Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

04 wrz 2007, 16:47

no ja jestem ale nie wiem czy Cię to pocieszy Zborra

hih

chciałam Miłoszowi pogratulować, a raczej mamusi hehehe :ico_brawa_01:

Mamo Dominika dla mnie szkoła to jest jakieś lata świetlne odległa w czasie :ico_noniewiem: ale wydaje mi się że fajny jest taki duży dzidziuś :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 wrz 2007, 16:50

obiadek zjedzony. jestem genialna, obiad zrobiony w 25min :-D :-D teraz na deser (tfu) karmi (tfu) Alą zajmuje się tatuś a ja leżę sobie i odpoczywam

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

04 wrz 2007, 16:52

a moja właśnie wstała :-D
ale się zlitowała nad mamusią bo pospała 3 godz :ico_szoking:

a chciałam się Was zapytać - tylko te co mają jedno dzieciątko - czy unikacie kontaktu z dziećmi do 13 r.ż. bo tak mówią że takie dzieciaki przenoszą różne choroby a ja moją Igę tylko 5w1 zaszczepiłam i nie wiem jak mam ustawić kontakty z dziećmi w rodzinie.... :ico_noniewiem: czy to coś grozi czy nie??? a może ja :ico_puknij: głupia jakaś????

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 wrz 2007, 16:53

No to super...a ja klikam
a Hania?
Obrazek

udało się choć chwilę ją uciszyć...ale już się obudziła...to tylko pokażę, jak się dziś bawiła...
Obrazek

a reszta później, jak J może wreszcie wróci z roboty i mnie troszkę uwolni...lecę, bo pewnie głodna zaraz się odezwie...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

04 wrz 2007, 16:54

Moja wkońu zasnęła, ale i pogoda sprzyja kołderce... juz trzy razy zbierałam pranie przed deszczem i rozwieszałam na słońce.... jak sąsiedzi z naprzeciwka mnie obserwują, to ładnie sobie pomyślą :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
A i dziękuję Wam za komplementy dotyczące Miłosza :ico_respekt:

Kamizela , 2 czy 3 to jest różnica... sama się kiedyś przekonasz :ico_oczko: :): :597:

Zbora , moja wciąga bebilon HA i też smakuje pomyjowato... :654:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

04 wrz 2007, 17:24

my do lekarza..młody ma biegunke ..chyba .jesc nie chce..je tak..se... ja tez cos lekko przeziebiona ..Duzy wkurzył mnnie od rana ..zara jedziemy do lekarza

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 wrz 2007, 17:37

Gosia A!- ja tez przerabiałam biegunki! To jakis cholerny wirus jest - pol mojej rodzinki na lopatki rozlozyl! Jednocze sie w bolu z nadmiaru kupsk!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

04 wrz 2007, 17:57

Juli, - podawałas lacidofil???? jak to podac?? ca;a kapsulke otworzyc i dac? ile razy dzennie ???

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 wrz 2007, 18:01

No to niedobrze...niedobrze...
U nas sraczki nie ma...młoda jakoś się uspokoiła wreszcie i nie ryczy od przebudzenia!!! jeszcze z 1,5godziny i kąpiel, żarcie paszy i spanie mam nadzieję.!!!! kurczę, zżera mnie ciekawość czy ją oszukam glukozą i wypije to nonono...? :ico_noniewiem:
J wrócił i z nią gada...a ja idiotka wyprałam sobie spodnie! a jutro mam jechać do pracy i w czym? :ico_szoking: cholercia!

Obrazek
tu młoda się wystroiła, a ja wyglądałam jak po 2głębszych, więc się wykadrowałam...

a tu zapatrzona w zwierzaki
Obrazek

lecę...może czas zjeść kolacje...kurczę, wyglądam i czuję się dziś jak umarlak!
Gosia trzymam kciuki i powodzenia! czekam na wieści! oj biedny Hubcio!

Anza ja nie unikam...moja ma kontakt z kuzynostwem w wieku 1-13lat i na razie spoko. Poza tym, jakby byli chorzy, no to bym unikała, a tak to nie...Troszkę bakterii nie zaszkodzi.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 wrz 2007, 18:13

Gosia - ja podawałam Orsalit i acidolac. A JEsli Ty masz w kapsułkach, to chyba otworz i wsyp do mleczka. Ja miałam wsypywac te "bakterie". Powdzenia! A! Jak nie pomoze, to daj jeszcze smekte. U nas pomogło!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość