Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 wrz 2007, 11:28

Hej!
nie stać mnie na dzien dobry...bo nie wiem, czy będzie dobry!!!
Noc porażka...J się śmieje, że z nasze 3tylko ja trochę spałam... No ale po takim dniu on też by spał! młoda już nie :513: ale całą noc była niespokojna i się wybudzała. Całą noc przy lampce i czuwanie. J ją chyba ze 4raza podnosił...smoka wkładał i wogóle...ja trochę pospałam w przerwach...ale czuję się jak zombi! :551: a młoda...zjadła o 3...i spała prawie do 9.30! ja póki J był w domu to myju...bo rodziców nie ma i nie wiem, jak bym mogła odejść od Hani-Bani...Przed żarciem była nawet zadowolona, potem już gorzej. Co prawda już bez atrakcji dodatkowych się obyło, ale godzina płaczu!!! ja już normalnie :ico_noniewiem: noszenie...i prześpiewałam te wszytskie durne kołysanki...i już ok, ale jak łóżeczko! :ico_nienie: i znów :ico_placzek: no to mamuśka wózek do góry i ... :595: a nogą bujam wózek! ja pierdzielę...ale super!

Glizdunia to fajnie...miło się patrzy,jak Wy tak letnio ubrane...a my już w swetrach powoli... A paznokcie...postaraj się ciut zapuścić, a żeby nie bolało to po kąpieli,albo wymocz je trochę i podważaj te boki pilniczkiem. Rób to codziennie, to powinno pomóc.

Mama_Dominika no to masz już szkolniaka!!! powodzenia. No i te książki...masakra...zamiast uczyć dzieci, to oni im tylko serwują noszenie głupich ćwiczen, z których i tak nic nie wynika! kiedyś był jeden elementarz, a ludzie mieli więcej w nonono...niż my teraz w głowach! zaśmiecanie umysłu i tyle!
A młoda ma uszka...troszkę zapalenia i dostaje krople...A wysypka też, chyba od tego mleka...ma na brzuchu, plecach i całej główce...Mam nadzieję, że szybko zejdzie...

Massumi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Micha!!! super!

No dobra, lecę...odpisać na maile itp...bo się zaraz skończy laba coś czuję...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

04 wrz 2007, 11:45

moje dziecko spi juz godzine ..... mslicie , ze nie pomyli nocy z dniem..bo spi w łóżeczku??? ranyyy mam nadziej, że nie .....

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

04 wrz 2007, 11:46

Dobra, to ja zaczynam się martwić, ONA dalej śpi, coś chyba jest nie tak, to możliwe że tak jej się pozmieniało i nagle zaczęła potrzebować tyle snu?? Ona od wczoraj jadla tylko raz i to niewiele, muszę ją chyba obudzić i zacząć jej wciskać cycka na siłę, bo przeciez takie małe dziecko musi jeść :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 wrz 2007, 11:48

wróciłam już od gina. Dostałam tabletki antyanty i jakieś inne bo mam lekki stan zapalny pochwy. Ogólnie jest ok. Dostałam też skierowanie na badania, bo za dużo schudłam i facet podejrzewa anemię. Mam brać prenatal 2x dziennie. Facet kazał się zastanowić czy nie chcę spiralki........niby 300zł to sporo na raz wydać, ale spokój na 5 lat......

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

04 wrz 2007, 11:53

Kurcze ja też muszę się zmobilizować... bo wczoraj trochę sie przstraszyłam jak mnie zmuliło poranną porą... nie to żebym nie kochała dzieci, ale .... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 wrz 2007, 12:02

Ewcik, a gdzie sprzedaja spirale za 300,- bo moj mi proponowal najtanszą za 800,-!!!
ale ja poki co i tak nie moge bo ta moja obnizona macica mnie ogranicza

zborra kochana uwazaj na mala
wiem c to znaczy czuwac calą noc :ico_haha_02: i tez mi sie wydaje ze ta wysypka to od mleka
a jesli dziecko ma skaze to to od razu tak nie wyskakuje tylko stopniowo
i jednym z jej objawów jest tez ulewanie i kolki

moja mala jakby tyle nie żarła (170ml) to pewno by przestała ulewać
ciemieniuchy juz nie ma, za uszami zniklo i na szyji wiec chyba mialam racje
kolek nigdy nie miala wiec nie wiem

moje dziecie tez ciezko spi w dzien
wczoraj miala dzien spiocha i spala miedzy karmieniami po prawie 2 godz
ale dzisiaj juz gorzej
ona potem pod wieczor jest tak skonana że o 19 chce sie kapac i spac

zborra współczuje
gosia tobie tez wspolczuje ale musisz go nauczyc spac w lozeczku bo nie dasz rady
moze zacznij od jakis zabaw w lozeczku?
a masz karuzel???
bo moja to myk do lozia karuzelka moniek i spi

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 wrz 2007, 12:03

ewcik ja też biorę tabletki anty anty ha ha (Cerazette)

mama_Dominika to rzeczywiście nie za dobrze, że mała nie je tylko śpi...może zadzwonisz do pediatry i na wszelki wypadek zapytasz co on o tym sądzi...

Mój mały już w miarę ma unormowane nocki- zasypia około 21, budzi się 1-2 a później już 6-7, pobawimy się i zapada w drzemkę po około 2 godzinkach. Marzą mi się przespane w całości nocki :-D

[ Dodano: 2007-09-04, 12:07 ]
massumi dwoje czy troje-co za róznica :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 wrz 2007, 12:08

jagodka24, lekarz u którego byłam zaproponiował mi za taką cenę........

kamizela, ja właśnie mam zapisane te tabletki. Możesz zdradzić ile kosztują??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 wrz 2007, 12:11

Ewcik niestety 40 zł na 28 dni-bierze się je bez 7-dniowej przerwy, jak przy innych tabletkach. Możesz po nich plamić ale to całkiem normalne-ja plamiłam przez połowę pierwszego opakowania :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 wrz 2007, 12:17

cholercia to rzeczywiście się opłaca tą spiralę założyć.......

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość