astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

22 sie 2007, 13:45

To moj chce aby sie go pytala zawsze tylko czasem mnie nie slucha i na drugi dzien sie pyta o to, a mnie wtedy trafia na dodatek sie ze mna wykluca ze ja mu nic nie mowilam :ico_zly: wh ci faceci dobrze ze moj pracuje po 8-10 godzin bo naprawde nasze zycie by sie opieralo na klotni.

madziorka gratki z okazji 6 tygodni :ico_tort:

Alinko czy twoj maz pracuje za granica bo tak wywnioskowalam z tego co piszesz?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sie 2007, 14:01

zien dobry!
Madziorka- widze ze Ty tez przepadasz za Kubusiem Puchatkiem hihi :-D :ico_brawa_01: ja tomam bzika.. Ale Krzys na mnie pokrzykuje i pochrzakuje, ze co za duzo to niezdrowo..
A w ogole- to co Twoj Adas mowi na te Twoje zakupki!? Bomoj KRzys to by mnie z wałkiem juz dawno ganiał na jego miejscu :D
Chociaz... co do butow i torebek to sie chyba juz przyzwyczaił.. I po burzliwych negocjacjach, zazwyczaj ustepuje:)
Asiula- ja tez miałam mały baby blues - ale tak lekko - na poczatku. Ja to sie stresow nazarłam przy karmieniu cyckiem i ciagle było cos nietak.. wiec to mnie przytłaczało. A teraz- teraz same uroki maciezynstwa :ico_haha_01:
Kamilko - ten Twoj Tomus to jest agent - super jak sie widzi, jak Bąble z dnia na dzien ucza sie nowych rzeczy i robia sie z nich takie kumate bobasy :D
Aniu - nie ma sprawy! Zaraz napisze tego posta i naskrobie Ci przepis na te poledwiczki. Tyle, ze ja to polowe sama wymyslam, ale wyszło super - wiec polecam! :)

My wczoraj smignelismy do Gdyni do mojej starej knajpy, na piwko, na motorku, po kąpieli :D Ale było wesołoo.. Dzis mnie jeszcze brzuch boli od smiechu :D hihi
Robilismy głupie zdjecia, ja oczywiscie wlazłam za bar i czułam sie jak usiebie :D suuper tak wrocic tam,choc na chwile.
A w nocy - Misiek jest fajny. Ale chyba ma jakis okres szybkiego wzrostu. Bo wariuje jak nie on. Budzi sie co trzy godziny, marudzitroche jak smok wypada..zasypia przy jedzeniu, a potem na nas pochrzakuje, ze no cooo.. cooo.. on przeciez nie idzie spac bo jeszcze sie nie najadł! Oj szalenstwo normalnie :ico_puknij: A o 6 rano,jak Krzys go nakarmił, nie starczyłow butli, wiec odłozyl Małego i chciał isc dorobi mleczka. A Mały zaczał sie dusic! Zapowietrzył sie normalnie , wywalił oczyska i niemogł wydac zadnego nawet stęku. Spanikowalismy, ja wyskoczyłam z wyrka, zaczelismy nim majtac, Krzys wział do pionu,ja pkałam w plecki..No i sytuacje opanowalismy. Ale co strachu sie najedlismy..to nie do opisania :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
A teraz lezy moj Cfaniaczek esoły na macie,wywalony, rozwalony.. Jesttak goraco ze polozyłam go tak tylko w pampersiaku i koszulce..
No i na spacer mozna wyjsc, ale dopiero po 17 :ico_noniewiem: masakra..
Jutro wkleje głupio- smieszne fotki z wczorajszego wypadu do Gdyni.
Dzis umowiłam sie z psiapsiola, ktora przyjechala z Londynu na sierpien. Byla z rodzinka w gorach, a teraz wrocili wiec bedzie co robic na koncu swiata!!! :-D :ico_brawa_01: Bo oni na sasiednim osiedlu mieszkaja, wiec pol godzinny spacerek i jakas rozrywka!!! :D
Dzis pospalismy wszyscy do ... 12!!! :ico_szoking: po ciezkiej nocy- trzeba było pochrapac poki MAły sie lenił :D No wiec teraz leniwie poczłapiezrobic z soba porzadek, potem ogarne chałupke i upichce cos na obiad. Buuziaki!!!

[ Dodano: 2007-08-22, 14:05 ]
A! Madziorka- gratuluje zakonczenia połogu!!! No to teraz bierz Adasia w obroty hihi :-D

Aniu !
Ja kupiłam poledwice wieprzowa.. Pokroiłam w takie małe kotleciki, wrzociłam do michy, zalałam sosem sojowym - tak z 6 łyzek - na oko.. Do tego kilka ząbkow czosnku rozgniecionych, pieprz, sol.. No i tak to zostawiłam, zeby sie przegryzło - z godzinke,.. A co do kurkowego sosu - Najpierw podsmaz cebulke na masle na patelni, ale leciutko, zeby zmiekła.. Potem wrzuciłam tam kurki - sporo - no i przykryłam zeby sie dusiło. Za 10 minut Odkryłam i jak juz nie było dużo wody, doprawiłam sola, pieprzem, zalałam smietana 18% - ta słodka - no i zageszczałam powolutkuwoda z maką. Na koniec wkroiłam troche kopeku. I sos gotowy!
A potem podsmaż poledwiczki, wyloz na talerz, polej sosem kurkowym..
UI juz!
Szybkie danie , ale pycha :D
Powodzenia! :*

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 sie 2007, 16:02

madziorka hihi pisze:aniu witaj..!!! jak tam moje rodzinne strony???


Zakorkowane na maksa :ico_oczko: Ale znaleźliśmy skrót hehe i udało się jakimiś wioskami ominąć miasto, bo jadąc od Krzysia wjeżdżamy do Jarosławia od strony Przemyśla, a jedziemy na Rzeszów, więc przez całe miasto praktycznie trzeba przejechać. Sądziliśmy, że ok. 17 korków już nie będzie, a tu masz ci los - już od wjazdu ciąąąąąąągnąąąłłł się dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugi sznur samochodów. Ale to wszystko przez remonty dróg.
GRATULACJE dla Leonka z okazji 6 tygodni!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i dla Ciebie z racji zakończenia połogu. Mały jubilat wygląda ślicznie i śmieje się słodziutko. Ech, fajne te nasze czerwcowe pociechy :ico_haha_02:

Juli - wielkie dzięki za przepis :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Najlepsze potrawy to te samodzielnie wymyślone, ja zawsze i tak nieco modyfikuję :ico_oczko: zgapiam pomysł, a przyprawiam po swojemu :-D :-D Straszną mieliście dziś z Juniorem przygodę. Dobrze, że wszystko w porządku. Matko, gdyby coś takiego przydarzyło się Helence, to bałabym się później oka spuszczać.

Magda - gdzie można zamówić prenumeratę Kubusia Puchatka? Trzeba kupić pierwszy numer i wysłać kupon? Nie znam się na "dziecięcych" czasopismach totalnie - obczajone mam te "mamusiowe" i "mamusiowo-bobasowe" ....

Aciu, fajnie, że wkleiłaś swoje zdjątka - ależ z Ciebie lasencja - hoho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Astrid - co za wstrętna baba w firmie ubezpieczeniowej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Załatwianie spraw urzędowych w Polsce to masakra .....

Asiula, cieszę się, że u Ciebie już lepiej, ja jeszcze czasem mam baby bluesa, bo wyłapuję fazy, że nie jestem dość dobrą mamą dla naszej niuni :ico_placzek: , albo że niechcący zrobię dziecku krzywdę (a myślałam, że z czasem to przejdzie). Mam nadzieję, że krwiaki z nogi zejdą. kurcze, niby nic Ci się nie stało w wypadku, a tu taka "niespodzianka". Co do diety: jem to co się sprawdziło w szpitalu, ale boję się wprowadzać nowe rzeczy. U teściowej zjadłam w ciągu dwóch dni ze 3 nowe potrawy i Helenka płaukusiała, bo ją bolał brzuszek. No więc tak w skócieL gotowana marchewka i ziemniaki, gotowane mięsko (kurczak), pieczona pierś kurczaka (lekko przyprawiona solą, kminkiem,koperkiem). Pieczywo każdego rodzaju, również chrupkie. Ser biały, serki homogenizowane waniliowe, płatki na mleku (jem cynamonowe i jest ok). Pieczone jabłka, surowych boję się próbować, banany. Zjadłam 2 razy kiełbaskę z grilla (bez przypraw, musztardy itp) i było ok. Z zup: rosół, barszcz czerwony, wielowarzywna, jadłam też kalafiorową. No i ostatnio próbowałam pierogi z farszem z ziemniaków i białego sera i też spoko. Aha - pozwoliłam też sobie na odrobinkę serniczka domowej roboty :-)

Alinko, daj znać jak Waneska zniosła szczepienie? Kurczę, my mamy jutro a chrzest w sobotę, trochę niefajnie się złożyło, ale mam nadzieję, że Helenka będzie się dobrze czuła po. Położna kazała przed szczepieniem podać jej viburcol.

Frydza, gratuluję prezenciku od psiapasóły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nasza niunia też dostała sporo drobiazgów podczas pobytu w rodzinnych stronach mojego męża - głównie ciuszków, bardzo się cieszę, bo ewidentnie wyrosła z 56 i teraz 62 są ok i przymierzamy się do 68 (już czekają na swoją kolej hehe). Ach, od wczoraj nosimy pieluchy w rozmiarze 3!!! Dwójeczki obciskały Helence nóżki, aż pozostawał ślad, a tak być nie powinno. Trójki są lużniejsze w nóziach :-)

Co do zakupowych szaleństw, to my wczoraj zatrzymaliśmy się na mały shopping (jak to mawia Madziorka). W efekcie mam nawe butki i bluzeczkę, Krzyś 3 koszulki, a dla Helenki upolowaliśmy w promocji 3 bodziaki 68 za śmieszną cenę 18 zł oraz jeszcze jedno body luzem i dwie pary spodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sie 2007, 16:13

MADZIORKA gratuluje 6 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: no to do dziela bierz Adasia w obroty i TINTI RINTI hi hi,tak chrzest mamy juz zalatwiony papiery zaniesione :-D takze 2 wrzesnia wielkie swieto naszej niuni :ico_oczko: mam nadzieje ze dam sobie rady z przygotowaniami :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-22, 16:13 ]
ANIU gratuluje zakupow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

22 sie 2007, 16:27

Nareszcie was troszkę poczytałam :-D


Asiula cieszę się ,że już lepiej z twoim samopoczuciem , żeby tylko te krwiaki poschodziły to byłby super

Madziorka
zazdroszczę ci tego zakupowego szaleństwa, mnie mąż by z domu wygonił.A tak poza tym to zawsze jak chcę sobie coś kupic to mi zal tej kasy i wole coś dzieciaczkom kupić :-)

Madzia ja też jestem ciekawa tego "kubusia puchatka", kupiłaś w kiosku ?

Frydza zdjęcia super

Kamila ja nie bardzo jarzę o co chodzi z tą krową :ico_szoking: , jak mała kicha to mówię "daj Bozia zdrówka " a wy czemu tak mówicie ?
Postępy Tomka są zachwycające :ico_brawa_01:

Moja mała ostatnio jak zasypia ok 21:30 to budzi się dopiero około 4:00 więc mam powód do radości.O leżeniu czy spaniu na brzuchu mnie ma nawet mowy taki jest ryk.Kładę ją na matę to się rozglada , ale jakoś nie chce sięgać zabawek.Niby jest najstarsza z naszych czerwcowych maluszków a jaki leniuch :-D
Też używam już papamersów 3 a wczoraj kupiłam zielone huggiesy w promocji po 34,95 w realu.Są świetne i przeważnie droższe od pampersa.

Zmykam już bo Miłosz chce grać w "na fali"

Do zobaczyska

[ Dodano: 2007-08-22, 16:29 ]
Frydza oczywiście ,że dasz sobie radę , tylko teściowej do kuchni nie wpuszczaj bo jeszcze ci coś do gara dosypie :-D


Karla czekamy na suwaczek Jacusia

Madziorka wszystkiego naj...........................

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

22 sie 2007, 17:37

acia = jak go wstaawić i skąd??

Asiula26 = ja nadal na diecie bo karmię cycem... wiec marchew, indyk, drób, ryż, jabłka itd... (da sie wytrzymać) mięso zmażę z małą iloscią przypraw bo nie dzierżę gotowanego ;-)

nie przejmuj sie = przynajmniej schudniesz :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 sie 2007, 17:53

pierwszy numer kupilam w kiosku :ico_oczko:
podaje adres z gazetki www.kolekcjapuchatka.pl nacisnoc strona glowna i tam pokazane jest co bedzie z kazdym numerem dodane cala kolecja

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

22 sie 2007, 18:54

witam. My po usg bioderek jest wszystko ok. Kontrolna wizyta za 6 tygodni
Oczywiscie musialam babe opieprszyc w tej kolejce stara a glupia jak jej dalam wyklad to sie czerwona zrobila sprawa dotyczyla wpychania sie w kolejke babka ok 50 lat a wpycha sie bo ona pierwsza a bylo tyle ludzi ze niewiadomo skad zrobily sie 2 kolejki wiec jak ja sie wydarlam ze nie ma sie pchac ale problem rozwiazac jak dorosla osoba to sie zamknela Ustawilam ludzi i wchodzili raz z jedej kolejki raz z drugiej. cos ostanio nerwowa jestem

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sie 2007, 19:10

ACIA pewnie ze tesciowej nie wpuszcze do kuchni a zreszta ona jest nie zaradna kobita i se z niczym rady nie umie dac :ico_olaboga: ,Astrid to dobrze ze bioderka ok :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 sie 2007, 20:48

Ja na króciutko:)
Szczepionko przżyliśmy i znieślimy dzielnie, płakała jak wkłuli w małą śliczną nóżkę to iglisko :ico_placzek: i z 5 minut po szczepieniu i się uspokoiła, także myślę, ze dość nieźle :-)

Beatko jak tam Wasza walka z AZS? Wiesz przypomniało mi się, że córeczka dziewczyny o nicku maua ma równiez AZS i mi się wydajeże ona pisała o jakichś dość tanich środkach do pielęgnacji skóry z tym cholerstwem... Mogłabyś się z nią skontaktować i popytać :ico_oczko: bo wiem, że kosmetyki do pi.elegnacji takiej skórki są dość drogie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość