Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sie 2007, 16:44

KAMILKA jest lekarstwo trucizna hi hi

[ Dodano: 2007-08-21, 17:53 ]
FOTKI Z WYPOCZYNKU na WSi Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek I TO CO WIKI podobalo sie najbardziej :-D Obrazek

[ Dodano: 2007-08-21, 20:44 ]
Obrazek FOTKA MOJEGO CHRZESNIKA HI HI :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 21:58

kamilko ale cie maly przechytrzyl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: luska tez umie juz na boczek, ale z pleckow. a glowki jeszcze za wysoko nie podnosi jak na brzusiu lezy :ico_noniewiem:

frydza
extra krowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przypomnialo mi sie ze moja tesciowa zawsze mnie pyta czemu jak luska kichnie to mowie "na zdrowie krowie" :-D :-D

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

21 sie 2007, 22:01

Cześć dziewczyny mały ogląda film z tatusiem więc mam chwilkę.
Rzadko teraz mam czas na komputer, korzystamy z lata ile wlezie i całe dnie przesiadujemy na dworze.Muszę walczyć z teściem o wózek, bo jak tylko wychodzę z małym przed dom to go porywa i trzęsie na wszystkie strony. :ico_nienie:
Franek nauczył się piszczeć jak coś mu nie pasuje :ico_olaboga: i terroryzuje wszystkich. Na szczęście kolki przeszły mu już dawno.

A propos wózka to okazało się że niezbyt fajny, trochę za ciężki i źle się nim steruje. No trudno jakoś przeżyję.

Śliczne te wasze dzieciaczki, tak ślicznie się śmieją :ico_brawa_01: Nasz Franek jest oszczędny w uśmiechach niestety.

Trzymajcie się ciepło bo nie wiem kiedy znowu będę miała chwilkę :516:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sie 2007, 22:08

Jasnie Pani :) pisze:...moja tesciowa zawsze mnie pyta czemu jak luska kichnie to mowie "na zdrowie krowie" :-D :-D


Haha Dominika ja mówię: na zdrówko krówko hihi...

Ale miałam kiedyś taką szefową co mówiła: Na zdrowie starej krowie co chodzi po rowie... wieśniara była że hej.

Leatka miło cię widzieć... słyszeć... czytać znaczy :-D

Frydza córa rośnie jak na drożdżach. I fajnego masz chrześniaka :-D :-D

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

21 sie 2007, 22:47

udało mi sie dziś sprzedać młodego do mojej mamy...
zrobiłam zakupy ubraniowe znów= dla niego i dla mnie oczywiście ;-)

ech, najbardziej ubolewam, ze ja tu nie mam żadnych znajomych...
Moja praca i ciągłe wyjazdy i zmiany miejsca zamieszkania zaowocowały ze nie mam do kogo gęby otworzyć i chyba dlatego dołuję :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 22:54

-indigo- pisze:Na zdrowie starej krowie co chodzi po rowie...

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no powalila mnie tkstem, tak teraz do Luski bede mowic, w koncu ona ma wiejskie imie to do czgos zobowiazuje :-D :-D :-D swoja droga to jak dorosnie to mi sie na bank oberwie za to, ze Luśka na nia mowie :-D :-D
Karla, a gdzie teraz mieszkasz? a mamusie to sie przydaja, ojjjjjj, przydaja :-D :-D . pochwal sie co nowego zakupilas

[ Dodano: 2007-08-21, 22:56 ]
Karla, i zapodaj sobie suwaczek do profilu bo sie caly czas zastanawiam ile twoj ma juz miesiecy i jak ma na imie i musze do pierwszego postu na topiku wracac, zeby sobie przypominac :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 sie 2007, 00:20

hej szalone mamuski hihi

kamilko ale spryciarz z tomeczka.. super foteczka hihi

frydza
wypoczynek na wsi udany co?? mala zadowolona i wpatrzona w krowki hihi


leatka wpadaj czesciej!!!

karla jasnie pani ma racje.. wstawiaj suwaczek hihi

karla i alinka gratuluje zakupkow...

a ja dzis poszalalam na maxa hihi
wyszlismy o 14 a powrot o 20 hihi w tym godzinka drogi hih a reszta godzin w jednym sklepie spedzona.. boze jak ta to uwielbiam hihi
upolowalam dla leoska 3body i 2 pary spioszkow
w ogole nabralysmy z jadziorka pelno ciuchow.. bo tyle nam sie spodobalo glownie jeansy.. normalnie z 15 par nmierzylysmy.. do tego w ciul innych hihi
oczywiscie ostatecznzie droga selekcji zakupilam spodnie jeansowe i kurtke jeansowa. hihi strasznie sie ciesze bo na cos takiego czekalam hihi
no ale w przymierzaalni spedzilysmy 1,5 godziny. najpierw jadziorka biegala i pozowala a ja karmilam leonka hihi hihi smiechawa na maxa hihi a maly spokojnie jadl.. po czym zasnal i tak prawie caly czas spal hih a my ogladalysmy co sie dalo..
oczywiscie kaski nam braklo.. ja na koncie pustka i mam tylko karte nieplatnicza.. wiec dzwonilam po kolege (przyszlego szwagra hihi) i przyjechal hihi bo adas jeszzce byl w pracy.. hihi
po powrocie szybko kapiel leonka potem cycek.. obiad :ico_wstydzioch: troszke marudzenia i maluszek juz spi.. hihi

zaraz wkleje kilka fotek .. pstrykalysmy dzis przed wyjsciem hihi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 sie 2007, 02:55

WITAJCIE!!! Niecałe 2 godziny temu wróciliśmy od teściów. Przed wyjazdem nie udało mi się zalogować na TT, więc nie mogłam się z Wami pożegnać. Kilka dni na Podkarpaciu minęło fajnie -wypoczęliśmy trochę, choć podróż do teściów wspominam jak horror. Było przeokrutnie gorąco, w samochodzie klimy brak, ja w drodze ze 2 razy ryczałam, że Helence jest źle i niemal kazałam Krzysiowi zawracać :ico_puknij: Nasza niunia zniosła jednak podróż bardzo dobrze, przespała prawie całą drogę - budziła się tylko na amciu. No i super zaklimatyzowała się w nowym otoczeniu - rytm dobowy nie został zakłócony i Helenka z zaciekawieniem rozglądała się wokół i szczerzyła dziąsła do dziadków :-D Powrót zaplanowaliśmy na godziny nocne żeby uniknąć upału i była bardziej znośna :-) Oki, zmykam bo Helenka chce amciu, może uda mi się dziś Was poczytać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 sie 2007, 08:41

witamy z ranka

Nagadałam wczoraj na tego kupala... i proszę z wieczorka sie pojawił hehe. Pielucha aż pękała w szwach :-D

No i muszę odetchnąć z ulgą,bo wczoraj wróciło moje dziecko. Normalnie kapielka i sam w łóżeczku zasypiał jak zwykle bez marudzenia :ico_brawa_01: . No i teraz czekam co to będzie dzisiaj? Czy już zostanie tak jak mama lubi, czy znów jakaś jazda.

Aniu witamy w domu :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

22 sie 2007, 09:59

JA NIE WIEM JAK SIE SUWAK WSTAWIA


Bulwa ma 6 tygodni, 6 kilo i na imię Jacek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości