Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

02 wrz 2007, 18:46

Juz mi troche lepiej i sie tak nie denerwuje :-D w koncu co ma byc to i tak bedzie czy sie bede bala czy nie.
czekam na instrukcje jak wkleic zdjecia pod suwaczkeim. Jutro mamjeszcze wolne to bym cos wrzucila na forum :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 wrz 2007, 19:39

Agniesia21, teraz nie mam czau, ale za jakies 2 godz ci napisze jak to robic, ale ja dwie stowy chce za to pozyczyc :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 wrz 2007, 19:42

Agniesia21, no to ja najpierw z instrukcją :-D strona www.holdthatpic.com i dalej: przeglądaj, upload, a jak załaduje zdjęcie to kopiujesz kod: BBCode, przy okienku do pisania postów szukasz IMG kilkasz i wklejasz skopiowany kod, potem OK i zdjęcie jest, po wysłaniu postu pokaże się na stronie.
jak wciśniesz IMG, w tym okienku może się pokazać: http:// ...wykasuj to,a potem wkelj kod, czekamy na zdjęcia! :ico_oczko:
fela, co dziś pożarłaś? :-D
Lucy ty masz za dobre serce dla tej dziewczyny :ico_noniewiem: ewidentnie cie wykorzystuje :ico_noniewiem: mąż ma rację :wpale: :-D
Sandrusia może wystaw gdzies ten wózek, na ebuy może? ale najlepeij wśród mamusiek z brzuchami w okolicy poszukać chętnych :ico_oczko: ubierz mini i zagadaj jakiegoś przyszłego tatusia :ico_oczko:
Delfinka już jest w UK :ico_brawa_01: :ico_oczko: ciekawe kiedy do nas zajrzy...mąż jej z tydzień z łóżka nie wypuści :-D

a my dziś lajcik, po żywcu, scrable i 3-5-8 w karty ze znajomymi, lenka z ich synkiem mieszkanie mi do góry nogami wyrócili :ico_oczko:
jutro pierwsze zebranie z rodzicami :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 wrz 2007, 19:47

kaasiaa79, a no prosze pani nauczycielko :ico_brawa_01: powodzonka na zebranku :ico_brawa_01:
ja musze leciec sprzatac dalej bo maly wstal i wyslalam go na spacer z L pod pretekstem sprzatania L mi zarzuca ze nie chce sprzatac tylko pewnie na tt bede siedziala hi hi :ico_oczko: a ja lece szybko ogarne i zaraz wracam :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 wrz 2007, 20:51

kaasiaa79 pisze:przy okienku do pisania postów szukasz IMG kilkasz i wklejasz skopiowany kod, potem OK i zdjęcie jest, po wysłaniu postu pokaże się na stronie.

no to abstrakcja dla mnie, pierwsze słysze, bo ja BBCode wklejam od razu w okienko gdzie sie posta pisze.
Agniesia21, poza tym mozesz jeszcze to samo zrobic na www.fotosik.pl i tam mozesz sobie pobrac kod do zdjecia w pelnym rozmiarze, albo do miniaturki, takiej jaka ja mam obok suwaczka. dodatkowy plus fotosika, to ze jest po polsku :ico_oczko:
kaasiaa79, a plan napisalas???? ile ja mam pic, zeby ci w koncu wyszlo??

my dzis calutki dzionek na polu spedzilismy, wrocilismy o 19.00 troche karczek pocwiczylismy, pogilgalismy sie, kapanko i mloda wydętkowana spi :-D , mezulek do pracy poszedl, a ja chyba na allegro ide powydawac troche kasiorki :ico_oczko:
od jutra maz ma wolne 3 dni wiec mam nadzieje go wykorzystac :-D :-D

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

02 wrz 2007, 22:14

dziekuje dziewczyny za instrukcje g:D jutro wrzuce fotki mam nadzieje ze mi sie uda :ico_haha_01: do juterka

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

03 wrz 2007, 00:11

CZESC KOCHANE!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Moje dwa skarby spia to wskoczylam na TT.
U nas wszystko ok, lot super bo ranny wiec Maya spala.
W Polsce wesolo, fotki wkleje na dniach bo kabla szukam zeby zgrac je na kompa :ico_haha_01:
Jutro obiecuje napisac cos wiecej, buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 wrz 2007, 00:57

witaj delfinka
brakowalo nam ciebie na tt i slicznej buzki mayeczki rowniez.. wklejaj szybko foteczki

fela no to niezle wykorzystujecie kondzia hihi fajne foteczki hihi

agniesia no to czekamy na foteczki.. i nic sie nie martw.. kazda z nas to przechodzila. napewno malueszek bedzie zdrowy i sliuczny

lucy mi tez brakuje asertywnosci. jasne jest ze kolezanka cie wykorzystuje.. :ico_olaboga:

a mu zamiast nad morze pijechalismy do muzem figur woskowych do londynu hihi
pogoda jakas niepewna i adamowi nie chcialo sie jechac nad morze... a ja oczywiscie bylam chetna ale wreszcie sie poddalam... i w zamian wymyslilam madame tussauds hihi
leonek byl super przespal w chuscie (zaliczyl dzis w niej swoj debiut) hihi coi prawda jakis taki skulony w niej lezal.. ale chyba bylo mu wygodnie bo nawet glosne krzyki,muzyka, swatla nie byly w stanie go pbudzic hihi
dopiero pod koniec na jedzonkoa zaczal marudzic wiec wzielam go z ta chusta na plecy i dyskretnie karmilam hhihi chodzilam tak z nim i jednoczesnie cyckiem karmilam
super sprawa.. hihi nic nie widac hihi

fotki wkleje jutrohihi
leos byl chyba najmlodszym zwiedzajacym hhihi
ale co tam hiih
rosnie mi maly podroznik hihi

minus taki ze masa ludzi w srodku.. kolejki do zdjec itd ale i tak nam sie podobalo. zwlaszcza podroz taxowkami przez rozne epoki londynu hhihi

a na samym poczatku okazalo sie ze nowe spodnie jeasnowe mi poszly na tylku :ico_szoking: :ico_szoking: nic nie poczulam dopiero moja siostra zauwazuyla i oczywiscie wszyscy ze mnie smiali :ico_placzek: hihi
kurde one nawet ciasne n ie byly,,, nie wiem jak to sie stalo
musze leciec po nowe.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

sandrusia gratuluje zakupu kurtki. wlasnie mi sie przypomnialo hihi

moj leos cos mi marudzi.. juz dwa razy sie przebudzil..
a w sb tak ladnie zasnal sam. lezal dlugo w lozeczku cichutko.. sam sie zabawial hihi choc u nas byl dom pelen ludzi hih malutka sonia tez spala ale w wozku.. hih a oscarek oczywiscie szalal z nami hihi i tak sie cieszylam ze leos taki spoojny ... i zasnal nie wiadomo kiedy.. a teraz cos... poplakuje
wiec ide znow do niego i juz nie wracam

moze jutro zajrze jak mi sie uda z ranka hihi

buziaki
papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 wrz 2007, 03:22

hej dziewczyny!!!!!
Delfinko witaj !!! :ico_brawa_01: nareszcie jestes kochana :ico_brawa_01:
Madziora widze ze rośnie Ci mały podróżnik :ico_brawa_01: Ty to byś z moja siora sie nadała, podróze i zakupy to jej żywioł :ico_szoking:
o matko!!! u nas po staremu, mały bez zmian, ale teściówka mi leki i gruszke do noska przywiozła wiec jestem juz happy :ico_brawa_01: dzis mu podałam syropek na kaszel i katarek bo po tym na alergie cos mu nie przechodzi, wiec moze rzeczywisci eto od tego, ze mu w szpitalu po urodzeniu nic nie odciągnęli :ico_puknij: zobaczymy :ico_olaboga:
a ja wstałam bo głodna sie zrobiłam :ico_olaboga: nie wiem dlaczego ciagle w nocy mnie bierze :ico_oczko: no i mojemu na amory sie zebrało :ico_zakochani: :-P :064: :520: :589: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
chciałam dzis do fryzjera iść ale jakos wszystko było pozamykane ( byłam w miescie, sklepy były otwarte, ale fryzjerzy nie) były salony otwarte ale te w centrach handlowych a tam chcieli za zwykłe podcięcie 50 f :ico_puknij: jak ja mam krótkie włosy i tylko chciałam podciąć, gdzie zawsze płace koło 8 f, to za te 50 f moge sie ubrać, aczkolwiek Jacol powiedział ze mam iść za te 50 :ico_oczko: kochany jest, ale bez przesady, ja to jestem jak Kasia per skarpeta oszczędzam :ico_oczko: na weselicho i jakis car dla Franczeska co bedzie laski w Polandzie zarywał :ico_oczko:
oki kobietki dobranoc
lece do moich chłopaków bo pewnie mój głodomorek na karmienie sie niedługo obudzi :ico_oczko:
:607: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 wrz 2007, 08:16

ja dzisiaj pierwsza :-D :-D
cos mi dziecko spac nie chce :ico_noniewiem: gadac i gadac caly czas tylko :-D pogoda do nonono, a my tyle rzeczy chcialysmy zalatwic :ico_noniewiem: ale coz, trzeba sie ubierac i zasuwac do rynku :ico_oczko: bede pozniej :papa:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość