Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 sie 2007, 21:04

Hm...skoro oprócz narodzin...to w sumie ciężkie...bo dla mnie to najpiękniejszych jest kilka...większość to chwile spędzone z mają nieżyjącą już Babcią...A poza tym...nasz ślub! dla mnie to był wspaniały dzień!!! ech, bym sobie go jeszcze raz przeżyła...Tyle czekania, załatwiania i stresu...Cała rodzina, znajomi, skupienie...wielkie obawy no i oczekiwanie, wyobrażenia jak to będzie...I wreszcie się stało!!! super...No i wesele...ech, jak było fajnie!!! :-D No i jeszcze dzień, kiedy się okazało, że jestem w ciąży! czekałam na ten moment w sumie kilka lat, bo bardzo chciałam mieć dziecko, ale zawsze było coś...studia, szukanie pracy i zależność od rodziców. A po ślubie można było zaszaleć! no i się udało :ico_ciezarowka: to dla mnie było największe wtedy szczęście!!!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

25 sie 2007, 09:05

moim najwspanialszym wspomnieniem tez jest nasz slub i wesele :-D co ja bym dala zeby to powtorzyc :ico_noniewiem: byla to najwspanialsza noc w moim zyciu :ico_oczko:
poza tym pewnei znajdzie sie wiele innych wspanialych chwil ale jakos nic nie przychodzi mi do glowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 sie 2007, 09:37

Oj ciężki temacik ale spróbuję coś znaleźć :ico_oczko: Zdecydowanie najpiękniejszym przeżyciem było pojawienie się naszsego dzieciątka na świecie. Poza tym niezapomniane chwile z naszego wspólnego życia (oj było tego troszkę :ico_oczko: )
Ale są dwie rzeczy o których z pewnością będę swoim wnukom opowiadać :-)
Pierwsza z nich to powrót z naszych wakacji kilka lat temu. Wracaliśmy z Turcji do domu. Na tureckim lotnisku okazało się że cała załoga samolotu poważnie się rozchorowała i nie da rady wracać do domu. Po kilku godzinach przesiedzianych na lotnisku znaleźli jakiegoś zastępcę pilota (araba :ico_noniewiem: ) więc już miałam mieszane uczucia (broń Boże nie jestem rasistką :ico_nienie: tak jakoś wtedy 11 września mi się przypomniał) Po 8 godzinach wkońcu wylecieliśmy do domu. Wszystko było ok do momentu kiedy nie wlecieliśmy w strefę burzowych chmur. Boże dziewczyny byłam przekonana że ten arab nas rozbije. Trzęsło jak na filmach. Z luków nad głowami zaczęły wypadać bagaże... masakra...ale farta mieliśmy niesamowitego bo udało nam się dolecieć cało :-D
A druga rzecz o której na pewno nie zapomnę to pokonanie mojego ogromnego lęku wysokości i skok na bungee :-D momentu wyskoczenia i tego swobodnego lotu nie da się zapomnieć. Niesamowite uczucie. Co prawda drugi raz już bym nie skoczyła :-)

[ Dodano: 2007-08-25, 09:40 ]
A co do ślubu i wesela to jeszcze wszystko przed nami :-) O przeżyciach z tego dnia będę Wam mogła napisać po 28 czerwca 2008 roku :-)

A swoją drogą mam nadzieję że będę mogła się Was poradzić w pewnych kwestiach bo póki co nie wiem kompletnie od czego zacząć :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

25 sie 2007, 12:37

Aga26 do slubu macie jeszcze duzo czasu takze sie nie martw,my(a raczej ja :ico_oczko: ) wszystko zalatwilismy w niecale trzy miesiace :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sie 2007, 10:12

A tutaj znowu takie pustki... Oj dziewuszki opuszczacie się strasznie, nieładnie :ico_nienie:

leona, u nas żeby mieć fajną kapelę na weselu to i nawet rok wcześniej trzeba rezerwować :ico_olaboga: A poza tym zawsze marzył mi się taki ślub z bajki :-) także powolutku musimy zacząć się rozglądać...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 sie 2007, 10:16

Aga26, ja jestem po cywilnym a przed kościelnym. Cywilny załatwiliśmy w ciągu miesiąca. Kameralna imprezka. Tylko rodzice i świadkowie. Za 3i pół tygodnia czeka nas kościelny i niestety wesele. Wszystko załatwiliśmy od czerwca. Łącznie z kwartetem gitarowym w kościele.....

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sie 2007, 10:32

Ewcik, my mieliśmy cywilny w pażdzierniku. Podobnie jak u Ciebie byłi tylko rodzice i świadkowie. Teraz przymierzamy się do ślubu kościelnego.
U nas w mieście jest tylko kilka sprawdzonych i naprawdę dobrych kapeli dlatego trzeba tak wcześnie rezerwować. Najzabawniejsze jest to że jak szukałam zespołu to natknęłam się na taki o nazwie "SĄ GORSI" :-D No i jak tu taki zespół zamówić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 sie 2007, 21:34

hehehe....
My też załatwialiśmy rok wcześniej...bo żeby wsystko zgrać, to trzeba czasu....jedyne co mogę Ci polecić, to orkiestra...nazywają sie BARBAPAPA, mają swoją stronę, można ich posłuchać! są rewelacyjni! zagrają wszytsko i to tak, że człowiek nie wie, czy to oni grają czy nie...super!!! biorą 2tysiące, ale są warci każdej kasy !dodatkowo fajnie prowadzą i robią tak jak chcesz.ja jestem super zadowolona i każdy z mojej rodziny.
I chętnie bym się z Wami zamieniła, żeby to wesele mieć przed sobą jeszcze!!!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 sie 2007, 11:28

[size=200]Ewcik wszystkiego najlepszego w dniu urodzin [/size]
................................................ :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: ......................................................

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 11:53

leona, dzięki

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość