fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 sie 2007, 22:13

ilonka biedactwo,zdrowiej szybko zeby poszalec w weekend...a moze nad morze skoczycie,bo my z madziorka planujemy spotkanko i moze sie dolaczysz do nas????
a co do rzymu to nie odpuszczam...pojedziemy ale troche pozniej,(za 2,3 tyg)bo jednak gdzies tam we mnie skarpeta sie odezwala :ico_oczko: i szkoda mi tyle kaski na glupi lot wywalic,wolalabym ja wydac na szalenstwa w rzymie :ico_haha_01:

jasnie pani gdzie ty sie podziewasz...chlopowi nie odpuszczaj ale zeby i nas tak meczyc nie pokazywaniem sie....

kasia nie martw sie ta stara baba,mysl o sobie i swojej rodzinie....ja to bym nie pozwolila zeby ona na mnie tak z geba skaczyla :ico_zly: dalabym jej popalic jezykiem... :ico_oczko: a to ze mowila ze zostalabys na dluzej to wiesz gadac kazdy moze...niech ci to da na papierku.
szkoda ze ze smokiem nie wyszlo ale nie bierz do siebie bo i tak mowilas ze lenka tylko do spania....a konrad to caly dzien z nim w buzi chodzil :ico_noniewiem: teraz jest strasznie marudny,caly dzien chodzi i jeczy mama mama mama i tak wkolko :ico_olaboga: mysle ze to z powodu braku smoka bo wczesniej tak sie nie zachowywal ale nie wspomina go czesto,rybki pomagaja ogromnie :-D tylko ze wode co drugi dzien musze zmieniac :ico_olaboga: tak dba zeby nie byly glodne :ico_haha_01:


ok ja spadam...pawel mowi ze mi dzisiaj nie popusci...od kiedy babcia pojechala to jak dziki :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
a chcemy kupic sobie nowa sofke tylko zastanawiam sie w jakim kolorze,ciemnym czy jasnym??

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sie 2007, 22:14

ilonakk9 pisze: ale tors byl w ciagu dnia:)))hihih

i nie pomogl? juz ci dawno powinno przejsc :ico_oczko: :-D
SANDRUSIA)), ja laze caly czas, ale ja to wybredna jestem... z byle kim to sie zadawac nie bede :ico_oczko: a tak powaznie to w takim malym miescie mieszkam i tutaj kazdy kazdego zna i ja nie chce sie zaznajamiac blizej z tymi dziewczynami co teraz maja male dzieci :ico_noniewiem: bo one duzo mlodsze sa odemnie. te w moim wieku maja juz duze dzieci :ico_noniewiem: albo sa singielkami calkowicie.

[ Dodano: 2007-08-23, 22:22 ]
fela pisze:teraz jest strasznie marudny,caly dzien chodzi i jeczy mama mama mama i tak wkolko

ela tak jest zawsze jak sie nalog rzuca :-D moze kupcie mu jeszcze jakies plastry antysmokowe :-D :-D
fela pisze:awel mowi ze mi dzisiaj nie popusci...

niektorzy to maja szczescie :ico_oczko: , a inni meza bez obowiazkow... nawet malzenskich...

[ Dodano: 2007-08-23, 22:23 ]
fela pisze:a chcemy kupic sobie nowa sofke tylko zastanawiam sie w jakim kolorze,ciemnym czy jasnym??

ciemna pomniejszy i zaciemni optycznie pomieszczenie, ale przy nonono... ja mam jasno pomaranczowa i juz troche zaluje, bo sie strrrasznie brudzi...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 sie 2007, 22:23

Tors byl ale w wersji opiekunczej a nie zboczonej :ico_oczko: ...w takim stanie jak jestem nawet mi nie w glowie figle,no chyba,ze w przerwie miedzy wizytami do kibelka...dawno mnie tak cos nie dopadlo...ale dzis ostatnia nocka Bablu :-D ,mam nadzieje,ze mi przejdzie,bo trza podzialac w weekend.. :-P
Eladzieki za zaproszenia,ale troche mamy chyba daleko do morza... :ico_noniewiem:
Jak cos wybierzesz z sofka to daj znaka i sie pochwal..wazne,zeb sprezyny byly wytrzymale :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 22:27 ]
Tak mi sie przypomnialo,jak ostatnio zaczelismy figlowac z ranca,a nasze dziecie stanelo przy szczebelkach w lozeczku i zaczelo wolac..papa,.papa...pozniej zaczela skakac na calego na materacu,myslalam ze padniemy ze smiechu... :-D pozniej Bablu zaczal jej wrzucac zabawki do lozeczka a Vinee zero zainteresowania,bo po co jak ma lepsze widoki..hihih

[ Dodano: 2007-08-23, 22:29 ]
Co do sof,to ja nie przepadam za ciemnymi,ale to fakt przy malym dziecku duzo bardziej praktyczne...

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sie 2007, 22:56

ilonakk9 pisze:Tak mi sie przypomnialo,jak ostatnio zaczelismy figlowac z ranca,a nasze dziecie stanelo przy szczebelkach w lozeczku i zaczelo wolac..papa,.papa...pozniej zaczela skakac na calego na materacu,myslalam ze padniemy ze smiechu... :-D pozniej Bablu zaczal jej wrzucac zabawki do lozeczka a Vinee zero zainteresowania,bo po co jak ma lepsze widoki..hihih
hi hi a to dobre

[ Dodano: 2007-08-23, 22:57 ]
ja jestem tak zmeczona chetnie bym poszla spac ale musze jeszcze sie wykapac i kubusia nakarmic a tak mi sie nie chce ze siedze i czekam az mi sie zachce :ico_puknij:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 sie 2007, 23:54

Sandrusia ja tez mam lenia,zeby isc pod prysznic..i jeszcze dwie butle Vinee mam do mycia :ico_haha_01: zmykam juz,bo znowu rano beda jak snieta ryba..Kolorowych snow zycze!!! :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 sie 2007, 00:18

no ja wlasnie tez ide spac jeszcze tylko dam kubuniowi troszke mleczka i nyny DOBRANOC :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sie 2007, 02:12

marta twoj franus jest normalnie uroczy i slodziuchny na maxa hihi fotki powalajace hihi

sandrusia twoj kubus swietny.. jak na moje oko to do ciebie tez podobny hihi ale nie mam pewnosci bo malo sie pokazujesz hihi

ilonka a do ciebie co sie przypaletalo??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: kuruj sie malenka !!! zdrowka dla ciebie!!! przy mezu lekarzu napewno nie zginiesz hihi

jasnie pani moze wkrotce z tesciowa na spacerki bedziecie jezdzic.. jesli jej ciaza nieurojona hihi

leos zasnal dzis przed polnoca hihi wczesniej oddal donosne krzyki.. okazalo sie ze na jedzienie co mnie zdziwilo bo od ostatniego nie minelo nawet 2 godz a on ma norme 2,5-3 hiih ale polknal cyca niemalze w calosci i zadowolony zasnal hihi

kurcze dziewczyny moj maluszek upodobal sobie prawa strone i za kazdym razem lezac na wznak wlasnie w tym jednym kierunku kieruje swa glowke...\
dzis sie troch wystraszylam bo na czerwowkach z tego powodu jednej dziewczynce zalecono rehabilitacje
a tutaj to ja sie boje.. bo pewnie sprawe oleja... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
staram sie mu pod prawa strone cos podkladac zeby zwracal sie w lewo.. ale on i tak na ile sie to w prawo sie odwraca i juz :ico_olaboga: :ico_olaboga:
czy to az tak powazna sprawa??
we wtorek ide z nim na kontrolna wizyte to zapytam.. ale tutejsi lekarze mnie... :ico_zly: :ico_zly:

a dzis bez wiekszych zakupkow ale high street zaliczone hihi lista podpisana

a teraz czekam na weekend i obiecane ciepelko hihi
zmykam bo obiecalam sobie polozyc sie o 1 a juz jesrem spozniona 10min

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 sie 2007, 06:35

dziewczyny ja juz nie mam sil :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
moze Wy mi pomozecie plis :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
mój mały juz sie dusi katarem i kaszlem byłam na pogotowiu ale nie mam mu podawac antybityku, podaje juz mu mleko strzykawką bo nie moze pic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a te gnoje od paszportu nie odbieraja tel a jak tam byłam osobiscie to biuro zamkniete nie wiem co mam robic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a oni mi mówia ze to od mleka sie dusi bo nie moze odkaszlnąć :ico_placzek: :ico_placzek:
ma taki kaszel i katar ze boje sie ze to sie przerodzi w cos powaznego :ico_placzek: :ico_placzek:
moze wy znacie cos co moge kupic w aptece bez recepty???? mam kropelki do nosa i sterimar ale nie pomaga :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-24, 09:49 ]
dobra bo widze ze jeszcze spicie, mój mały w koncu zasnął po całej nocce nieprzespanej :ico_olaboga: byłam z nim na pogotowiu i mi powiedziele ze to od mleka jest ze on tak kaszle i ma katar ( ja wiem ze tak sie dzieje i to mozliwe ze dzieciaczki tak mają bo jeszcze nie umieją odkaszlnąć,) ale bez przesady ! męczy sie juz ponad tydzień i umiem rozróżnic zwykły kaszel od choróbska. przestał mi jeść musze mu na siłe dawac jak juz Wam pisałam :ico_placzek: a przeciez znam moje dziecko i wiem ile potrafi zjeść,
wiecie co? my mamy pecha z Franiem :ico_placzek: kupki nam sie unormowały a tu jakies choróbsko i nie moge mu pomóc :ico_placzek: a te gnoje mi mówią ze jak zacznie ciężko oddychać to wtedy mam sie zgłosić :ico_puknij: mi juz sie nawet nie chce tego komentować bo po co???
aha! hv powiedziałam ze nie ma juz przychodzic bo jej wizyty są bez sensu

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 sie 2007, 10:21

marcia lec do gp i powiedz ze dziecko przestalo ci jesc i niech ci da jakies krople i jak zacznie mowi ze to normalne to powiedz ze to nie jest normalne :ico_zly: bo u niemowlaka taki silny katar to powazna choroba,moze zalewac mu plucka i zrobi sie cos powaznego.......a ma goraczke??????biedny franio :ico_placzek:

kurcze nie wiem co ci doradzic z domowych sposobow :ico_olaboga: podluz cos pod glowke albo pod materac frania zeby nie lezal plasko bo wtedy katar mu splywa do gardla.....

trzymajcie sie kochani,buziole dla was ogromne

[ Dodano: 2007-08-24, 10:29 ]
dziewczyny sofka w tym stylu i do tego wielki fotel ale nie maja zdjecia, tylko nie potrafie zdecydowac sie na kolor... ze skrawka probki nie potrafie sobie wyobrazic calosci.... :ico_noniewiem:
http://www.dfsonline.co.uk/product.php? ... t_list.php

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 sie 2007, 11:04

Fela mówiłam GP ale ona na to ze mam go w łązience położyc zeby oddychał parą to mu przejdzie :ico_puknij:
juz nie mam sił :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość