Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 sie 2007, 20:57

No mam Graco Autobaby II... Czekam na meza moze on cos wymysli, bo ja jestem za glupciata :)

[ Dodano: 2007-08-20, 20:59 ]
na instrukcji mam krok 5 i tam cos pisze ale mi nie wychodzi kur....

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 sie 2007, 21:05

Dominisiu, banalna sprawa. Wystarczy ze nacisniesz przycisk ten co jest pod tapicerka (jest taki otorek pod glownym zapiecien). Wsadz tam palucha i wymacaj metalowy przycisk i pociagnij delikatnie prawy badz lewy pas, potem dociagnij drugi i gotowe.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 sie 2007, 21:37

Dzieki Mamo Zuzi!! Jestem z siebie dumna bo sama do tego doszlam, ale dopiero po zdemontowaniu tapicerki :-D I ciesze sie jak dziecko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zalogowalam sie tylko po to zeby sie pochwalic! Nie wiedzialam ze taki fotelik moze mnie doprowadzic do szalu. A instrukcje przejzalam chyba ze sto razy i nic tam o tym nie ma, albo jestem slepa :) Dobrze ze postanowilam sie zastanowic nad kilkoma rzeczami teraz bo potem bym sie pewno stresowala w szpitalu.

[ Dodano: 2007-08-20, 21:39 ]
A wogole to dzisiaj jakos sie mi odwidzial ten wozek... Jako spacerowka spoko, ale razem z wkladem dla noworodka smiesznie wyglada... I zastanawiam sie czy Bobas sie tam nie udusi, po po rozlozeniu budki to tam w srodku niewiele miejsca jest... Chyba troszke za pono na takie przemyslenia :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 sie 2007, 21:53

No popatrz a mi sie wlasnie gleboka wersja bardziej podoba, bo spacerowke podobna dla zuzi mialam i jest dla mnie taka "normalna". Ja sie ciesze ze jest taka obudowana ze wszystkich stron bo u nas tutaj wieje strasznie jesienia a ja codzienne spacerki o poranku do przedszkola z Zuzia bede zaliczala wiec przynajmniej dzidzi cieplo bedzie. A poza tym zawsze mozesz wlozyc ten wklad normalnie, na rozlozona spacerowe, bez przekladania budki i tez bedzie ok, no i wtedy dzidzia ma duuuzo przestrzeni i nie jest taka obudowana.
Poza tym chce kupic uzywany wozek na Blockecie, taki tradycyjny , lekko bujany, zeby miec go na balkonie bo ja zamierzam hartowac dzidzie tak jak zuzie kiedys: tj. kazda drzemka w dzien na balkonie lub spacerze a w domu, w lozeczku tylko w nocy i gdy bedzie ponizej minus 5 stopni :ico_brawa_01: Mieszkam jednak w domu bez windy, bede sama calymi dniami i nie usmiecha mi sie wnosic wozio za kazdym razem do gory tym bardziej ze dom dysponuje pomieszczeniem zamykanym specjalnie na wozki na parterze.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 sie 2007, 23:48

mamo Zuzi Ty to jednak jestes madra kobieta :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: W sumie to co napisalas ma sens, ja wogole nie myslalam o tej norweskiej jesieni i zimie, a rzeczywiscie wtedy moze sie ten moj obudowany wozeczek sprawdzic.

Ja tez mam zamiar hartowac dzidzie, opiekowalam sie tutaj na poczatku mojego pobytu dwuletnia dziewczynka i jak zostalam z nia pierwszy raz na dluzej sama, to popludniu polozylam ja spac w lozeczku bo bylo zimno, deszczowo, po prostu typowo po norwesku i jak jej mamcia sie o tym dowiedziala to byla bardzo niezadowolona. Zreszta gdziekolwiek by sie nie ruszyc, nawet przy przedszkolach widac ze Dzieciaki spia na zewnatrz, obojetnie jaka pogoda... Ja na szczescie mieszkam w domku wiec nie bede musiala dzwigac mojego wozka, tylko kilka schodkow.

Nie umiem zasnac, znowu mnie plecy bola jak nie wiem...

[ Dodano: 2007-08-20, 23:51 ]
i z tego co widze to chyba suwaczek cos mi nawala...

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 sie 2007, 07:01

dziewczynki ja już na nogach, dzisiaj czuje sie już dobrze :ico_brawa_01:
mężuś pojechał do sklepu po świeży chlebek i masełko, bo nie chce jeszcze jeść wszystkiego żeby mi nie zaszkodziło, więc lekką dietkę sobie dziś zrobie...
może na obiadek pomidorowa z ryżem? no to się jeszcze zobaczy :ico_oczko:

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

21 sie 2007, 08:23

Hej dziewczyny, pojawiam sie rzadko bo mały nie daje mi siedzieć, wciska mi łapki pod bioderko no i muszę wtedy sie położyć. Ale za to mam mamusie, dzisiaj zrobi mi bigosik :-D pycha, narobili mi smaku mama z mężusiem bo oni jedli w kielcach a mnie nie przywieźli :ico_placzek: .
Dzisiaj jade na kontrole do mojej pani gin. ciekawa jestem co powie.
Eve ja w szpitalu miałam biegunkę, no i wcześniej też miałam grypę jelitową i jedyne co mi dawali to nifuroksazyd, działa rewelacyjnie i nie szkodzi bąblowi.
Za to u mnie znowu wysypka, tym razem na piersiach, wściekne się dopiero w szpitalu miałam cały brzuch zsypany, posmarowałam maścią ale i tak swędzi, podobno to od wątroby. zmykam leżeć bo mały się denerwuje :-D Pozdrawiam

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 sie 2007, 09:17

Hej, ja juz po spacerku "do przedszkola", cale szczescie ze pogoda nawet w miare jest.
Dominisia wiesz, ja na studiach opiekowalam sie takim malenstwem w dunskiej rodzinie (zaczelam jak mala miala 3 miesiace a skonczylam jak prawie dwa latka). Oni mieszkali tymczasowo w Polsce i powiem Ci ze ja tez sie od tej Dunki wiele nauczylam, z tym hartowaniem tez. Czasem bylam w szoku i nawymyslalam jej w myslach bo az "za" na luzie podchodzila do wszystkiego ale ... dzieci nie chorowalay, a przeciez starszy chlopczyk chodzil do przedszkola i wiele razy juz mial katar ale nigdy nie bylo to nic wiecej a dla nich katar to nie choroba wiec spoko :ico_oczko: Zuzia tez od malutka spala na dworze. Mowiac szczerze nie pamietam zeby spala w dzien w lozeczku, zawsze wozek i na balkon. Fakt ze mialam balkon zabudowany wiec jak bylo duo na minusie to po prostu przymykalam okna... Spala super, ja nie mialam moralniaka ze te obowiazkowe 2 godzinki na dworzu z nia nie spedzam, bo ona wystarczajaco dotleniona byla.

Zaraz jem sniadanko, juz drugie i nie wiem co robic. To prasowanie od wczoraj czeka ale ja nienawidze prasowac w dzien, chyba jednakwezme sie za cos innego. :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sie 2007, 10:28

ewasiek, ja też idę dziś na wizytkę. I na usg. Umówiłam się z mężem juz na miejscu,żeby dużo nie musiał się zwalniac z pracy. Bo jak on jest ze mną to dzidzia pokazuje, co ma :-D Ostatnio byłam sama i nie pokazała.

[ Dodano: 2007-08-21, 10:29 ]
Dziś nasza rocznica ślubu!

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

21 sie 2007, 10:30

Kocurka, ja ostatnie usg miałam robione w szpitalu wiec mężuś nie widział ekranu, ale za to mam zdjęcie małego i tego co ma między nóżkami :) prawdziwy facecik :)

[ Dodano: 2007-08-21, 10:34 ]
Gratulacje z okazji rocznicy, ja mam rocznicę ślubu w niedziele :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość