bo moja godzina wybija hihi
jadzirka troche sie zrobila hihi chlopaki za czesto jej polewali sadzac ze jako studentka glowe ma spora ale przecenili jej mozliwosci hihi

wloski wreszcie dzis mi zafarbowala a adas w tym czasie zabral leosia na dluugi spacer.. ale wyladowal ostatecznie u kumpli i rozegrali partyjki fify :-D
chlopcy uwielbiaja leonka na maxa hihi i juz szykuja dla niego korki itd :ico_olaboga: i czekaja az pobiega z nimi za pilka hihi szaleni hihi

asiula wspoczuje.. gdyby adam tak sie opier... to wscieklabym sie na maxa hihi :ico_olaboga:
jasnie pani.. co to haslo kura domowa??? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
czasem faceci nie czaja :ico_puknij: ze oni popracuje ze ok 8godz dzienie 5 razy w tyg i luz.. a nasza robotka 24/dobe... :ico_olaboga:

karla no niezly twoj klocek.. leos w ub tyg skonczyl 5 tyg i wazyl 4460
ale rosnie w oczach... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciesze sie ze juz mu lepiej.. i gratuluje zakupow!!!

a ja jak ugotowalam leonkowi ta herbatke na brzuszek to dzis w ogole nie marudzil .. i zostala nienaruszona hihi
no coz.. ciesze sie bardzo.. hihi

zmykam juz
spokojnej nocki
buzka

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 sie 2007, 09:24

Witam

Wojna domowa trwa. Dziś rano wstał i zakomunikowqał że jedzie na giełdę, to że mała wyła wogóle go nie ruszyło. Ja rozumię że samochód trzeba kupić no ale bez przesady :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 sie 2007, 12:26

Karla pisze:mój na szczęście nigdy tak nie powiedział... i raczej nie powie (kura domowa itd.) bo wie ile ja pracuję/pracowałam i ile wyrzeczeń kosztowało mnie decyzja o dziecku...

dobrze, ze twoj zdaje sobie z tego sprawe... ja zawsze ciezko pracowalam i wiecej zarabialam, nawet teraz moje angielskie macierzynskie jest wieksze niz jego polska wyplata dlatego mnie tak wkurzylo to co powiedzial :ico_zly: :ico_zly: ale potem przeprosil....
madziorka hihi pisze:czasem faceci nie czaja ze oni popracuje ze ok 8godz dzienie 5 razy w tyg i luz.. a nasza robotka 24/dobe...

no wlasnie!!!

[ Dodano: 2007-08-19, 12:27 ]
asiula26, nie wiem co ci poradzic, chyba moge tylko :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 sie 2007, 14:47

Witam
Och dziewczyny macie sie z tymi facetami ale cos moj :ico_nienie: :ico_nienie: tez nie lepszy :-D czasami jak cos walnie to nie wiadomo9 co robic :ico_olaboga: a pozniej przeprasza ...narazie ok wiec nie zapeszam :ico_haha_01: :ico_haha_01:
My wczoraj pojechalismy do tesciowej no i zostalismy na noc ech trudno za bardzo nie chcialam ale coz zostalam :ico_oczko: nawet nie bylo zle .....a jutro ide sobie zapodac tipsy i stópki a co tam mezulek finansuje ....uwaga nie ze wspolnego konta :-D :-D troche go oskubie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sie 2007, 14:49

spity mlekiem na maxa hihi
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 sie 2007, 14:51

Madziorka moj tez tak wyglada po wypiciu mleczka i spocone wloski stojace kazdy w inna strone :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sie 2007, 15:26

echfaceci.. ja myślałam, ze tylko mój potrafi walnąć tekścik.. widzęze nie jest samotny .. niestety...
Madziorka fajne zdjątka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość