Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 wrz 2007, 11:23

alinko no to niezle.. mala strojnisia jak nic hihi
a wracajac do karola.... to wiesz mysle, ze odleglosc tez robi swoje... oboje jestescie zmeczeni ta sytuacja i to byc moze powoduje takie cisnienie... on tam nie rozumie do konca co przezywasz...pewnie tez i zly, ze nie moze byc z wami w takich momentach a ty tutaj sama zmeczona, trudno sie dziwic ze jest jak jest...
a czy sa jakies szanse na to by karol juz nie musial was zostawiac i podjac stala prace na miejscu? czy w ogole myslicie o tym?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 wrz 2007, 11:25

ooo Madziorka faktycznie zerwałaś się z rańca. Nie zaszkodzi ci to?? :-D :-D :-D
jejku jak ja ci zazdroszczę tych przespanych nocek. A Leoś o tyle młodszy od Tomka i juz tak super sypia.
Chociaż ja musze pwiedzieć, ze dziś było nieźle. O 19:30 jedzonko, o 1, 5, 7. Jak dla mnie to super. Chocia jakby o 1 zniknęło to by było jeszcze lepiej. Dobrze, ze chociaż Tomi chce spać i tylko te 5-cio minutowe te pobudki mam.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 wrz 2007, 11:27

Witam :-D DLA LAURY I WANESKI Obrazek ALINKO kochana bedzie dobrze napewno sie wszystko ulozy,przyjedzie Karol to sobie pogadacie i bedzie oki :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ANIU coreczka cukiereczek niuniu niu :-D MADZIORKA zdjecia rewelacja usmialam sie ze ho ho :-D a jesli chodzi o K@tk@ to ona mieszka tez na Slasku ale pare miast dalej no i sie skumplowalysmy tym bardziej ze przeszlam to co ona i sie spotkamy przyjedzie do nas niebawem jupi,moja niunia to po tym chrzcie przesypia cale noce budzi sie o 5 rano ale czad jakiegos Aniolka mam teraz :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 wrz 2007, 11:30

Alinko Madziorka ma rację. ja tez myslę, że winą jest rozstanie przede wszystkim. Ja nie wiem czy u mnie by nie było podobnie w takiej sytuacji. Jednak odlegość i tęsknota zbudzają sprzeczne uczucia.

Juli bierz się do nauki bo klapa na nonono dostaniesz. Spokojnie poczekamy tutaj na Ciebie. A jak będzie piątka to będziemy dumne z naszej tiktakowej siostry.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 wrz 2007, 11:30

dokladnie 8 tygodni temu o tej porze lezalam z pol godzinnym umazanym leosiem.... z nogami na za pietnascie trzecia.. komora przy uchu i.... obwieszczalam swiatu wielka nowine hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ach piekny to byl dzien... :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie spacer po sopocie swietny pomysl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: natrzaskajcie fotek...
w ogole jestem w szoku ze u was taka temperatura... to cala polska juz wieje jesiennym chlodem???? juz?????????????????? :ico_szoking: :ico_szoking:
nalesniki powiadasz?? mniam mniam hihi
my dzis serwujemy pstraga z ryzem i kolba kukurydzy hihi
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 wrz 2007, 11:30

u nas zimno brrrrrrrrrrrrrrrrr 10 stopni normalnie paranoja ale mam pare cieplych ciuszkow to wykozystam np taka czadowa kurtke a kapuca to glowka misia hi hi,a i butki z misiami tez ekstra no to trzeba wystroic nasz krolewne na wyjscie :ico_oczko: podjedziemy do prababci bo nie byla na chrzcinach i musze ja troche opierniczyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 wrz 2007, 11:33

Halo :516: jestem tu!!!
Czy ktoś mnie widzi???
Nikt nie chce do mnie nic napisać to spadam. Foch!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 wrz 2007, 11:34

KAMILKA ja tez mam pierdziuszka strasznego i kupki nie robi co dzien ale jak zrobi to :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-05, 11:35 ]
ja napisalam do Ciebie :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 wrz 2007, 11:43

kamilko moj leos nie ma uregulowanwego snu. :ico_nienie: . czasem mu sie zdarza, ze przespi tyle godzin.. ale to nie norma hihi :ico_nienie:
poza tym ja chodze pozno spac wiec nawet na reke mi nakarmic go o 1 czy 2 i potem miec spokoj do rana hihi
a raczej wyeliminowalabymte karmienia o 5 czy 7 hihi
aha i nie zapominaj , ze on nocny marek hihi

a dzis pewnie bede zmeczona, bo polozylam sie po 3 hihi musialam nadrobic posty na tt i tak mi zeszlo..i na spanie wcale nie mialam ochoty hihi ale godzina zobowiazywala hihi jeszzce podejalm sie zalaczania fotek na fotosik i ufff wciagnelam sie na maxa hihi

alinko jeszcze na pocieszenie.. u nas jest np tak, ze my czesciej klocimy sie kiedy nie jestesmy sami.. tzn jak sa moje siostry mama czy ktokolwiek.. nie wiem dlaczego... ale jak jestesmy we dwojke(trojke) to jest inaczej... nie wyreczamy sie nikim i nie mamy do siebie pretensji... a w towarzystwie lubimy sie wkurzac na siebie :ico_oczko: i wciagamy w to pozostalych hihi

i sa tez wlasnie zwiazki takie ktore preferuja rozstania i wtedy zyje im sie idealnie..po czym wracaha stesknieni do siebie i wydaje im sie ze tworza genialna pare... :ico_puknij: albo takie ktore wlasnie wtedy maja problemy... i mysle ze to dobrze, ze rozmawiacie (klotnia to tez rozmowa i poznawanie siebie nawzajem hihi) i ze nie godzicie sie tak latwo na rozlake .to znaczy ze kochacie sie i brakuje wam siebie nazwajem i ciezko wam sie pogodzic z ograniczonymi spotkaniami..... a do tego dochodzi diametralna zmiana w waszym zyciu
i tak was podziwiam
ja bym robila jazdy adamowi na maxa
i nie potrafilabym byc sama w domu z malym non stop...
ja po prostu musze widziec ludzi i czuc, ze swiat sie kreci hihi taki psychol ze mnie :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-09-05, 11:47 ]
zmykam bo lesio sie obudzil i chce gadac hihi
lezy obok i robi takie slodkie dziubki kktore uwielbia, cos jak u kamilki tomus w podpisie hihi i do tego szeroki usmiech z doleczkami w policzkach hihi normalnie cudo

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 wrz 2007, 11:50

dziewczyny jesteście kochane :ico_buziaczki_big: juz mi lzej na duszy :-)
Madziorka narazie niemozliwe zeby on tu był, bo... kurzce nie wtrzymam! Powiem!!! Budujemy dom :ico_haha_01: no i on tam musi być! Będzie w Wawie cały czas kiedy będą mrozy... A ze budowa 460 km od Wawy to się męczymy.. Ja jestem w stanie zrozumieć, ze on się wkurza na wszystkich kiedy coś nie tak na placu.. bo to tego nie ma, to tego trzeba, to pod fudament zbyt płytko wykopali, to drzewa ścinać, to papierów nie przysłąno i się czeka na jakieś głupie pozwolenie, wiadomo.. ale ja nie mam napisane na czole, ze namnie się mozna wyzywać? Niech napustakach się wydrze. Przezzyjmy jakoś :ico_oczko: Mam Was na szczęście :-D :-D :-D

Frydza, uściskaj ode mnie K@tkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super ze znowu zafasolkowała, tzrymam za nią kciuki, zeby donosiła ciązę i cieszyła się z macierzyństwa!!

Madziorka gratuluję 8 tygodni Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czas leci leci...

Kamilko jak cztałam o tych piardach wyłam ze śmiechu :-D Waneska tez jak przywali czasem, to my się przeglądamy jeden na drugiego z niedowierzaniem, czy to nie któeś z nas dorosłych walnęło. Dzisiaj w nocy obudziłam się od takiego piarda :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale przysłuchalam się mała dalej kimała haha. czasem to mi wstyd nawte bywa..jakprzywali w autobusie, w kościele czy gdzieś u zanajomych :ico_smiechbig: a przy tym wygnie się zabawnie i zrobi fikuśną minę g:P

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość