Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 sie 2007, 14:35

Massumi serio serio :-D Ale jeszcze poczekam ze 4 latka-mam nadzieję, że do tego czasu dorobimy się własnego mieszkanka, no i Wiktorek będzie już samodzielny :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

30 sie 2007, 14:38

hej :-)
ja już się zaczynam przyzwyczajać do tego że otworzenie strony na tt trwa pół godziny, ale w związku z tym zanim przeczytam i napiszę to mija pół dnia tak jak teraz...

witaj Glizdunia :ico_brawa_01: piękna mamusia z Ciebie i córeczka w ślad za mamą :-D

co do jedzenia to ja jem prawie wszystko tzn. trochę się jeszcze boję tych wzdymających jak kapusta i kalafior no i zielonego ogórka bo był płacz kiedyś i czekolady bo zaparcia (ale troszkę wcinam oczywiście :ico_oczko: ) a jem i ryby i pomidory w dużych ilościach acha owoców też się troszkę boję, więc jem tylko banany jabłka i winogrona ale oststnio zjadłoam brzoswinię i raczej nic nie było :ico_noniewiem:

a my te nieszczęsne ćwiczenia ... :ico_placzek: Iga robi sztywne nogi i koniec... ja nie wiem co zrobić :ico_olaboga: a cieszy się przy tym bardzo :ico_puknij:

Ewcik, zazdroszczę ja muszę wracać do pracy :(

[ Dodano: 2007-08-30, 14:44 ]
mój niunias :)
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

30 sie 2007, 15:15

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

W DOMU:Obrazek

NA TT:
Obrazek

Ja wrcam do pracy 19 listopada.... :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 sie 2007, 15:33

a ja co dopiero skonczyłam I ture :ico_prasowanko: a na balkonie wisi jeszcze II i nie wiem czy dzis bede miała siłe na to, bo juz mnie kregosłup boli, a mała jak na złosć spała tylko 40 min i teraz marudzi i zali sie do krzyza na scianie, ze ma taka złą mamusie co nie chce sie nia zajac i tylko jej kaze albo lezec w wozku albo sie bawic :ico_wstydzioch: ...no coz ale ja juz na prawde wysiadam..dajcie mi siły!! :ico_olaboga:

a na te TT to juz sie nie ma sensu :ico_zly: mi sie tez strona otwiera pół godz :ico_zly:

anza jakich to cwiczen twoja Igunia nie lubi??moja tak wierzga nogami, macha rekami ze :ico_szoking: i uwleibia rowerki i inne wygibasy z mamusia...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 sie 2007, 17:49

Jeju mam już dość tych problemów z wejściem na tt :ico_zly:


Mały na dworze z ciocią więc korzystam.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 sie 2007, 18:37

kamizela nie wypływasz troche za wcześnie w przyszłosć??juz planujecie i nawet dokładnie wiesz kiedy to bedzie... :ico_noniewiem:

a jednak udało mi sie jakos zmóc i zrobic drugie :ico_prasowanko:
a moja dzidzi sie tak niecierpliwi, maruda z niej dzis niesamowita, marze juz o tej chwili kiedy sobie smacznie zasnie po kapieli, ciekawe czy spodoba jej sie spanko pod nowa kołderką, dzis wyciagłam tą cieplejsza, bo cos zmarznieta oststnio sie budziła.. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

30 sie 2007, 18:43

[glow=white][size=150]dziewczyny chodźcie na [/size][/glow]

http://www.cudownedzieciaczki.fora.pl/

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 sie 2007, 19:35

szukam avataru ..hyhyhyhyh bedzie fajowy ..tylko mam 2 i nie wiem który :-D
Hubcio zasnął - i ziwny dzis jakis ...3 kupy !!!!!! jak nie on ..i zjadł na noc tylko 80 i troche cyca ... :ico_noniewiem: dziwnie ...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 sie 2007, 19:38

Jestem!!!
No, na szczęście nie mam dużych zaległości...No i w domu dziś rewelacja! jakiś mam dziś dobry dzień!!! J wrócił wcześniej z pracy i umył okna!!! :ico_brawa_01: Hania dziś po prostu bije rekordy!!! zjadła o 9, potem o 10poszła lulu i spała do 13!!! w sumie dalej by spała, ale ją przez sen zaczęłam karmić i się obudziła...pofikała troszkę i poszła znów spać...Trochę na powietrzu, a potem w domu kimała do 17! :ico_szoking: zjadła z obu cycków i jeszcze chciała...rzucała się na mnie normalnie...dobrze że nie ma zębów, bo by mi ramię odgryzła...zrobiłam jej 30ml i wypiła duszkiem! :ico_szoking: potem trochę zabawy! dała czadu na maxa! się rozgadała tak, że mi kopara opadła ze zdziwienia! i śpi...pewnie o 20kąpiel, jedzenie i dalej spanie.Ależ jestem dziś szczęśliwym człowiekiem!!!
Ja poukładałam ciuchy, pranko...i prasowanko... J zaraz wraca...i będzie sprzątał łazienkę i kuchnię...Ja odkurzę...i koniec! laba!!!

A...ja tam jem dużo...czekoladę czasem też...ryby od zawsze...pomidory, ogórki...brzoskwinie...winogrona na kilogramy :-D i w ogóle...ciasta różne itp...Tylko kapusta, groch, brokuły, kalarfior, fasola...to :ico_nienie:

Ok,lecę, bo młoda się wybudza powoli...wejdę jak już opanuję chaos!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 sie 2007, 19:52

rany i tu i tam ..człowiek lata i sie cieszy :-D hyhyhyhy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość