Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 sie 2007, 22:30

dziewczyny dzieki kochane!!!
Jasnie pani jest nas dwóch: ja i mój brzuch :ico_brawa_01: powiem Ci ze brzuszek mi zszedł szybko, ale nie całkiem, jeszcze troche seksu i bede Doda :ico_oczko: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: kochana ja byłam laska ale chyba w podstawówce :ico_oczko:
Ps nie wiedziałam ze jestes z Kaśka nimfomanki hiihiihihih
Sandrusia nie wiem do kogo mały podobny :-)
Fela nie tłumacz sie ze Paweł film zapuścił :ico_puknij: figle Ci w głowie :ico_szoking:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 22:31

Jasnie Pani :), :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale żeś zapodała z tymi rybkami :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_oczko: niezła jesteś, kubie to się marzy taka babka, na rybach się zna i seksić sie lubi :ico_haha_01:
Jasnie Pani :) pisze:ja wlasnie chce byc kelnerka

a rób se co chcesz tylko nie wyjeżdzaj...zycie straci dla mnie smak :ico_placzek: :-D
no i co cie tak wzięło na sexy? czy ty masz tak od zawsze? :ico_szoking:
fela, no juz ci ekspert od rybek doradził, kuba mi coś jeszcze bredził o azotanach i brudnym żwirku, jak go masz oczywiście :ico_oczko: dzisiaj zapomniała babci smoczka zostawić i lenka z bólem zasnęła, a teraz w ogóle jej nie dałam i też śpi, ale bardzo zmęczona była, więc zobaczymy jutro :ico_oczko:
Konrado bardzo wczęsnie chodzi spać, Lenka niestety nie :ico_noniewiem:
martuchafrost, łał, ale laska z ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: zdjęcia super, a wózek w sam raz na lans po moim mieście, wpadnij koniecznie!!!! :-D kolorki też fajne, tylko...ta cena, moja skarpeta nadal to przeżywa :ico_haha_01:
Sandra bardzo sie ciesze, ze czujesz sie juz lepiej :ico_oczko: ale nadal czekamy na wynik testu :ico_oczko:

ja spadam spac, bo jutro mam byc na 9 w tym przedszkolu, więc musze lenke po 7 obudzić i przetransportowac ją do babci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 22:49

kaasiaa79 pisze:kubie to się marzy taka babka, na rybach się zna i seksić sie lubi

to sie wymieniamy, bo moj ospaly :-D :-D

kaasiaa79 pisze:zycie straci dla mnie smak

sie nie dziwie :-D :-D

kaasiaa79 pisze:kuba mi coś jeszcze bredził o azotanach i brudnym żwirku, jak go masz oczywiście

acha!! co dwie glowy to nie jedna!! jak masz bialy zwirek to wymien na czarny, a azotany to z kupek :-D tylko taki specjalny plyn pomaga, ale nie wiem jak sie w UK nazywa i czy go wogole tam maja

kaasiaa79 pisze:no i co cie tak wzięło na sexy? czy ty masz tak od zawsze?

jo zawsze diobel do tych spraw, ale zeby od razu od nimfomanek wyzywali :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :-D :-D

Marta dla mnie juz jestes Elektroda :-D :-D a nimfomanka to z Kaski jest, a ja tylko jej kroku probuje dotrzymac :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-21, 22:50 ]
milej pracy kasiula i buziale dla Lenoslawy z Krainy Pralek :-D (nie moze mi z glowy ta fotka z pralka wyjsc :-D )

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 22:53

Jasnie Pani :) pisze:a ja tylko jej kroku probuje dotrzymac

proszę zostawić mój krok w spokoju :ico_nerwusek: :ico_haha_01:
ty to naprawde znasz sie na tych rybkach :ico_sorki:
Jasnie Pani :) pisze:buziale dla Lenoslawy z Krainy Pralek

musisz Luśce zrobić jak podrośnie albo teraz ją wrzuć, ale bez wstępnego :ico_haha_01:
jak można mieć taką chcice na sex? :ico_olaboga: to jest dla mnie niepojęte :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 sie 2007, 22:58

Jasnie Pani :) pisze:buziale dla Lenoslawy z Krainy Pralek :-D (nie moze mi z glowy ta fotka z pralka wyjsc :-D )

hi hi pamietam ta fotke :ico_brawa_01: faktycznie byla urocza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 22:59

kaasiaa79 pisze:ty to naprawde znasz sie na tych rybkach

bo ja stary rybak jestem :-D :-D :-D

kaasiaa79 pisze:musisz Luśce zrobić jak podrośnie albo teraz ją wrzuć, ale bez wstępnego

za mala jeszcze... nie mam programu na pol zaladowania pralki nad czym ubolewam :-D :-D

kaasiaa79 pisze:ak można mieć taką chcice na sex?

we wszystkim taka oszczedna... bo ci pajeczyną zarosnie :-D :-D :-D

AAAAAAAA!!!!!!! zrobilam dzis fotki mezowi i Lusce, ale ne wrzuce, bo mnie zmoderuja, bo Luska tam na golasa jest (stary zreszta tez, wiec tak z zazdrosi nie wrzuce, bo mi znowu trzy strony o jego nonono bedziecie truc :-D :-D )

[ Dodano: 2007-08-21, 23:00 ]
SANDRUSIA)), nie czaruj tylko spowiadaj sie z wyniku testu!!! :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-21, 23:09 ]
to nie do podbicia tylko do posmiania
http://www.allegro.pl/item224207480_myd ... d_ss_.html

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 23:10

Jasnie Pani :) pisze:znowu trzy strony o jego nonono bedziecie truc

to fakt :-D wyślij nam na pw...albo chociaz mi :-D
Jasnie Pani :) pisze:bo ci pajeczyną zarosnie

wstyd się przyznać, ale pajęczyna już jest, na kuby członka można spokojnie wołać "pająk chwat wszystkich brat" :ico_haha_01:
SANDRUSIA)), no własnie, spowiadaj się!!!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-21, 23:12 ]
Jasnie Pani :), czego ty szukasz na alegro? :ico_smiechbig: ja tego na pewno nie kupie :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 21 sie 2007, 23:16 przez kaasiaa79, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 23:14

kaasiaa79 pisze:wyślij nam na pw...albo chociaz mi

no i kto tu cos o nimfomanii mowil? a meza wlasnego od pajakow wyzywa :-D :-D :-D
patrz jaki pajak :ico_szoking: :ico_szoking:
http://www.allegro.pl/item223985652_smi ... x_x_l.html

[ Dodano: 2007-08-21, 23:15 ]
kaasiaa79 pisze:Jasnie Pani :), czego ty szukasz na alegro? ja tego na pewno nie kupie

szukalam ciuchow a potem to czego popadnie :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 23:17

no nie wierze w te gacie :ico_szoking: :-D :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-21, 23:19 ]
ja spadam spać, bo jutro musze sie zwlec o 6:30 :ico_szoking:
dobrej nocki Jasnie Pani :), buziaki, karaluchy pod poduchy...woły w oczodoły :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sie 2007, 23:20

tam byly jeszcze cycki antystresowe i np. kopiacy dlugopis, ale czemu w osobliwosciach wystawili smycz dla psa? sprawdzilam i nie bylo w niej nic nadzwyczajnego....

[ Dodano: 2007-08-21, 23:21 ]
a tarantule pod koszule :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość