mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 sie 2007, 22:01

Hej, ja maly spadek formy... od wczoraj w akcie buntu leze w lozku i nic nie robie. To znaczy robie: rycze non stop. Tak wiec to chyba u nas norma na tym etapie :ico_oczko: Jestem poklocona z mezem, zla na swiat, los nawet na te ciaze. Tylko Moja Zuzke tule bo co ona tam winna humorkom mamusi :ico_placzek:

Mnie tez wszsytko boli, najbardziej plecy, biodra no i to moje krocze.. widze ze tylko ja mam z nim problem. Jak ruszam nogami to mam wrazenie ze mi nonono na pol peknie , za przeproszeniem. Podobno sie wtedy dzidzia obniza jak tak boli. :ico_noniewiem: Od tego placzu jestem blada jak trup, oczy male, zapuchniete, skurczy mialam dzis mnostwo ale ja jak juz pisalam tak wiele ich mialam w pierwszej i tej ciazy ze je olewam. Pewnie zorientuje sie ze rodze tak za 5 dwunasta..... Tak bylo z Zuzia :-) Z jednej strony to fajnie bo nie bede tracic czasu na lezenie w szpitalu i czekaniu. Zalamalabym sie chyba.

Pojutrze mam wizyte u poloznej i psychologa, ale sie znow wyzale :ico_brawa_01:
W ogole chyba mam za malo witamin bo paznokcie do tej pory ladne teraz zaczely mi sie rozdwajac, jakis zajadzik probuje mi wyskoczyc, cera blada, eee... do d..y. Cos czuje ze szybko po porodzie na butle przejde i wezme sie za siebie solidnie bo ile mozna byc takim kurde mazgajem i sierota.... ?

Ide robic sobie jedzonko...
Aha, wspolczuje Wam z tymi nozkami, ale juz z gorki, musimy zacisnac zebiska i wytrzymac :-)

Dobrej nocki :-)

[ Dodano: 2007-08-27, 00:56 ]
Hej Kochane, dzis ja na nocnym posterunku....
A tak super mi sie usnelo po herbatce z meliski...... Ale moja cora obudzila mnie gramolac sie nam do lozka, wiec kurde stalam odprowadzialam ja do jej lozka a ta zaczela cudowac, ze kaszle , ze zaraz zwymiotuje.... no i faktycznie tak na sile kaszlala az sobie gardlo podraznila i teraz kaszle juz naprawde.....
Ja nie wiem co z nia... Czsami odnosze wrazenie ze im wiecej czulosci i milosci w dzien jej okazuje tym bardziej ona mnie olewa i robi na zlosc pozniej. Jak jestem jedzowata to ona jest sto razy grzeczniejsza... Bez sensu, naprawde. A najgorsze jest jak sobie pomysle ze bedzie takie cyrki odstawiac jak Male sie urodzi... Ja zwariuje wtedy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: I znow ryczalam z nerwow :ico_placzek: A tak juz sie fajnie na noc uspokoilam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 sie 2007, 08:44

mama_zuzi1980, głowa do góry, czasami tak odczuwamy że cały świat jest przeciwko i wszyscy robią nam na złość, ale to pewnie wina hormonów i po porodzie wszystko wróci do normy :-)

ja zaraz budze M i jedziemy na zakupy, tzn. ja bede buszować po sklepach a M pojedzie sobie posiedzieć u kolegi w pracy :-D

dziewczynki mam nadzieje ze juz dzisiaj macie dobre humorki :ico_ciezarowka:

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 (Ula 27 lat, Białystok woj.podlaskie) - czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Marcelinkę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

27 sie 2007, 08:45

Witam o poranku :ico_haha_02:
Mój komputer oszalał.Nie mogę włączyc żadnej innej strony oprócz Wrzesniówek , bo zaraz sie wyłącza.A jak coś piszę to wstawia to 2 razy.Szajbus.

Dzis wybieram sie do doktorka bo znowu jest coś nie tak.Chyba ta cholerna infekcja sie cofnełą.I swędzą mnie nogi a stopy najbardziej.Piłam wapno ale nic nie pomaga.Zobaczymy co gin.powie.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 sie 2007, 08:51

ulamisiula, ja mam od kilku dni jakąś pokrzywke na palcach u nóg :ico_szoking: normalnie nie mam pojecia co to może być, bo wyskoczyło tylko na palcach :ico_noniewiem: smaruje fenistilem i mam nadzieje ze przejdzie.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 sie 2007, 09:09

dziendobry kochaniutkie!

2 dni mnie nie bylo a tu tyyyyyyyyyle czytania :ico_olaboga: ale juz wszystko nadrobilam :-D
przede wszystkim Justyna_Bochnia gratuluje córeczki :ico_brawa_01: no to chyba mamy rowna ilosc dziewczynek i chlopczykow bo po 7 :-D

Justyna_Bochnia i mama_zuzi1980 bardzo prosze sie nie smutkowac!! choc wiem ze to teraz trudne b to wina hormonkow jednak prosze sie im nie poddawac tylko lepek do gory :588:

a my wczoraj z mezusiem bylismy na chrzcinach w Wiśle bo mezus byl chrzestnym. najedlismy sie tyle ze jak wrocilismy do domu to tylko lezenie w lozeczku nam zostalo i ukladanie jedzonka. normalnie masakra. ale powiem wam ze z tymi hormonami naprawde jest cos nie tak bo jak maly zaczal plakac w kosciele to ja od razu lzy w oczach mialam bo nie moglam sluchac jak on sie zanosi. Normalnie myslalam ze mi serce peknie. ja to nie wiem jak sie moja corcia urodzi to jak zacznie plakac to ja chyba razem z nia bede ryczec a mezus to juz biedny sam zwariuje bo nie bedzie wiedzial co sie dzieje :ico_olaboga:

a dzisiaj o 16.00 mam wizyte w klinice w ktorej bede rodzic lacznie z badaniami, KTG i USG. mam nadzieje ze wszystko jest ok.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

27 sie 2007, 11:52

Właśnie wróciłam od doktorka.Miałam racje infekcja wróciła.
Eve pytałam o te nasze swedzace stopy i doktorek powiedział że to uczulenie.Może być na słońce lub pokarmowe.Coś co jadłaś do tej pory a nie miało wpływu teraz może organizmowi przeszkadzać.Kazał smarowac fenistilem lub innym specyfikiem jaki ma sie w domu na pokrzywke.I trzeba 2 razy dziennie pić po 1 tabletce calcium.I niestety jak sie nie dowiemy od czego to mamy to będziemy tak miec do porodu.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

27 sie 2007, 11:55

paulina1978, Dziękuję :)

Ja obudziłam się i jest dobrze humor może być, ale mogłoby być lepiej :P Zrobiłam sobie mocny makijaż żeby nie wyczeć :D:D Ale mam takiego lenia że jeszcze idę do łóżka poleżeć :D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 sie 2007, 11:55

Dzien doberek!
Mamo Zuzi, Justyna, Agnieszka co to za humorki?? Glowy do gory wszystko bedzie dobrze!!

Paulina trzymam mocno kciuki za udana wizyte w klinice :-)

Ulamisiula Ty to kobieto masz normalnie przygody! Jak nie wakacje, to teraz problemy z tesciowa... Trzymasz sie jakos?? Nie dopadaja Cie zle humorki??

U mnie humorek super, trzyma mnie teraz jakas faza pozytywnej energii i mam nadzieje ze szybko nie przejdzie, bo o wiele lepiej czuje sie fizycznie jak z moja psycha wszystko jest ok. W nocy snilo sie mi ze robilam jakies zakupy dla Maluszka, ze kupowalam jakis zestaw kocyki plus reczniczki a potem czekalam na wizyte u lekarza... Hmmm moze ten sen z wizyta w przychodni to jakis znak na szybkie rozdwojenie?? Oj chcialabym, chciala...

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 sie 2007, 12:26

Ulamisiula dobry z ciebie człowieczek, teść się pewnie ucieszył że nie będzie musiał kombinować co by tu na obiad zjeść. Może wpadłabyś mi też coś ugotowac bo ja dzis mam lenia ogromnego :ico_olaboga:
Mamo Zuzi trzymaj się, to pewnie potrwa już niedługo a potem przejdą wszystkie humorki i płacze :ico_haha_02: .
Eve udanych zakupów życzę, ja jak wychodzę z domu to od początku do końca z mężem, boi się mnie puścić gdziekolwiek samą, w ogóle u mnie jacyś panikarze, mama też zapowiedziała że ze mną już autem nigdzie nie pojedzie bo teraz to już nigdy nic nie wiadomo, ona nie ma prawka więc jak co to pomyka na rowerku, a auto w garażu.
Paulina czekamy na relację z wizyty u doktorka,

[ Dodano: 2007-08-27, 12:28 ]
Justyna bochnia z tym humorkiem tak trzymać, i nie dopuszczać zmian na gorsze, na lepsze owszem , nawet wskazane :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-27, 12:32 ]
U mnie z humorkiem też rewelka :ico_brawa_01: choć nocka znowu nieciekawa, dziś znowu skurcze, bóle pleców + doszły bóle coś w stylu okresowym. Męża nawet nie budziłam bo pewnie zaczął by panikować tylko leżałam i czekałam na rozwój akcji. Po jakimś czasie jednak zasnęłam a rano po tym wszystkim śladu nie było. Coś nasz Aluś nie umie się zdecydować :-D

[ Dodano: 2007-08-27, 13:59 ]
Oj cosik nam dziś szwankuje to nasze forum :ico_zly: najważniejsze zachować dobry humor :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 sie 2007, 14:56

eSKa ja tez mam dzis problem z forum chyba mnie nie lubi...

Podsunie mi ktos pomysl na obiad?? Bo jakos weny nie mam...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość