Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 09:51

asiam_26 pisze:[ Dodano: 2007-08-21, 09:26 ]
EvaW czym Ty robisz takie piękne obrazki ze zdjęciami w corelu?


witaj Asiu
dokladnie ten program nazywa sie Corel Paint Shop Pro X pl

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 sie 2007, 09:54

czy wasze dzieciaczki tez tak krzycza??? Julcia potwornie krzyczy, ale mnie to strasznie juz denerwuje, jak sie czlowiek z nia nie bawi czy idzie z pokoju no krzyk ale taki piskliwy! no mam juz tego dosc, niewiem jak jej tego oduczyc przeciez niemoge z nia wiecznie siedziedz!!! :ico_zly: a jak jej sie cos nie udaje to tez krzyk....wysypia sie kobita dzis spala od 20 do 8 czyli 12 godzin :ico_szoking: bez pobudki, a dalej krzyczy jak jej sie cos nieudaje, teraz np wydziera sie strasznie a jest dopiero 10 -obudzona jest 2 godzinki, no nie wiem co mam robic, jak jej sie niepodoba to krzyczy.... :ico_placzek: i to od paru ostatnich dni tak zaczela, bo wczesniej krzyczala ale tak dla zabawy bo przez smiech i nie duzo,a teraz co chwile, normalnie idzie jajko zniesc na twardo :ico_placzek: :ico_olaboga:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 sie 2007, 09:58

Karolas :ico_brawa_01: Ale ślicznie ta Amelka raczkuje... taki mały raczek ... :-D i bob budowniczy zarazem !

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 09:59

Mamciu to znowu moj Dominis uwielbia piszczec
ale tylko w czasie zabawy
a jak czego chce to zaczyna glosno plakac

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 sie 2007, 10:03

Eva_1977, no tylko ja wlasnie niewiem jak ja oduczyc tego krzyku jak ona jest zla, lub z nia nie jestem...przeciez niemoge z nia siedziec caly dzien i przytulac zeby sie czula ok, mam tez inne zajecia, sprzatanie, i tak poswiecam jej naprawde duzo uwagi....

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 10:07

bardzo dobrze ciebie rozumiem
wczoraj np. bylam sama i musialam co nieco porobic w domciu
a moj Młody nie dal mi odejsc od siebie nawet na krok
i wszedzie go bralam ze sobą i w bujaczku siedział i sie patrzyl
urwis z niego jest niesamowity

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

21 sie 2007, 10:10

Dziewczyny dzięki za komplement MamciaKochana, to zdjęcie praktyczniej samej twarzy i dekoldu reszta jest tragiczna.

Mirelka tez piszczy tylko podczas zabawy jak jest zła albo śpiąca to marudzi a jak za długo zwlekam by ja położyć do łóżeczka to zaczyny płakać.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 sie 2007, 10:31

mamcia wiesz co Amelka tez krzyczy jak sie wkurza ze juz nikt nie chce sie nia zając hi hi no ale ja tez musze obiad ugotowac nie moge wciaz z nia sie bawic to ją do fotelika wkładam i zanosze sobie do kuchni a jej to nie odpowiada to jest krzyk, no i wtedy musze ja wyjąc i leci do pokoju kurcze ;)
lutowki wiecie co Amelka normalnie mnie zaskakuje co minutę hahaha, nauczyla sie wlasnie z pozycji raczkujacej usiąśc sobie na pupie :)-zdolniacha faktycznie z niej no rozumiecie ze musze ją pochwalic w takim przypadku, oczywiscie udało jej sie to dopiero raz zrobic bo nieraz jeszcze są przewrotki ale jest niezła :).
malgosiu oczywiscie jak tylko bedziesz mogla to powkejaj tez filmiki z Wojtusiem juz sie nie moge doczekac :).
Ale fajnie ze teraz mozemy sobie podglądać nasze dzieciaczki co wyczyniają badzo mi sie to spodobało hahahhaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 sie 2007, 10:32

Mammcia a propos samodzielnego obcinania to ja tez mam to za sobą tylko u mnie było odwrotnie: obcięłam grzywkę popowrocie od fryzjerki,która stwierdziła że się nie da... Tak wtedy wyglądałam
Obrazek

Karolas kapitalne te filmilki - oglądałysmy z Zuzią i byłyśmy zachwycone

Iza ale ładne zdjęcie mamy z córcią!
Eva zciągnęłam sobie demówkę tego corela i kombinuję

Mamcia będzie z Julci mała złośnica !
Ostatnio zmieniony 21 sie 2007, 10:47 przez qunick, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 sie 2007, 10:42

karolas, piekne te filmiki, znaczy Amelka jest zdolna dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

Iza@, faktycznie patrze na to zdjecie i w ogole nie widac ze jakas gruba jestes i bardzo ladnie wyszlas

MamciaKochana, moj PaTRYK TAK WLASNIE CZORAJ MIAL, BOJE SIE ZE TO POCZATEK TEGO SAMEGO,JA TEZ NIE MOGE Z NIM PRZECIEZ SIEDZIEC CALY DZIEN jak on by najlepiej chcial

Dziewczynyjak dzieciaczki leza w spacerowce na plasko to zapinacie je w pasy tez?
Albo jak troche wyzej maja?A moze juz wszystkie dzieci tutaj siedza prawie normalnie,jak tam u was jest na spacerkach?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość