kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 sie 2007, 21:53

o rany jak dużo do nadrobienia 4 strony czytania..... przeczytałam a już zapomniałam o czzym chyba jestem zmęczona bo my wróciliśmy do domku o 20 Mateuszek cały czas był na polu no dotlenił mi się chłopak :-D
dziewczyny dzięki za miłe słowa przekażę je Mateuszkowi na pewno się ucieszy że się ciotkom podoba
coś piszecie o wprowadzaniu nowych pokarmów ja będę wprowadzać też jakoś koło 5 mies a tak chciałam karmić tylko piersią do 6 mies życia a tu przez skazę trochę ciężko Sikorka koniecznie napisz jak tam ta Twoja skaza, bo przeczytaałam że zjadłaś jogurcik ja się boję ale trzymam kciuki
kurde ale mi się spać chce to łażenie po starych kątach mnie wymęczyło uciekam i życzę wszystkim miłej nocki

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2007, 22:06

zborra, to jeszcze napiszę cytat z dej książki z tego samego rozdziału:
"W dzisiejszych czasach młoda mama otrzymuje wiele sprzecznych informacji na temat wprowadzania pokarmów stałych. Jej matka mówi: "Ja zaczęłam ci je podawać, kiedy miałaś dwa tygodnie. Na co czekasz"? (z tymi dwoma tygodniami to chyba przesada :-D ) Po czym zauważa oczywistą rzecz: "I jesteś zdrowa, tak". Lekarz pediatra radzi poczekać, aż dziecko skończy pięć, sześć miesięcy.......Najnowsze badania wykazują, że o wprowadzaniu bardziej urozmaiconej diety powinien decydować indywidualny rozwój dziecka. ...........
- Twój malec potrafi dobrze trzymać głowę. Nie podawaj nawet papek jeśli dziecko tego nie umie....
- Zniknął odruch wypychania języka.....
- Dziecko umie poruszać językiem do przodu i do tyłu, w górę i w dół.
- Dziecko potrafi wyciągać dolną wargę i dzięki temu może zbierać jedzenie z łyżeczki."

Napisałam to co piszą w książce na której się opierałam wychowując Kacpra, chociaż też nie zawsze, bo wiadomo że każda mama wie najlepiej co jest dobre dla jej malucha więc każda zrobi tak jak uważa.

[ Dodano: 2007-08-29, 22:27 ]
Wymądrzyłam się :ico_oczko: i idę już spać. DOBRANOC MAJÓWECZKI!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 sie 2007, 22:42

no ja tez wychowuje maluchy moje na tej książce .. uwazam ,ze jest bardzo dobra ....'

zreszta trudno jest jesc komus kt nie umie głowy utrzymac ... a jedzenie na leżąca to chyba nie bardzo .......

ja tez padam ... i ide w kimono heh e

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 sie 2007, 22:51

DZIEWCZYNY o rany dajcie spokój ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ten dekolt był odkryty tylko dla MEGO MĘZA robiącego to zdjęcie !!! A tak cały czas skrzętnie okrywałam swe wdzięki szalem !!! No!!! I już nie ma tematu :ico_oczko: :-)

Ja nie wiem, Ula je często i to po 10-15 min. i wydawało mi się że OK a tu pani wali, że 4900 i teraz co??? :ico_puknij: Nakarmiłam cycem przed spaniem prawym i lewym i poszłam po butlę... wracam... a Niula spi... i jak u Anzy za Chiny ludowe papy nie rozdziawi... :ico_oczko: więc zobaczymi jak długo wytrzyma... :ico_noniewiem:
Za 2 tygodnie wizyta wagowa... :ico_noniewiem:

Ja kompletnie nie pamiętam od kiedy Miłosz dostawał nowości... :ico_puknij: i tak po zdjęciach... wyszło mi, że w grudniu wcinal pieczone jabłuszko przetarte + cynamon... i że bardzo mu to smakowalo... w przeciwieństwie do marchewki... a no i miał wtedy 4 miechy ukończone czyli w 5 też tak z Ula Misiulą uczynię :ico_brawa_01:

Aaaaaa Kamizela , posadź Wiktora przed narzeczoną :-D pozdrawiam :-)

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-29, 23:03 ]
I ma poczucie humoru dziewczynka :-D

Obrazek


Noo to ja też już uciekam się powyprostowywać.... DOBRANOC :ico_papa:

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 sie 2007, 23:08

witam!!!!!!!jestem.....widze ze Zborra juz mnie wypatrzyla :ico_brawa_01: ...przypadkiem odkryl dzis moj A. ze mamy internet :ico_szoking: ....
a juz pisze co sie stalo...po przeprowadzce sprawdzalismy kable i nic....nic nie dzialalo A. zadzwonil do tych ludzi od neta drugi raz bo pierwszy byl przed przeprowadzką i kobietka mowi ze zadne przeniesienie nie ma miejsca ze nic o tym nie wie...a prze tem gadal z facetem ktory byl bardzo nie mily i chyba nawet nie kiwnąl palcem w naszej sprawie....i kazali czekac 20 dni.....a dzis go cos pokusilo ,sprawdzil i dziala....ale niewiem jak dlugo :ico_noniewiem:
Domek...suuuuper...wkleję fotk pozniej bo troche mamy tych nowych przy zwiedzaniu okolicy :ico_haha_01:
Dziekuje za smsy.....cieszylam sie jak dziecko...az sie ze mnie smiali...
Maya spi...ale malo zjadla....wiec wkrotce pewnie pobudka :ico_noniewiem:
Dzis kupilismy smoczki...i dalam malej...pociumciala ze 3 minutki i jak sie skapnela ze nic nie leci to zrobila wielkie oczy i wyplula.....mamy jakies silikonowe..pisze ze ortodontyczne....ale chyba nic z tego nie bedzie bo paluszek milszy...

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

29 sie 2007, 23:42

Glizdunia witaj po przeprowadzce :ico_haha_02:

Dominik wrócił z wakacji, pewnie będzie mi cieżej znaleźć chwilkę, z 2 dzieciaków jest zawsze TYLEE do roboty, że głowa mała, choć nie powinnam narzekać, bo Marcina mam już od 15 w domku więc mi pomaga, nie powiem...

To na tyle

Dobranoc wszystkim :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 sie 2007, 23:57

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

fotki opisze jutro...na razie mozecie obejrzec.....dobranoc...czytam i czytam...ale napisalyscie duzo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

30 sie 2007, 00:11

Maya śliczna...jak mamusia zresztą, naprawdę jest słodziutka :ico_haha_01:

A ja znowu po nocach...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 sie 2007, 07:52

Glizdunia witaj :ico_haha_01: Fotki superowe-śliczne są te nasze dzieciaczki :ico_brawa_01:

Massumi Wiktor obczaił już swoją przyszłą żonkę i jest bardzo zadowolony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cholercia to ile potrzebujemy na ten ślub ???

Dziewczyny wczoraj pokazałam małemu, że można wkładać nóżkę do buzi...Leży teraz bidulek, złapał za śpiochy i ciągnię tą nogę, że hej. Ja mam niezły ubaw a on bidulek stęka z wysiłku :-D

Chciałam was zapytać czy wy już wszystko jecie-jeśli karmicie piersią ??? Ja już przestałam się ograniczać i przyzwyczajam małego.

Ok czas na :ico_kawa:

Do usłyszenia.

[ Dodano: 2007-08-30, 08:12 ]
Tak chciałam mieć ciążowego suwaczka, że zrobiłam sobie jego namiastkę ha ha. A tak na serio to czekam już z utęsknieniem na kolejną ciążę :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 sie 2007, 08:37

witam witam :-D
ja po sniadanku - a w sumie je wcinam :-D młody szarpie małpke :-D Duzy pojechał na spotkanie tym razem do Wrocławia ... będzie pewnie z powrotem w nocy ... :ico_zly: a co tam ..
ja tez jem juz prawie wszystko , mizeria na razie odpadła - bo cos stekał i sypana kawa - bo baki duze :-D byly - u syna ... nie u mnie :-D
Glizdunia - urocze zdjęciA!!
lece do młodego ...bo krzyczy ... i taki sam tam lezy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość