ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 sie 2007, 11:15

hey dziewczyny!!!
Martus oj matko,co to za chorobska Was dopadaja!!
Pytalam sie Bablu i wprawdzie nie jest pediatra i i ciezko mu powiedziec nie widzac dzieciatka,ale powinni Ci jakies kropelki Ci dac na katarek,zeby ulzyc maluszkowi,a jezeli chodzi o kaszel to nie zostawil by tego tak,bo kaszel bardzo meczy takie dzieciatka i moze sie pogorszyc,wiec raczej podal by antybiotyk w takiej sytuacji...a jak mu powiedzialam mu o tej lazience to zdziwil sie niezle..poza tym takie malutkie dzieci nie radza sobie tak dobrze z infekcjami i trzeba im pomoc szczegolnie przy kaszlu...
Poza tym mowilas im,ze juz wczesniej byl przeziebiony Franio???

[ Dodano: 2007-08-24, 11:22 ]
Ela sofa fajowa i wyglada na wygodna,ale bym polezala na niej..ja bym pewnie wybrala cos w bordzie albo w brazie :ico_haha_01: to zalezy jaki macie pokoj :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 sie 2007, 11:34

martuchafrost, nie wiem co ci poradzic kubus tez mial straszny katar i troszke kaszlal do tego goraczkowal bylam z nim u lekarza to mi powiedzial ze jak sie dziecko smieje to jest zdrowe :ico_puknij: i tak ponad 2 tyg meczylismy sie z katarkiem :ico_placzek: a maly nie mogl oddychac :ico_placzek: ja smarowalam go taka mascia KARVOL dla dzieci i nic czekalam teraz juz jest duzo lepiej choc katar jeszcze troszke ma nie wiem moze idz jeszcze do gp :ico_noniewiem: duzo zdrowka dla Frania
fela, swietna ta sofa mi tez sie taka mazy :-D podobaja mi sie czarne i te kremowe nie wiem sama jaka bym wybrala chyba jasna bo mam maly salon i lepiej by mi pasowala ale czarna chyba praktyczniejsza :ico_noniewiem: a powiedz mi czy ona sie rozklada??

[ Dodano: 2007-08-24, 11:38 ]
martuchafrost, mi tez kazal tak zrobic z ta wanna :ico_puknij: co oni tu za metody maja choc ja mysle ze to moze o taka inchalacje chodzi wiec mona by sprobowac ale chyba bys musiala napuscic wanne goracej wody i wlac pare kropelek jakiejs miety cy cos w tym rodzaju :ico_noniewiem: zawsze mozesz sprobowac zaszkodzic mu chyba nie zaszkodzi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sie 2007, 11:51

ja tu wpadam z ranka.. i co widze?? nasz kochany franus znow sie meczy bidaczek... marta jak slucham tego co piszesz o tutejszym podejsciu to normalnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: cholera co za ludzie???? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
przesylam duuuzo buziaczkow dla twpjej kruszynki ... niech juz nie choruje !!!!!!! :ico_olaboga:
odciagasz katarek frida czy czyms takim? jeszzce jest sol fizj do noska ale nie wiem czy na taki katarek jest skuteczna :ico_noniewiem:

a ja nadal nie wiem co z glowka leoska.. czy mam sie przejmowac czy nie??
oczywiscie wciaz podkladam cos po prawa strone...
maly dzis znow obudzil sie w nocy z placzem na brzuszek i musialam podac herbatke
ale ogolnie spal dobrze...raz w wstawalm w nocy z cyckiem i teraz.. ale zasnal znow... nie dziwie sie.. skoro tak pozno zasypia hih

ilonka a jak sie czujesz?? chyba lepiej juz??co?

u nas obiecywali dzis pelne slonce i 24 st a jak na razie niebo zachmurzone .... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-24, 12:26 ]
wczorajsze fotki.. po kapieli.. leon krokodyl hihi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-24, 12:27 ]
fela jaka u was w pogoda?? :ico_noniewiem:
dzis mialo byc pelne slonce i 24 st i... nonono :ico_zly: :ico_zly:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 sie 2007, 12:53

madziorka hihi, Leos cudny taka zabka malutka :ico_brawa_01: ucaluj go koniecznie od ciotki :-D

[ Dodano: 2007-08-24, 12:54 ]
aha i zdecydowanie do mamki podobny :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 sie 2007, 12:55

Madziorka dzieki,czuje sie juz wlasciwie dobrze,jak nowonarodzona w porownaniu z dniem wczorajszym,wzielam te tabletki wczoraj wieczorem i dzis juz spoko.. :-D u nas pogoda wrecz upalna dzisiaj :ico_brawa_01:
Leos cudny zielony krokodylek :ico_brawa_01: :-D
Moja kuzynka uzywala tej Fridy do scigania katarku,wiele jest opini co do tego wynalazku,ponoc skuteczne,ale dziecko strasznie przy tym placze i jak to widzialam to jakos nie podobalo mi sie to za bardzoo... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-24, 12:58 ]
a co do lezenia na jednym boczku,to Vinee tez sobie upodobala jedna strone,tez jej czasami podkladalam pieluszke,ale i tak pozniej na swoim postawila...z glowka wszystko w porzadku bylo,zadnych problemow

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sie 2007, 12:59

dzieki dziewczyny hihi

ilonka ja mam ta fride.. ostatnio leos mial nosek zapchany i zapuscilam sol fizj i potem ta frida sciagnelam.. jemu to sie nawet podobalo hihi i pomoglo hihi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 sie 2007, 13:00

Leos widze dzielny,moze to od wieku zalezy,bo ta mala mojej kuzynki to miala ponac roczek i strasznie sie wyrywala przy tym,jak juz widziala to plakala na sam widok Fridy i ruszala sie przy samym odciaganiu....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sie 2007, 13:02

ilonka na poczatku nie wiedzialam jak sie to obsluguje.. ciagnelam za ustnik ale za lekko bo sie balam no i nic sie nie dzialo hihi ale potem poszlo hihi
wiesz moze jak dziecko ma katarek to bardziej nerowowe i wiecej tej wydzielinki do sciagania wiec sie niepokoi..

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 sie 2007, 13:04

Madziorka jak ja zobaczylam ten wynalazel to sama nie wiedzialam jak to sie obsluguje,dopiero kuzyn mi pokazal i zaczal wyssysac przez ta rurke :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 sie 2007, 13:26

dziewczyny dzieki za wsparcie :ico_brawa_01:
wiecie co zrobiłąm? kupiłam kiedy taki wynalazek do noska niby gruszka sie nazywa taka rurka przez która sie babolki wydmuchuje ale to nie działa na babole wiec pomyślałam ze smarki mu wydmuchne :ico_olaboga: podziałało :ico_brawa_01: o matko!!!! ile tego było :ico_olaboga: zaraz zaczął sie usmiechac do mnie ( dzis pierwszy raz :ico_brawa_01: ) nadal ma katarek i kaszel, no i wziął mi cyca :ico_brawa_01: jesli nie przejdzie mu do niedzieli kaszel to pojade jeszcze raz do GP ale jazde tam zrobie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-24, 13:28 ]
aha dziewczyny i czy powinnam z nim chodzic na spacery mimo ze jest przeziębiony??????? jedni mi mówią ze tak inni ze nie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość