mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 sie 2007, 23:41

Agnieszka, lekarz wie co robi, chyba nie jest az tak zle ze pozwolil ci w domku byc. Nie martw sie i glowka do gory!!!

A ja z moim mielismy burzliwa wymiane zdan :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Glupi chlop!!!

A ja faktycznie chyba lepiej wygladam w blond wlosach, no i czuje sie tez zecydowanie lepiej, jakas taka weselsza i mniej blada....
Musze zaczac lykac magnez bo mi powieka "skacze" i kolo nosa mrowi.

I pewnie teraz nie zasne bo nerwa mam i wtedy ciezko zasnac.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 sie 2007, 23:54

MAMOZUZI :ico_sorki: za pocieszenie, też tak w sumie myślę, a mam do tego lekarza zaufanie ogromne :-)
czym ten twój RAK NIEBORAK ( tak mi jakoś się nasunęło, myśląc dziś o facetach :ico_haha_01: ) cię zdenerwował? :ico_noniewiem: mój to dziś milusiński... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

25 sie 2007, 00:18

a ja siedze i czekam na mojego mezusia bo poszedl na impreze firmowa i przed chwila dzwonil zebym po niego przyjechala za jakies pol godzinki. w sumie to i tak jakos spac nie moge bo jest goraco a poza tym mala strasznie sie wierci wiec biore ja na przetrzymanie to moze pozniej jak pojde spac ona da mi spokoj he he :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 sie 2007, 00:33

Asch, ten moj chlop :ico_olaboga: poszlo nam o poglady.... Czytalam na majowkach bodajze ze ktorej kobietki chlop sobie wyszedl na åpiwko z klegami a gdy ona zaczela sie "stawiac" to on jej rzekl: "no, to nie moja wina ze TY nie mozesz isc".... tak strasznie mnie to wkurzylo, ze powiedzialam mojemu co sadze o takich kuzwa dzentelmenach :ico_oczko: no sie zaczelo... Ze oni (czyt. faceci) PRACUJA , 8 GODZIN(!!!), ze czasem chca wyjsc... Ja mowie: "ok, rozumiem, kobieta pracuje bagatela 24 GODZINY (!!!) i ona tez chce czasem wyjsc. Przeciez dziecko jest wspolne. Chce wyjsc facet, prosze bardzo, ale i kobieta powinna miec to samo prawo. Moj wiec mowi, ze chce isc na ryby, ja mowie ok, ty idziesz na ryby a ja ide pojutrze na kawe z kolezanka, BEZ dzieci. A moj zaczal wtedy zeby te baby nie narzekaly bo tak gadaja ze czasu nie maja a NA NECIE TO MAJA CZAS SIEDZIEC I PISAC CALYMI DNIAMI. Jeju, jak mnie wkurzyl.... No i potem poszlo juz "po bandzie" i skonczylo sie tym ze sie poryczalam i poszlam do wanny wlesc i sie zrelaksowac. A on teraz mnie wola do sypialni... A niech spada na drzewo!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

25 sie 2007, 00:39

mamo_zuzi to ja proponuje :wpale: wszystkim facetom tak profilaktycznie to sie moze opamietaja i zanim cos powiedza to najpierw przemysla. ale z drugiej strony czego tu oczekiwac od istot ktorych mozdzek chyba jest mniejszy niz mrowki (o ile mrowka w ogole ma jakis mozg) :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 sie 2007, 00:59

paulina1978 pisze:ale z drugiej strony czego tu oczekiwac od istot ktorych mozdzek chyba jest mniejszy niz mrowki

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nic dodac nic ujac. Spadam spac bo ON :ico_oczko: juz chrapie. :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

25 sie 2007, 01:02

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: skąd ci faceci się urwali wszyscy, wczoraj ja ryczałam :ico_olaboga:
MAMOZUZI a czemu to on śpi w sypialni? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 sie 2007, 07:14

witajcie w sobotke :-)

ja już na nóżkach i mój M też :ico_szoking: poszedł umyć samochód bo o 8.30 jedziemy zrobić zastawe jego koledze z pracy :ico_oczko: ślub cywilny bo dziewczyna z którą sie żeni jest po rozwodzie, dlatego godzina taka ranna :-D

nogi w nocy troszke odpusciły z opuchlizny, ale i tak jak balony wyglądają :ico_zly:

teraz zmykam na śniadanko bo już nawet zdążyłam mojego M do sklepu wysłać :ico_brawa_01: i teraz świeży chlebek na mnie czeka.

a jutro planujemy jakiś wypad nad wode ze znajomymi, no zobaczymy co z tego będzie.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

25 sie 2007, 07:22

no ja na nogach :-D
zaraz do sklepu zmykam, bąbel w brzusiu głodny, bo też nie śpi, a drga królewna się budzi :ico_haha_01:
MAMOZUZI jak tam u ciebie? :ico_ciezarowka:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 sie 2007, 07:52

Ja tez spać nie mogę, chyba ze złości, wczoraj odwiedziła nas teściowa i zaczeła planować chrzciny :ico_olaboga: Oj podskoczyło mi cisnienie, szczególnie ze ona sobie wyobraża że zaprosimy całą rodzine mojego męża, jakieś ciotki wujki :ico_puknij: A ja mam w planach tylko chrzestnych i rodziców, koniec kropka. Czuje że jeszcze będzie gorąco w tej sprawie :ico_zly: Boże mały jeszcze w brzuszku siedzi a ona mi będzie chrzciny planować :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-25, 07:54 ]
Sorki że tak z rana nieprzyjemnie zaczęłam ale musiałam sie wygadać :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-08-25, 08:01 ]
Kocura wracając do tego fotelika, zdecydowałam się na szary, choć chodził mi po głowie ten zielony :ico_haha_02:
Oj ale te dni uciekają, mój brzucholek chyba się obniżył, bo jak siedze to czuje jakby mi sie na udach opierał :-D , w nocy coraz częsciej męczą mnie bóle pleców + kopniaki małego, co do ułożenia to główka naciska mi na pęcherz, pupa wypycha pępek a nóżki kopią w prawy bok :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-25, 08:04 ]
eve to zgarniecie pewnie jakąs wódę, ciekawe czy będą przygotowani żeby dać coś też dla ciężarnej :-) Może jakieś ciacho :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość