Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 13:05

[center]Obrazek
[/center]
[center]zeby cie pocieszyc i wyciagnac z dolka :-D

[size=200]Poprzez łąki, dolinami,
biegnie kangur z życzeniami.
Spieszy się, by być na czas,
wie, że imieniny masz![/size]
[/center]

[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 sie 2007, 13:26

asiula nie doluj sie.. :ico_nienie: :ico_nienie: masz sliczna zdrowa emilke... i nas .. szalone mamuski na tt.. :-D :-D co umila ci czas.... :ico_oczko: :ico_oczko:
najlepsze zyczonka imieninowe... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zawsze usmiechnietej buzi !!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-21, 13:28 ]
a my juz po wizycie z pracy... jest po drugiej stronie ulicy wiec daleko nie mielismy hihi

a teraz sniadanko i karmienie a potem ruszamy na podboj sklepow hihi
pogoda do bani... ale nie leje na szczescie tylko mzy od rana bleeee
ciemno.. szaro.. buro.. tylko spac caly dzien hihi
ale nie damy sie..
trzeba sobie humorki poprawic hihi
a gdzie mamuski sie podziwacie????
pewnie w polsce swieci piekne sloneczko, ktorego wam zazdroszcze :ico_wstydzioch: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 sie 2007, 13:53

Dzien dobry!
:-) Nono.. widze ze pustawo tu.. Mamuski korzystaja z ostatnich dni wakacji. Ja mam dzis ochote pichcicsmakołyki, wiec pol dnia ede siedziala w garach - poki upał nie minie.. U nas 35 stopni :ico_noniewiem:
Pojechalismy o 11 do centrum z KRzysiami, tatus bawił Malucha,a ja smigałam po sklepach. Kupiłam sobie juz bardziej jesienne baletriny w moim ukochanym H&Mie i od razu mam lepszy nastroj! :-D hihi.. Krzys walczył ze mna cały ranek, burzył sie i denerwował ze mam 20 par butow i jeszcze mi mało.. Ale no co -on wydaje na ryby za kazdym razem minimum 50 zł - czyli cotydzien.. A ja - raz na dwa miesiace kupie sobie butki! hihi.. W tym tygodniu Mezulek ma na druga zmiane i ja kapie Malego!!! SAMA! hihi.. Wczoraj troche było walki, Krzys popiskiwał - niezbyt mu paowała matczyna chuda reka pod nonono :-D I taki marudnis mu sie włączył.. No ale miejmy nadzieje, ze polubi pluskanie z matka! :ico_haha_01:
Ide piec chlebek kukurydziany, robie poledwiczki w sosie kurkowym i w ogole mam ochote cudowac kulinarnie! :ico_haha_01:
MAdziorka- co do zakupkow- hihi - ja chodze rzadziej, ale jak kupuje- to ilosci hurtowe.
Dla mnie najprzyjemniejsza rzecza na swiecie, jest rozpieszczanie tego mojego Bąka!
Madziu - widze ze ten corel to tiktakowa choroba! hihi Ale idzie Ci - niezle! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Aciu - super zdjecia! Ja tez juz posmakowałam wypoczynkui wyjazdowz Bąblem - i było super! Ale rzeczywiscie- podroz najgorsza! Mimo postojów - nie bylo komfortowo! Ja ieszkam nad morzem, ale jakos rzadko z Miskiem tam bywamy..Moze teraz w weekend.. :-D
ASIULKO!!! Nie dołuj sie! Ja widze ze Ty masz jakies smutne dni ostatnio!!! Wezcie Malutka gdzies zapakujcie i na chwile, na pare godzin, pojedzcie gdzies do pieknego parku, nad jeziorko albo cos.. Wypocznij!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! No i - radosci z pieknego macierzynstwa!!!

Sluchajcie- a jak sie sprawuja te wasze wozeczki? Jestescie zaodowolone z zakupow!? Bo ja teraz jak kupiłam x-landera to mogłabym kilometrowe wycieczki planowac.. Jest suuuper!!! :-D
Bąbel sie cos bulwersuje i mruczy groznie na kubusia puchatka z ochraniacza na łozeczko. Łypie na niego podmarszczonym wzrokiem i chyba sie na mnie zali. Ide robic mu papu, bo sie obrazi na amen i jeszcze mnie kupskiem zastrzeli hihi :-D potem przypełzam :***

[ Dodano: 2007-08-21, 15:09 ]
Halo halo - przywołuje was do porzadku - gdzie ploteczki? Gdzie kawki i jakies nmowinki?
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: moj chlebek kukurydziany dochodzi, Małypadł z tego upału, zaraz biore sie za sprzatanie..
Czekam na was
Buziaki

A to moj smieszek usmieszek hihi
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sie 2007, 15:09

Witam :))
Asiulka jejciu tak mi Cię zal dziewczyno! Nie dfiłuj się, masz Emilkę ona czuje wszystko :ico_placzek: mężowi przejdzie, to są duze dzieci... będzie żałował za swoje zachowanie, zobaczysz będzie kolorowo Njaserdecszniejsze imieninowe życzenia, kochana :ico_buziaczki_big: uśmiechów zycze i dobrego nastroiju :-D

Juli śniam dzisiaj ze przyjechałaś do mnie ze swoją szalona paczką hehe i zrobiliście z mojego mieszkania wesoły szalony domek :-D :-D :-D za duzo Twoich postów czytam :-D
hmm po raz kolejny rozmarzyłam się o soptkaniu na zywo z wami... No właśnie, Kamilko jak tam spotkanko z Lucy?? czekamy na relacje i zdjęcia :-)

Beatko fajne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje udanego urlopu. Nareszcie wklejasz zdjęcia ze sobą, bo przedtem jakoś cienko było :ico_oczko: Mój K. podobno jak mąż Karli nie zgadza się na wyjazd nad morze mówi , ze młoda jeszcze za młoda na plażowanie :ico_zly:

lecę, bo nie chce zasnąć ta moja młoda ech

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 sie 2007, 15:23

hieheiehehe
To Cie fantazja poniosła Alineczko :D hihi... Ale fajowo by było spotkac sie.. moze na przyszły czerwiec zrobimy wspolnie wszystkie pierwsze urodzinki!? I wszystkie sie pozjezdzamy. Bo my to niby obce, ale tak naprawde to bliskie bliziutenkie :D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sie 2007, 15:29

Magda fajne prace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tubki ściągałaś z netu? Fajne sa te disneyowskie, dasz mi namiary?

Madziorka współczuję paskudnej pogody..

Ja dzisiaj kupiłam taki fajne komplecik dla małej akurat na upalne dni :-) i czadową czapeczkę (apropos nakryć głowy, Kamilko fajna wandamka u Tomcia :-D ) As sobie.. o matko tak jak Juli nie umiem się powstzrymać!!! 2 pary rybaczków, 2 pary krótkich spodenek, spódnica króciutka (albo amksi pas hehe) 2 koszulki , biustonosz i 8 par majtek :-D :-D :-D pogięło mnie i tyle...

[ Dodano: 2007-08-21, 15:30 ]
Nie wiem skąd mi się tak przyśniło Juli hahahah

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sie 2007, 15:48

Juli ja jak zwykle jestem ZA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Na spotkanie z Lucy jeszcze czekam. Na razie smsowałyśmy i mam nadzieję, że uda nam się zobaczyć choć przez chwilę.

Asiulka wszystkiego najlepszego kochana. Trzymamy kciuki za poprawę nastroju. Uśmiechnij sie, jutro nadejdzie lepszy dzień.

Jaśnie Pani a ten kangur to jakiś taki.... :ico_noniewiem: niepodobny do siebie :-D
A ta twoja pannica to już od małego towarzyska, no proszę hehe.

Madzia super super. Ja muszę usiąść i poczytac wreszcie ta instrukcję do corela ale nie mam kiedy.

Acia świetne zdjęcia. A czemu ja inaczej sobie ciebie wyobrażałam??? Sama nie wiem.

Asiulka Emilka słodziutka.

Madziorka ty szalona zakupoholiczko. Ja nie wiem co tak mozna codziennie kupować. Jestem pod wrażeniem hihi.

Juli cieszę się, ze zabalowałaś i się wyskakałaś na tym weselisku. No i fajna podróż z dredową koleżanką hehe. Krzysio super.

Ach Karla jesze o twoim smyku sobie przypomniałam. No faktycznie fajny mężczyzna z niego :ico_oczko: .

Słuchajcie ja znowu o tych kupach. Tomek już cztery dni nie zrobił kupala :ico_szoking:
Wiem, że to swidczy o rozwiniętym układzie trwiennym i dobrym pokarmie, ale mimo wszystko zastanawiam sie czy to nie za długo???

A teraz powiem wam jaki z niego jest skubaniec mały. Pisałam juz jak bardzo nienawidzi leżeć na brzuszku....
No to mądrala dziś się tak spiął, ze odwrócił się na bok :ico_szoking: i tak sobie leżał. Gdyby nie ręka z tyłu to obróciłby sie normalnie na plecy. Jak mu ją podniosłam do góry to od razu sytuację wykorzystał. Czyli mój leniuszek zamiast ćwiczyć karczycho jak na jego wiek przystało, on woli od tyłu sie uczyć. Aż fotkę pstryknęłam, bo byłam w szoku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sie 2007, 15:58

Kamilko dziecko karmione cycem ma prawo przez tydzien nie zrobic kupy, takze spokojna głowa.
Tomciu fajny łobuz :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sie 2007, 16:17

SIEMANKO wrocilam :-D bylo super pogoda dopisala ,wypoczelismy niunia zadowolona i o to chodzilo :-D w wolnym czasie wkleje fotki,Dziewczyny wszystkie foteczki bobaskow sliczny poprostu och ach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobra zmykam bo wredna tesciowa ma przyjsc :ico_zly: :ico_zly: a po gow... mi ja tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sie 2007, 16:25

Alineczq pisze:Kamilko dziecko karmione cycem ma prawo przez tydzien nie zrobic kupy, takze spokojna głowa.


No niby tak, ale wiesz jak to dziwnie tak w majtki zglądać a tam nic, nic, nic...

Frydza wyluzuj, na teściowe lekarstwa nie ma, taki nasz los.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości