Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 sie 2007, 13:01

[glow=orange][size=150]Kamilko! Wszystkiego najlepszego!!!
Duzo usmiechu, optymizmu i radosci czerpanej z rodziny: z meza i pieknego synka! Duzo zdrowia, spełnienia marzen, miłosci.. I wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz!!! [b][/size][/glow]

[ [b]Dodano
: 2007-08-25, 13:07 ]
Witam! Po bardzo dziwnej nocce.. Wrocilam z Miskiem od tej kumpeli..O 19:30 był głodny, wiec dałam mu z 70 ml herbatki - zeby zrobił kupala i na chwile sie zapchał :-) Było po 20, szłam juz szykowac wode, leje wode do wanienki, a słysze z pokoju straszny płacz. Przyleciałam - a Junior czerwony, zapłakany, buzka cała we łzach.. Nie dało sie go uspokoic! W biegu zdejmowałam z niego body iwszystkie gadzety, wywaliłam pieluche... W tym straszliwym ryku napiąłsie i puscił taki strumien siuskow, ze myslalam ze dziure w przewijaku wypali :): A jak gowadziłam do wanienki- cisza.. Usmieszki, suszone dziasełka i w ogole pieknie. Ubrałam go, wykremowałam i połozyłam sobie do karmienia.. A ten zjadł tylko 30 ml i poszedł spac :/ Myslalam ze sie obudzi zaraz.. A on tak spał do 4:30!!! :ico_szoking: potem zjadł juz normalnie, ze 100 ml.. I dalej w kime.. Zbudził sie jeszcze około 7 a ostatecznie o10:10! :ico_szoking: normalnie jakby mi dziecko podmienili! Nazarłam sie strachu.. A tudzis wszystko 2 normie- lezy, bawi sie, pomrukuje, usmieszkami strzela.. hihi..
A teraz uciekam - ruszamy na zakupy zeby uzupełnic zapasy na przyszły tydzien!
Miłego dnia! Slonecznego dnia!
U nas pogoda do nonono.. wieje jak cholera, zimno.. i jakos tak troche jesiennie.. Jutro z ranca jedziemy na grzybki! :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sie 2007, 14:20

][size=150]KAMILKO KOCHANA[/size][/ [size=150]Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.[/size]

[ Dodano: 2007-08-25, 14:22 ]
ALINKO idz tam i im pokaz :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale:tak wysprzatalam,obiadek ugotowany i wszystko gicio :-D za tydzien chrzciny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 sie 2007, 14:40

Kamilka ty mloda nonono jestes :ico_oczko: :ico_oczko: gdzie ci tam do mnie :ico_noniewiem: ja to tu chyba najstarsza z czerwcowek.... :ico_noniewiem:

WSZYSTKIEGOOOO NAJ z okazji twojego swieta
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Alinka nie daj sie, musza ci to od nowa zrobic, albo postrasz ich rzecznikiem konsumenta :ico_nienie:

a u nas nowy pomysl mojej tesciowej na co moj malzonek przyklasnol :ico_olaboga: chrzciny na Boze Narodzenie :ico_olaboga: :ico_olaboga: bo tescia nie ma i mu bedzie przykro, ze bez niego chrzcimy... ja go nawet lubie i zgodzila bym sie na to, ale niestety podejrzewam, ze to wybieg po o, zeby chrzestna byla starsza siostra mojego meza :ico_noniewiem: oni razem sa w szkocji irazem wracaja na swieta... a my chcemy mlodsza siostre na chrzestna, a cala jego rodzina sie zmowila, ze starsza ma byc... nie wiem teraz co robic...

pare swiezych fotek :ico_oczko: moje dziecie juz dzierzy grzechotnika :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
usmieszek i oczko dla ciotek
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
wielkie oczy :ico_szoking: :ico_szoking:
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 sie 2007, 14:48

Kamilko sto lat duzo p0ociechy z Tomeczka i z mezulka :-D

[ Dodano: 2007-08-25, 15:03 ]
U mnie humor dzisiaj -100 % :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-25, 17:39 ]
a co tu takie pustki :ico_szoking:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 sie 2007, 20:47

Magda a co sie stalo?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 sie 2007, 21:48

[size=150]Kamilko[/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: [size=150]STO LATEK i zadowolenia zarówno z męża jak i z Tomeczka[/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2007-08-26, 09:29 ]
ooooooooooo ja dziś jestem pierwsza??

Właśnie wróciłam z kościółka, mała jak zwykle dała czadu jak mnie nie było, no ale cóż niech mężulek wie że jak go całymi dniami nie ma to tak właśnie jest. No niestety kolki trwają :ico_placzek:

Frydza mam nadzieje że twojemu maluszkowi przeszły te zaparcia.

[ Dodano: 2007-08-26, 10:14 ]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sie 2007, 11:15

Czesc Mamuski :-D dzis po poludniu jedziemy do braciszka w odwiedziny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie wytlamsze Arusia hi hi :ico_oczko: wczoraj wieczorem znowu napad kolki :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale mala plakala :ico_placzek: :ico_placzek: az jej lezki lecialy biedactwo,a ludzie debile jedne i cwoki sie kurna gapi ze szok :ico_zly: :ico_zly: kupilismy malej czopki na kolke podobno sa dobre slyszalam d0obre opinie dalam jej i jest narazie spokoj zobaczymy wieczorem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 sie 2007, 13:08

astrid pisze:witam Dzsiaj bylam zaniesc skierowanie na rehabilitacje i wlasnie przeczytalam ze Ania rowniez ma zapisana ja, z tym, ze nie wiem czemu sie smucisz z tego powodu przeciez cale szczescie ze to wykryli tak wczesnie bo na dobra sprawe moglo po jakims dluzszym czasie skonczyc sie operacja. Moj ma rehabilitacje metoda vojty a twoj? Moj ma rowniez zw wzgledu na to ze lubi bardziej prawa strone :ico_oczko: , choc na przyklad pediatra mowila ze rozwija sie ksiazkowo.


O matko, Astrid, jaka operacja :ico_szoking: :ico_szoking: ????? Przecież Helenka ładnie kręci główką w obydwie strony, tyle że upodobała sobie lewą i dlatego ma trochę spłaszczoną główkę. A ta rehabilitacja to po to, żeby ją zachęcić :ico_oczko: do spania/leżenia na prawym boczku. Natomiast lekarz stwierdził, że główkę bez problemów odwraca i w lewą i w prawą stronę. Co do rehabilitacji, to Krzysiowi nie udało się w piątek zapisać małej, dopiero jutro będzie coś wiadomo odnośnie metody. My od czwartku konsekwentnie (nie zważając na jej protesty) przekładamy jej główkę na prawą stronę i są już postępy, bo Helenka zasypia trzymając główkę własnie w tą stronę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

A my już po chrzcinach - Niunia była bardzo grzeczna; najpierw spała, a później głośno ziewała :-D Zapłakała troszkę jak okropna zakonnica podeszła i powiedziawszy, że trzeba zdjąć czapeczkę, próbowała sama ja zszarpać :ico_zly: . No a czapeczka była zawiązywana pod szyjką i Helenka się zbudziła i zapłakusiała. Jeszcze jedna dziewczynka byla chrzczona, ale starsza od naszej Niuni, bo już siedziała.
Za chwilę wkleję kilka foteczek a później pędzę czytać dalej posty, bo zatrzymałam się na tym :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-26, 13:20 ]
Wycięłam z tego zdjęcia naszych gości, ponieważ nie pytałam ich czy mogę upubliczniać ich twarzyczki ;) Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 sie 2007, 13:21

Cześć laski!
Aniu czekamy na fotki!
Frydzuś, a co to za czopki? Tak na wszelki niewielki trzeba wiedzieć...
Mam nadzieję, że Wiktorii i Emilce miną te paskudztwa i będą uśmiechniętymi zadowolonymi maluchami :ico_brawa_01:
Asiula Emilka cudna!!!

My po kościółku, robimy obiadek i czekamy na tatusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Byłam wczoraj zrobić im avanti za zdjęcia..Kamilko tak , jak mówiłaś... Z tymi marginesami można zamówić, wówczas będzie całe zdjęcie i biały brzeg... ale wiecie co? Zrobili ze mnie wariatkę i mniało to taki finał. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Nie chciałam dalej się wykłócać , bo moje mleko i tak ma tendencje do zanikania, więc dałam sobie spokój.. oni by mi i tak kasy nie zwrócili, zamówienia nie wykonali ponownie, a ja bym mleka nie miała... Kurde ta bab do mnie mówi "słuchać trzeba co maszyna mówi!! " a ja do niej, ze ta gdzie ja zamawiałam zdjęcia nie mówiła..a ona "no tak ta nie mówi, ale wystarczy wsłuchać się co inne mówią! " :ico_puknij: Ja do niej , że musi być informacja napisana obok maszyny do zdjęć, żeby uważać na format, że może łby poucinać... a 0ona" nie mamy obowiązkju!!!" :ico_puknij: kurrr :ico_zly: :ico_zly: potem jak próbowałam doszukać się w tej nieszczęsnej maszynie gdzie nastawić tą funkcję, to sam pracownik ledwo co mi odnalazł.. paranoja... Ja jestem zwykłym laikiem, skąd ja mam wiedzieć, że to tak może być???...echhhhhhh Media Markt bulwa mać nie dla idiotów.. tam z ludzi robią idotów :ico_zly: :ico_zly: ale już nie pisze nic, bo się nakręcam i znowu zła jestem. Jak wyszłam z tego fotolaboratorium byłam taka zła, że aż mi się płakac chciało... Ale sobie na pociechę poszłam do C&A i kupiłam Wanesce 2 super bodziaki i dresik z kotkiem :-D

[ Dodano: 2007-08-26, 13:28 ]
Aniu zdjęcia fantastyczne! Helenka wyglądała jak mała królewna :ico_brawa_01:
Bardzo mi się podoba to ostatnie zdjęcie, takie jakieś...wyjątkowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sie 2007, 13:49

ANIU sliczne foteczki super wygladaliscie i oczywiscie zadowolona z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALINKA to czopki viburkol podobno dobre :ico_oczko: a tez sa kropelki infacol na kolke,mam nadzieje ze wieczorkiem nie bedzie juz tej paskudnej kolki i placzu :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość