ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2007, 12:01

dorotex83, mój Piotrek broni mamy i zawsze ja usprawiedliwia. A najbardziej on mnie wkurza jak marudzi,zebym do niej zadzwoniła, zapytała jak sie czuje :ico_puknij: skoro ja wcale nie mam na to ochoty. Piotrus to taki synus mamusi, niestety :ico_zly: ...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 sie 2007, 16:40

ja juz jestem po pierwszym szkoleniu.. na początek było BHP :ico_oczko: w piątek ide na konferencje no i od poniedziałku startujemy :-D biedna moja Julia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2007, 19:28

witajcie kochane
Kasiu bedzie dobrze zawsze to kaski wiecej a pewnie dacie rade z Juleczka, moze na poczatku bedzie ciezko ale wierze ze rozlaka dobr wam zrobi :ico_oczko:

ja tz Oskarowi daje Bebiko 2 i w sumie jak tylko zaczal pic modyfikowane to bylo to wlasnei Bebiko...

moj maly do poludnia je dosc ladnei za to po poludniu zaczynaja sie klopoty... obiad jako tako pdziubie kolacje tez, chyab ze mu kaszke dam z butli to wtedy wypije 250 ml

dzis nocka w miare ldna z jedna pobudka.. :ico_haha_01:
zrobilam p0rzadek w szafce Oskara o kurcze znowu torba za malych ciuszkow :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

29 sie 2007, 19:32

witam

wreszcie sie do Was dostalam.

moja Martynka zajmuje sie moja mama i na szczescie nie musze zostawiac mlodej z tesciowa.

dzis bylysmy u fryzjera i pani obciela mojej dzidzi grzyweczke, wyglada bosko.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 sie 2007, 21:04

ja też planuje zrobić Julce grzyweczke :-D chociaż u niej bedzie cięzko jej tą grzywke zrobić, bo kręcą sie jej te włoski dosyć mocno.

Natalia dokladnie... nie bede ukrywała, że na tych pieniądzach bardzo mi teraz zalezy... oby dwoje z mężem chcemy studiowac.. a jak wiadomo studia kosztują i to nie mało :ico_noniewiem:
Wiem że Julia będzie pod dobra opieką... jakbym miała ją zostawić z nianią to dopiero bym rozpaczala...

a co do mleka to ja do 5 mies dawałam Bebilon a pozniej przeszłam na Bebiko 2 i tak się tego Bebika będę nadal trzymać :)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 sie 2007, 07:09

Dzieńdoberek kochane o poraqnku
u nas nocka dosc dobra z jedna pobudka na glaskanie, pociumkal kilka lyczków herbatki i spal dalej, czyli coraz lepiej w nocy, moze niedlugo nawet pic nie bedzie :ico_haha_01:
teraz sobie ejszcze moj maluch spi, dzis odwiedzamy moaj starsza kuzynke, Oskarek bedzie mial adoratorke bo kuzynka ma 2i pol letnia coreczke Oliwie :-D

skoro Oskarek Spi wykorzystam ta chwile i pomyje podlogi, ktore pozniej on i tak wyfroteruje

Kasiu dokladnie szkola kosztuje wiem cos na ten temat :ico_haha_01: a w tym roku jeszcze musze 1300 zl placic za kursy obowiazkowe do szkoly :ico_haha_01:
ciezkie beda dla nas te 2 miesiace do listopada, bo i auto teraz jak T przyjedzie nowe kupujemy, moja szkola, urodzinki Oskarka, innych wydatkow juz nie licze
no ale coz- Życie!!! :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 sie 2007, 07:53

Jak sobie pomysle o tesciowej to aż mnie trzesie, nie lubie jej i juz...

Kupilam Mai Bebiko i to samo co z kaszką, zjjadła 70ml i koniec, chyba juz taka jej uroda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

30 sie 2007, 07:58

witajcie

ja wczoraj tez nie mogłam dostac sie na TT

Iwonko to współczuje Ci bardzo, bo przy takiej teściowej to mąż powinien stać przy Tobie murem ale mamusia tak go sobie wychowała i zachowania wpajanego przez nascie lat nie da się wykorzenić tak łatwo

Gabrysiu to bardzo dobrze że Emilce już lepiej
Olwike mogłabym jeszcze zostawić z moją babcia gdybym poszła do pracy ale babcia jest bardzo nerwowa i wcale sie nie dziwie jak wczesniej pilnowała 4 swoich wnucząt a daliśmy jej popalić, zreszta też jest wiekowa kobiecina i nie mam sumienia jej jeszcze obarczać Oliwką bo z niej mały gagatek rosnie

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 sie 2007, 08:01

ja nie moge liczyc na zadna babcie Oskarka bo po prostu oby dwie pracuja.... :ico_noniewiem: a moja babcia ma juz 83 lata, rozrusznik i nie zawsze dobrze sie czuje, a po za tym dzwigac nie moze..a z checia by sie zajela Oskarem

[ Dodano: 2007-08-30, 08:04 ]
super ze Emilce juz lepiej i oby szybko jej przeszlo juz zupelnie...
Iwonko po prostu Majeczka to niejadek i chyab pozostanie Ci juz pogodzenie sie z tym...i takie dzieciaczki bywaja, a moze jeszcze jej sie odwidzi, zreszta moze po prostu nie potrzebuje wiecej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

30 sie 2007, 08:21

witajcie z rana u nas tradycja z pobudkami mamy juz 8 zabka maly znowu ladni je wiec moje zmartwienia co do jedzenia powoli znikaja.

Iwonko Pawwełek nie chcial pic zadnego mleczka modyfikowanego dopiro krowie mu posmakowalo i te pije baaaardzo chetnie.

Terazspadam robic sniadanko mojemu glodomorkowi zajrzę pozniej papatki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość